*zakończone* 12 Świat 100 - Flagi

Flagi?


  • W sumie głosujących
    1.135
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser168247

Guest
Oczywiście, że bez flag, bo Ci co zebrali je na innych światach już na samym starcie są do przodu, a przecież chodzi o wyrównaną rozgrywkę, czyż nie?
 

DeletedUser18304

Guest
Oczywiście, że bez flag, bo Ci co zebrali je na innych światach już na samym starcie są do przodu, a przecież chodzi o wyrównaną rozgrywkę, czyż nie?
A ci co zbierali doświadczenie na innych światach są na samym starcie do przodu przed nowymi. ;-)
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
"Nie znam się ale się wypowiem"

Poteżną ilość flag zdobywa się grając długo na jednym serwerze.
Wiem coś o tym mając prawie 15kk pkt na s84.
Skacząc po serwerach to tych flag guzik nazbierasz.

Polać temu Panu bo dobrze prawi ;) Skacząc po serwerach to jedynie można zgarnąć szare flagi :D
 

DeletedUser183387

Guest
Czy ja wiem. 5 zielonych flag to 450 szarych. Jedna najlepsza to prawie 10k najgorszych.

I skakanie i klepanie wioch się opłaca :]

EDIT wpisałem jedno 0 za dużo wcześniej :] 450 oczywiście nie 4500 :]
 

DeletedUser188424

Guest
Honorato, jak można dać flagi na świecie setnym, w którym zagra pełno tysięcy graczy, którzy nie mają flag, bo grali na innych typach świata.
Przecież ta ankieta to istne nieporozumienie.

To tak jakbyś poparła abym ja ruszył z 2 wioskami maksymalnie rozbudowanymi.

No to unlucky dla tych osób które nie mają flag. :|
Jak grali na innych typach świata to ich sprawa, każdy kiedyś miał 0 flag.. :) Pozbierają sobie na 100.
 

DeletedUser18304

Guest
Czy ja wiem. 5 zielonych flag to 4500 szarych. Jedna najlepsza to prawie 10k najgorszych.

I skakanie i klepanie wioch się opłaca :]
Dokładnie. Ja gram na Arkadii 2 (nie wiem, co prawda, jak to ma się do normalnych światów, ale trochę jednostek tam ubiłem), a flagi mam ze skakania. Wioska klepnięta, hetman i handlarz, czasem samobójca, a jeszcze odznaki z eventów to już w ogóle można sobie zielonych ponabijać. ;) Szkoda, że nie daje za każdym razem flagi za lata gry. :)


No to unlucky dla tych osób które nie mają flag. :|
Jak grali na innych typach świata to ich sprawa, każdy kiedyś miał 0 flag.. :) Pozbierają sobie na 100.

Ano. :)
 

DeletedUser

Guest
Albo skoro tak łatwo jest uzbierać skacząc po światach to raz-dwa hop-hop od s88 do s98 i szanse są równe:p
 

DeletedUser18304

Guest
Właśnie w innym temacie zwrócono mi uwagę, że nowych funkcji PP ma nie być. Tym bardziej warto zagłosować za flagami - bo takiego świata jeszcze nie było. :)

Każdy powinien się wyrobić ze zdobyciem po zielonej fladze na handlarzu na różnych światach, więc do tyłu nie będzie przy jednej wiosce, a przynajmniej nie za bardzo. Później już ten super skill weźmie górę chyba? :)
 

DeletedUser

Guest
Super skill jest tak super, że żadna ekipa nawet nie podejmuje się rozwalenia sobie świata w ustawieniach z funkcjami premium:p
a już na samą myśl, że ktoś może mieć 2% więcej przyrostu surki w pierwszym tygodniu gry, przyprawia ich o ciarki:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
juz nie przesadzajcie ze az tyle bedzie do przodu:D grajac gdzies rok na swiecie czarnej flagi raczej nie zdobedziesz:d zalozmy ze ci co maja juz flagi na stracie uzywaja np tej +14% do rekrutacji lub surowcow czy to da taką duza przewage? raczej nie a element flag jest bardzo ciekawy i mimo ze na 76 nie mialem na poczatku to bardzo mi sie to podobalo:D fajna jest do powiekszania zagrody:d
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Ta ankieta mi uświadomiła że to na pewno będzie świat z nieograniczonym farmieniem ;) Bo przecież kto daje flagi na świecie bez farmy :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry