*zakończone* 08 Świat 100 - Wielkość plemienia

Limit członków plemienia:


  • W sumie głosujących
    937
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
widać, że będzie potrzebna ankieta na więcej członków:p
dajmy już nową, ja potrzebuję z 200 miejsc, sorry:p
 

DeletedUser140914

Guest
oddaję głos na 100, fajna okrągła liczba :p
a tak serio jest to optymalna liczba w plemieniu, potem i tak właśnie ludzie tworzą plemiona z członami x1,x2,x3 więc już niech wszystko będzie w jednym, a nie problemy z udostępnianiem forum i zarządzaniem i administracją takim plemieniem...
a 100 to już jest wystarczająca liczba osób by podbić świat..
 

DeletedUser181431

Guest
Najlepiej bez limitu, jak będzie nadmiar to i tak powstaną kolejne człony więc po co się męczyć.
 

DeletedUser160591

Guest
Nie ma takiej opcji, ale ja chciałbym świata bez limitu członków plemienia.
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
na s50 chyba było bez limitu
tam było plemie co miało ile ? ... 2500 członków

wiec jestem za no limit - w końcu rekrutacja niektórych plemion skończy się na jednym członie i nie będzie plemion typu shadow, shadov, shadovv, brawo, bravo, br@wo czy innych wynalazków a mapa w końcu będzie jednokolorowa a nie pokolorowana jak zeszyt mojej córki
 

DeletedUser40095

Guest
Ze względu na to, że Kmic sobie chyba z tyłka wyciągnął cyferki dotyczące limitu graczy... zagłosowałem za 60.

Zgadzam się z przedmówcą. Najlepszym rozwiązaniem byłoby ustawienie świata bez limitu graczy w plemieniu. Jednak jak już ma to dlaczego nie zrobić czegoś oryginalnego?

Np... limit graczy w plemieniu 101, albo 63?

Czasem niewiele trzeba aby zrobić świat wyjątkowym... Nie oczekujmy tutaj jakiś nie wiadomo jakich dodatków, w stylu nowych jednostek, jak skrytobójca - jednostka wysyłana do wioski wroga w celu ubicia szlachty. Zwykła, niestandardowa liczba związana z limitem graczy w plemieniu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser140914

Guest
zróbmy 50 osób bez możliwości opuszczenia plemienia i ze wsparcie tylko do plemienia... hardcorowo :D
co niektórzy by się zapłakali xD
 

DeletedUser147386

Guest
100 jest dobra liczbą -pasuje do jubileuszu.A tak poważnie powyżej setki nie ma co Ci aktywni i tak są z reguły stałymi graczami a wielu się wykrusza albo wegetuje.A koalicje to co innego miejmy nadzieję ze nie będzie tego za wiele i będzie ostra rozgrywka.
 

DeletedUser132821

Guest
ja bym zrobil 60, i poblokował jakies wieloczlonowe zabawy maksymalnie, w sensie slania defa, ze opuszczamy plemie to wsparcie sie odsyla itp, to doda pikanterii serwerowi, bo bedzie po prostu dym, nie bedzie takiego parcia na tworzenie wielu czlonow, tylko raczej na sojusze, a z sojuszami wiadomo jak jest, i o to chodzi to ma byc s100, ma byc melanz.
 

DeletedUser40095

Guest
Hmm... pojęcia nie mam... W jakimś temacie piszecie o wieloczłonowych plemionach, a przecież rozwiązanie jest banalne. Plemię NO LIMITS
 

DeletedUser132821

Guest
Hmm... pojęcia nie mam... W jakimś temacie piszecie o wieloczłonowych plemionach, a przecież rozwiązanie jest banalne. Plemię NO LIMITS

Pomyslales o konsekwencjach?
Pomyslałeś po co robione są te wysylania wsparc tylko wewnatrz plemienia?

