*zakończone* 11 Świat 100 - Morale

Morale?


  • W sumie głosujących
    679
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Ankieta 11.

Czy na świecie 100 powinno być morale, czyli handicap dla słabszych graczy w postaci utrudnienia ich atakowania z poziomu dużo silniejszych kont (poprzez proporcjonalne obniżenie siły ich wojsk)?
I od razu do wyboru rodzaj tego morale:
- na podstawie punktów -> morale wyznaczane wyłącznie na podstawie stosunku punktów agresora i obrońcy
- na podstawie punktów i czasu -> dodany współczynnik czasu - im konto dłużej istnieje na świecie tym mniej jest chronione przez morale (zatem morale przy ataku na konto mające X punktów ale istniejące od pół roku będzie dużo wyższe niż atak na konto mające tyle samo punktów ale istniejące od tygodnia).

W pierwszej kolejności zliczana będzie suma odpowiedzi na opcje TAK/NIE, więc aby wygrało "NIE" to musi zebrać ponad 50% głosów.
 

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
W pierwszej kolejności zliczana będzie suma odpowiedzi na opcje TAK/NIE, więc aby wygrało "NIE" to musi zebrać ponad 50% głosów.

myśle ze nie będzie z tym problemu ;)
 

DeletedUser180001

Guest
Bez morali, bo nie będzie można w pkt polecieć.
 

DeletedUser181431

Guest
Bez morali to chyba oczywiste skoro ktoś się rozwija wolniej lub później zaczął, to nie moja wina. Takie prawa natury silniejszy zjada słabszego.
 

DeletedUser168247

Guest
Nie wiem czy w ogóle grałem na świecie bez morali, więc chętnie bym spróbował :)
 

DeletedUser

Guest
Bez morali.
Ostatnio grałem na takim na s23 i e32 angielskim. Masakra, w pozytywnym sensie.
 

DeletedUser

Guest
Moze w końcu uda sie pograć na swiecie bez :). Wyłączcie tez ochronę 20:1!
 

DeletedUser164037

Guest
Bez morali i z nieograniczonym. To będzie rzeź !! :D Ale o to chyba na jubileuszowym chodzi.
 

DeletedUser132821

Guest
brakuje mi w moralach wiekszego wpływu czsu gry.
On praktycznie nie ma wpływu, co jest złe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry