*zakończone* 04 Świat 100 - Farmienie

Farmienie na świecie?


  • W sumie głosujących
    1.520
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser191338

Guest
To jest wyjątkowy świat więc jestem za tym aby farmienie było nieograniczone.

Po ankiecie już w tym momencie widać że 50% ma bogatych rodziców lub sami szastają i inwestuje kasę w grze, a drugie 50% graczy to ci którzy grają uczciwie bez wpływów pieniężnych na grę. Co równie dobrze przekłada się na odznaczenia oraz osiągnięcia w grze.
 

DeletedUser190681

Guest
farmienie z limitem jedt najlepsze zeby masturbatorzy bez skilla ktorzy tylko nacikaja asystenta nie mieli przewagi
 

DeletedUser189962

Guest
To jest wyjątkowy świat więc jestem za tym aby farmienie było nieograniczone.

Po ankiecie już w tym momencie widać że 50% ma bogatych rodziców lub sami szastają i inwestuje kasę w grze, a drugie 50% graczy to ci którzy grają uczciwie bez wpływów pieniężnych na grę. Co równie dobrze przekłada się na odznaczenia oraz osiągnięcia w grze.

po 1 nigdzie nie pisze że będzie giełda premium, nie wiem skąd masz takie informacje...
po 2 jako że głosuje na brak farmienia, czuję że mnie obrażasz...
 

DeletedUser189962

Guest
prędkość 1 + brak farmienia może nie jest tak super, ale nie trzeba obrażać :)
 

DeletedUser58919

Guest
Świat bez farmienia? :D Pozdrawiam!
Ciekaw jestem kto na tym zagra? Z pewnością nikt istotny nie zagra na Waszym świecie "jubileuszowym".
 

DeletedUser

Guest
Rozumiem, że oczywistym jest, iż prędkość 1 i brak farmienia się wzajemnie wykluczają. Pierwsze przejęcia po ponad miesiącu to byłaby katorga, zwłaszcza, gdyby ktoś z maszynami wyjechał.

Jeśli dotrzymane zostanie, to co jest aktualnie napisane, czyli brak nowych funkcji premium, to będzie miód i nareszcie będzie można pofarmić na świecie z normalną ilością graczy, a nie na ciasnych "nieparzystych", często z okropnymi ustawieniami.
tumblr_inline_ns9qyfdaYv1tytsbv_540.jpg
 

DeletedUser191338

Guest
po 1 nigdzie nie pisze że będzie giełda premium, nie wiem skąd masz takie informacje...
po 2 jako że głosuje na brak farmienia, czuję że mnie obrażasz...

Nie mam nic złego na myśli i nikogo nie chcę obrażać, każdy ma swoje zdanie a mi zależy na uczciwej grze. ;)
 

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
ehh, 11 głosów, no i bedzie trzeba klikać jak baran w AF
co do kosztów zawsze to wyjdzie mniej bo 30 pp na AF a nie 200 na MK, bo nie przyda mi się przez dłuższy czas;)
 

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
ale będą lagi, bedzie wywalać i bedziesz czytał np "są prace konserwacyje, spróbuj za chwile"
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
No i wygrało największe zło plemion + jeszcze te flagi...

Gratuluje.

Dlaczego to nazywasz największym złem plemion? To jest istota ogólnego pojęcia gry... im więcej czasu spędzasz nad nią, tym masz lepszy wynik, to takie oczywiste. Umiejętności nabywa się z czasem, czyli z godzinami spędzonymi na grze. Flagi, cóż ciekawy dodatek, nie niezbędny, ale też nikt płakać nie będzie.
 

DeletedUser40095

Guest
Generalnie to wiecie, że wyniki tych ankiet nie gwarantują przegłosowanych ustawień?
 
Status
Zamknięty.
Do góry