Tu nie chodzi o utrudnienie dla sojuszniczych plemion, czy paruczlonowych tylko o zniechecenie do robienia mulciaków, nic innego stary.
Zniecheca to tez do trzymania zastów miesiacami z deffem.

patrzcie na ustawienia przez wiele pryzmatów.
Na pewno na s100 bedzie wiele osob ktore spróbuja sie wybic wlasnie przez jakies uszukanstwo tylko po to zeby na s100 miec topke, to normalne, niektorzy ludzie do tego daza wkoncu zeby po trupach dojsc do celu, i wcale nie jest to takie złe jak pomyslimy głebiej :]
 

DeletedUser40095

Guest
Ja patrzę na to w dość jasny sposób. Mam uczciwą i dobrą ekipę. Nie boję się łebków, którzy robią multikonta, którzy ładują szpiegów do każdego plemienia, którzy używają botów, czy innych dziwactw. Ja się chcę dobrze bawić, a jeśli ktoś nie potrafi nam dorównać w sposób uczciwy to niech doszyje sobie trzecią nogę, aby dotrzymać nam dystansu.

Po co mi walczyć z plemieniem Real Madryt 1, Real Madryt 2, Real Madryt 3, skoro mogę walczyć z jednym Real Madryt, który ma 5000 członków? I niech tam będzie nawet 20 graczy CR7. Wsio, mi to, ryba.

Proste zasady, a oszuści i tak dostaną po tyłkach.
 

DeletedUser132821

Guest
Ja patrzę na to w dość jasny sposób. Mam uczciwą i dobrą ekipę. Nie boję się łebków, którzy robią multikonta, którzy ładują szpiegów do każdego plemienia, którzy używają botów, czy innych dziwactw. Ja się chcę dobrze bawić, a jeśli ktoś nie potrafi nam dorównać w sposób uczciwy to niech doszyje sobie trzecią nogę, aby dotrzymać nam dystansu.

Po co mi walczyć z plemieniem Real Madryt 1, Real Madryt 2, Real Madryt 3, skoro mogę walczyć z jednym Real Madryt, który ma 5000 członków? I niech tam będzie nawet 20 graczy CR7. Wsio, mi to, ryba.

Proste zasady, a oszuści i tak dostaną po tyłkach.

Jesli ci ryba, to czemu no limits?
Napisałem przecież, że to spowoduje wielkie człony -> mniej ciekawosci i atrakcyjnosci swiata, ale kazdy mówi tak jak mu pasuje i tak jak sam by chcial, to proste ;d

--------------------------------------------------------------

Głosuję za NO-LIMIT.
Brak limitu członków.

nie ma takiej opcji w ankiecie ;d
 

Deleted User - 699765184

Guest
Nie zaglosuje, bo jestem przeciwny limitom. Masowki i tak się nie utrzymują, a robienie kilku czlonow izoluje od siebie graczy, którzy mogliby fajnie pogadać np. na forum plemiennym. Nie mowiac już, ze wielu graczy wraca do gry i może zbierac ekipe, a potem się okaze, ze trafia na swoich starych znajomych, z którymi tez będą chcieli "poswirowac" :)
 

DeletedUser40095

Guest
Jesli ci ryba, to czemu no limits?
Napisałem przecież, że to spowoduje wielkie człony -> mniej ciekawosci i atrakcyjnosci swiata, ale kazdy mówi tak jak mu pasuje i tak jak sam by chcial, to proste ;d

Wydawało mi się, że dość jasno przedstawiłem swoje racje.
Co mi ryba? Chciałbym aby na S100 nie było limitu graczy w plemieniu - to chyba dość jasna deklaracja.

Napisałem, że mało mnie interesują sposoby w jaki ktoś oszukuje. Np. jestem wielkim zwolennikiem wolnego przesyłu surowców. Nie handlu surowcami, a możliwości przesłania surowców innemu graczowi. Uważam, że to było fantastyczne. Tymczasem support uważa, że generowało oszustwa. To handel PP za surowce ich nie generował? No nieważne. Nie interesują mnie oszuści i ich machlojki. Gnojki zawsze się znajdą, a nie mam zamiaru się nimi przejmować bardziej niż muszę. O to chodziło w mojej wypowiedzi. Natomiast chciałbym, aby można było stworzyć plemię zrzeszające nawet 500 graczy, jeśli ktoś ma dużą rzeszę znajomych. W czym to komu przeszkadza? Jeśli chcesz to graj i w 5 osób.
 
Status
Zamknięty.
Do góry