*zakończone* 06 Świat 100 - Technologia

Jaka technologia?


  • W sumie głosujących
    832
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nie wiem po co niektórzy udziwniają po 10 poziomów?
Dużo surki na początek,żeby głupie techy zbadać. :)
 

DeletedUser190213

Guest
liczyłem że za 3 stopniowymi będzie więcej chętnych
 

Deleted User - 1121182

Guest
3 stopniowa jest fajna, ale nie na etapie gry ze 100+ wiosek... (a 10-poziomowa to już w ogóle)
propsuję na szybkich :)
 

Lubieżny Mietek

Zwiadowca
Wynik reakcji
204
3 stopniowa jest fajna, ale nie na etapie gry ze 100+ wiosek... (a 10-poziomowa to już w ogóle)
propsuję na szybkich :)

Od tego masz menagiera konta i tworzenie grup ;)
A 3 stopniowa również moim zdaniem byłaby najciekawsza, ale skoro demokracja i większość chce nudną prostą technologie...
 

DeletedUser191037

Guest
Najlepszy to by był świat stary .. :) Bez żadnych rycerzy kościołów, monet , prędkość 1 i z możliwością farmienia , Technologia możliwa do rozwoju na poziomie max 3
 

DeletedUser191027

Guest
Panowie przypomnijcie sobie stare dobre plemiona ilu Graczy grało ilu graczy było ta gra zachwyconych. Teraz.karmicie nas ochlapami jakimiś kościołami nowymi przedmiotami juz nie wspomnę o rynku za pp to już całkiem Sprowadza grę 2 m pod ziemię!!! Przykłady? Proszę np NOWY ogień ;) dostaniesz.go jako pierwszy przedmiot to full zagroda katapult i wejście to rozbij ;) następny moim zdaniem wielu graczy zapewne handlowanie surowcami za pp ustawia to Rozrywkę straszne bo ludzi Którzy chcą pogardą.nie mają pieniędzy na Pp to obrazu są na straconej pozycji. Dlatego przestałem grać chodź ostatnio wróciłem i bylem w.szoku jak.stare poczciwe plemiona stały się maszyna do robienia siana tragedia i jak nie Będzie ustawień z Pierwszych światów porostu nie zagram ;) tyle
 

DeletedUser180001

Guest
Najlepiej Zbadane/Niezbadane, ale 3 poziomowa nie wadzi niczemu.
 

DeletedUser191027

Guest
Tak ponieważ i tak już nie ma szans na inna technologie a zagłosowałem żeby nie było że nie zagłosowałem
 

DeletedUser191025

Guest
10 poziomów zdecydowane NIE. W grę wchodzi technologia prosta lub 3 poziomowa.
 

DeletedUser

Guest
10 poziomów to to samo co 1 poziom, tylko dłuższe - bo można w wiosce na pewnym dalekim etapie zrobić wszystkie poziomy.

Stąd tylko 3-poziomowa technologia się wybija i jest ona moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem. Wymaga myślenia... czyli nie wygra :/

jak nie Będzie ustawień z Pierwszych światów porostu nie zagram ;) tyle
Zdecydowana większość wśród osób "dajcie ustawienia z pierwszych światów" to idioci, którzy tylko powtarzają to hasełko. Dla Ciebie pierwszy świat to który? 59? Bo patrząc po Twoich głosach w ankietach:
-Technologia Prosta (na pierwszych światach była tylko 3-poziomowa)
-Brak farmienia (który pojawił się dopiero na ś52)
-7 dni początkowej (początkowe światy miały chyba wyłącznie po 5, choć tu musiałby mnie ktoś sprostować)

Mam nadzieję że tu - https://forum.plemiona.pl/showthread.php?121117-07-Świat-100-Szlachcic - zagłosujesz na paczki, skoro są takie świetne
 
Status
Zamknięty.
Do góry