*zakończone* 04 Świat 100 - Farmienie

Farmienie na świecie?


  • W sumie głosujących
    1.520
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
1.062
W takiej sytuacji proponowałbym otwarcie wioski z wioską startową podobną do świata 50.
653 pkt 15-15-15 eko.
To by trochę wyrównało rozgrywkę, idealne dla leniwców.
 

DeletedUser40095

Guest
my nie decydujemy o prędkości tylko niemcy, suport zapewne też nie będzie o tym decydował tylko dali sugestie, dlatego nie zdziwiłbym się jak sie to zmieni ;)

@OldBear mocno na to licze ;p

Dlatego świat będzie z giełdą, dodatkowymi funkcjami premium i flagi będą niezależnie od wyniku ankiety. Chociaż akurat w ostatnim punkcie się mogę mylić. Świat może być bez flag i nasze Supportum powie, że InnoGames nie jest chytre na kasę ;-)
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Misiek dodatkowych funkcji premium nie będzie, support sam to narzucił. Co do giełdy to na facebooku na oficjalnej stronie plemion napisali że pozwolą wybierać odnośnie flag i giełdy.
 
Wynik reakcji
450
W takiej sytuacji proponowałbym otwarcie wioski z wioską startową podobną do świata 50.
653 pkt 15-15-15 eko.
To by trochę wyrównało rozgrywkę, idealne dla leniwców.

Osobiście od początku liczę, że wioska startowa będzie troszkę bardziej "wypasiona" aniżeli normalnie...

Przy eko 15/15/15 dołożyłbym jeszcze mur 10 - co by nie było za lekko.
 

Lord Hienas

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
981
Najlepsza opcja dla prędkości 1 to ograniczone farmienie i mam nadzieje że support to zrobi po swojemu. Przy prędkości 1 nie może być farmienie wyłączone, ale jak będzie nieograniczone i ktoś siedzi 24h przed plemionami to będzie bardzo do przodu z surką, a z ograniczonego każdy sobie limit wyfarmi i szanse będą równe nawet jak ktoś ma mało czasu na plemiona :)
 

DeletedUser68767

Guest
Jak dla mnie bez farmienia , to nie ten czas ,gdy się nic nie musiało .
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
Misiek dodatkowych funkcji premium nie będzie, support sam to narzucił. Co do giełdy to na facebooku na oficjalnej stronie plemion napisali że pozwolą wybierać odnośnie flag i giełdy.

to oczywisice ze flagi:D
nie przesadzaj nocny^^ to bylaby rzez wiekszosc graczy by sobie nie poradziła z takimi ustawieniami:D
własnie u nas na szybkich mur zawsze zero wbilismy do ruskich na turniej a tam 10:d przerabane było jak czlowiek sie przyzwyczaił:D
 

DeletedUser180001

Guest
Keymil1990 napisał:
no wiem wiem :) niestety :-( ja nie zamierzam rok grac :) topke aby zdobyc na troche pozniej chce plemie do wygranej doprowadzic a nie bic sie non stop o topke

Dasz mi zasta i Ci pofarmię, ale rezerwuje potem rabusia xd

Ludzie wreszcie farmienie górą, brawo za podjęcie mądrej decyzji xd
 

DeletedUser147386

Guest
Dasz mi zasta i Ci pofarmię, ale rezerwuje potem rabusia xd

Ludzie wreszcie farmienie górą, brawo za podjęcie mądrej decyzji xd

decyzja decyzja ale jak to będzie to sporo graczy odleci na początku.Wszystko zależy od tego kto jak podchodzi do sprawy My- tacy co graja na farmach czy bez to nie robi różnicy ale są gracze co szybko padają -się poddają.I są tacy co grają tylko na wybranych ustawieniach.
Ale rozumiem że Ci co są za farmingiem obawiają się trudniejszej gry.Bo eliminacja graczy będzie kosztowała serwer sporo utraty graczy.
Mi to głownie chodzi o to aby jak najwięcej graczy grało i jak największa dynamika gry była-bo przecież ponad 50% swobodnie to gracze co już grali w plemiona:)
Cóż jak z farmingiem to świat za pewne nie rozbuduje się całkowicie:)
Ale zobaczymy jak to będzie:)

--------------------------------------------------------------

no wiem wiem :) niestety :-( ja nie zamierzam rok grac :) topke aby zdobyc na troche pozniej chce plemie do wygranej doprowadzic a nie bic sie non stop o topke

i szkoda bo świat bez farmienia właśnie by zmuszał takich do gry a nie takich co się tylko lansują w początkowej fazie.
Dla mnie gracz top 1 jest wtedy jak świat jest zamykany a nie na początku.Bo Ci co zamykają świat są najwartościowsi:)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
niestety nie moge grac przez cały swiat bo mam tak ze od listopada do czerwca mam multum czasu a pozniej kilka miesiecy nie mam go wogole wracajac pozno do domu i kładąc sie od razu spac ,jedyne co wtedy bede mogl zrobic to ogarniac plemie przed snem a nie jeszcze głowic sie z przejmowaniem:D
 

DeletedUser158592

Guest
Świat bez farmienia i z giełdą premium :D Kasy IG wystarczy wtedy do s200 :D
 

DeletedUser135245

Guest
Ehh... I tak się okaże, że świat musi mieć nowe funkcje premium, że nie da się zrobić świata bez giełdy... I tyle z tych waszych rozważań.

He... Bizon wspominał o tym, że jesteś niedojrzały, a nie że jesteś słabym graczem. Oczywiście ja uważam, że jesteś słabym graczem i graczem niedojrzałym, który akurat ma duże umiejętności :)

To co akurat ty uwazasz najmniej mnie obchodzi.
 

DeletedUser18304

Guest
Dla mnie gracz top 1 jest wtedy jak świat jest zamykany a nie na początku.Bo Ci co zamykają świat są najwartościowsi:)
Albo najwięcej darm zeżarł przez X miesięcy po graczach, którzy wcześniej byli top 1. :D Taka szybka topka też coś tam pokazuje.
A ja to w ogóle patrzę na ranking odznaczeń, żeby ocenić gracza, a nie.


No, farmienie nieograniczone już na prowadzeniu. ;) Jedyna sensowna opcja w ankiecie, po podaniu prędkości x1.

Choć lepszy byłby limit dzienny (nie 24h), ale to by musiało być dopiero wprowadzone do gry.
 

DeletedUser180001

Guest
Co do murku ma 10 jeden dzien bez farmienia a strata 1/2 lk a wydobycie na 10/12 to nie problem chyba.Zreszta wszystko można wyliczyć xd Potem to i tak nie zrobi różnicy a farmy wiele surka dadzą z eko 15/15/15 :) Fajnie by było bo od 26 to za dużo puszczają światów :) Zreszta wiele ludzi ma taktyki z sp na takie wsie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry