*zakończone* 04 Świat 100 - Farmienie

Farmienie na świecie?


  • W sumie głosujących
    1.520
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser167670

Guest
A co do ustawień swiata. jak kmic napisał że szybkosc 1 to już znaczy ze farmienie bd?
 

DeletedUser185378

Guest
Poważnie jedyna mozliwa prędkosc na sw.100 to 1 ?
Wiec po co ta ankieta ?

I co to za limity graczy wzgledem predkosci swiata ?
Były tez swiaty 79 czy 83 które o ile pamietam były całkiem spore i także bez farmienia, no chyba że 100 planowo ma byc obsadzony od kąta do kąta :)
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
7.975
Jak ludzie dorośli nie mają czasu klikać farmienia to niech nie grają w tą grę o widocznie z niej wyrośli. Kiedy wprowadzono limity farmienia? Nie pamiętam takiego narzekania kilka lat temu "aaa bo ja nie mogę farmić a ten noob obok nie ma życia i tylko dlatego ma więcej wojska :<" tylko wszyscy robili co mogli i grali, ci co nie mieli czasu i tak kończyli grę albo odpadali przy pierwszych atakach bo przecież nie ma czasu siedzieć, klinować, manewrować wojskiem. Świat z nieograniczonym farmieniem daje możliwość szybkiego, offowego rozwoju i konkurencji od pierwszego dnia po zdjęciu ochrony początkowej.
 

DeletedUser18304

Guest
Jak ludzie dorośli nie mają czasu klikać farmienia to niech nie grają w tą grę o widocznie z niej wyrośli. Kiedy wprowadzono limity farmienia? Nie pamiętam takiego narzekania kilka lat temu "aaa bo ja nie mogę farmić a ten noob obok nie ma życia i tylko dlatego ma więcej wojska :<" tylko wszyscy robili co mogli i grali, ci co nie mieli czasu i tak kończyli grę albo odpadali przy pierwszych atakach bo przecież nie ma czasu siedzieć, klinować, manewrować wojskiem. Świat z nieograniczonym farmieniem daje możliwość szybkiego, offowego rozwoju i konkurencji od pierwszego dnia po zdjęciu ochrony początkowej.
Tyle, że dorośli ludzie mają pieniądze (a tego potrzebuje Innogames), więc mamy jakiś tam swój głos. ;)


A limity farmienia wprowadzono jakoś 4 lata temu. Co najmniej.
 

DeletedUser49796

Guest
I jak widać kompromisem będzie wybór opcji za którą opowiada się najmniejsza ilość graczy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
7.975
Jak potrzebują pieniędzy to robią świat z pay2win i "dorośli ludzie" wydają kupę forsy żeby kupować surowce zamiast jest farmić, a na S100 zróbmy w końcu świat z normalną, zdrową konkurencją. Farmienie wbrew pozorom nie wymaga siedzenia 24/7, 3 minuty raz na 2 godziny daje już całkiem dobre wyniki
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
hałs wreszcie mądrze mówisz:D
jakie 10k atakow dziennie? nie przesadzajcie juz. bijąc sie o topke np klikasz 100 razy w afie na godzine czyli masz 2400 atakow:d zeby to kliknac zajmuje 20 minut? ale duzo wow:)
jak życ jak życ:D
 

DeletedUser18304

Guest
Jak potrzebują pieniędzy to robią świat z pay2win i "dorośli ludzie" wydają kupę forsy żeby kupować surowce zamiast jest farmić, a na S100 zróbmy w końcu świat z normalną, zdrową konkurencją. Farmienie wbrew pozorom nie wymaga siedzenia 24/7, 3 minuty raz na 2 godziny daje już całkiem dobre wyniki
Ci dorośli ludzie też nie chcą wydawać wszystkich swoich pieniędzy, bo mają ich trochę, ale nie za dużo.
Ja nie mam na przykład każdego dnia, co każde 2h 3 minut wolnego, a całkiem dobre wyniki mnie nie zadowalają. I będę głosował za limitem farmienia, ale tylko dziennym, nie na 24h.
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
7.975
Ależ świat z pełnym farmieniem nie wyciąga pieniędzy, dodatkowe funkcje premium już tak. Asystent farmera kosztuje ile, 30 PP za miesiąc? Jak nie masz czasu to oddaj zastępstwo może ktoś pofarmi a ty w zamian za to pofarmisz mu jak on nie będzie miał czasu, a jak nie masz czasu na farmienie w ogóle to jak znajdziesz czas na bronienie/atakowanie konta przy 100+ wioskach?
 

DeletedUser188424

Guest
hałs wreszcie mądrze mówisz:D
jakie 10k atakow dziennie? nie przesadzajcie juz. bijąc sie o topke np klikasz 100 razy w afie na godzine czyli masz 2400 atakow:d zeby to kliknac zajmuje 20 minut? ale duzo wow:)
jak życ jak życ:D

I tak Ci powiedzą, że trzeba grać na światach z farmą nieograniczoną 24/7 ;]
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
i z tego co widac nie bedzie funkcji premium a wiec we wszystkim bede mial racje:D a wiec ustawienia szykują sie wrecz idealne:D
dokladnie nawet nie trzeba miec copa wystarczy znalezc osobe co ma czas w dzien ty jej farmisz w zamian wieczorami:D
 

DeletedUser18304

Guest
Ależ świat z pełnym farmieniem nie wyciąga pieniędzy, dodatkowe funkcje premium już tak. Asystent farmera kosztuje ile, 30 PP za miesiąc? Jak nie masz czasu to oddaj zastępstwo może ktoś pofarmi a ty w zamian za to pofarmisz mu jak on nie będzie miał czasu, a jak nie masz czasu na farmienie w ogóle to jak znajdziesz czas na bronienie/atakowanie konta przy 100+ wioskach?
Ale do kogo teraz piszesz? Bo mam wrażenie, że do mnie, a nie widzę w Twojej odpowiedzi żadnego sensu, ani logiki. Pisałem o tym, że nie mam kasy na grę na świecie z nowymi funkcjami pp (400 PP na KP i MK, 450 na surowce, po 10 pp za budynek, 100pp na flagi itd.)... Samo 400 PP na KP i MK i AF to nie problem.

Farmić trzeba cały czas*, atakuje się, kiedy ma się czas, a do obrony wcale nie musi dojść, bo musiałby się najpierw znaleźć chętny do ataku. Zresztą, nie martw się moim czasem, ja go na ataki/obronę znajdę, ale na konkurowanie w farmie nie.


*no, 24/7 to nie, ale co kilka godzin trzeba jednak posłać farmę
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
7.975
Copa? W życiu z tego nie korzystałem ;P Nie ma to jak atmosfera w plemieniu gdzie ludzie masowo wymieniają się zastami, niektórzy biorą po 15 wiecej zastów na nocki, współpraca od pierwszych dni żeby całe plemię rozwijało się jak najszybciej. Nie wyobrażam sobie gry na świecie bez farmienia, budowania eko, czekania tygodniami na pałac, zbierania monet kilka dni.

Ale do kogo teraz piszesz? Bo mam wrażenie, że do mnie, a nie widzę w Twojej odpowiedzi żadnego sensu, ani logiki. Pisałem o tym, że nie mam kasy na grę na świecie z nowymi funkcjami pp (400 PP na KP i MK, 450 na surowce, po 10 pp za budynek, 100pp na flagi itd.)... Samo 400 PP na KP i MK i AF to nie problem.

Farmić trzeba cały czas, atakuje się, kiedy ma się czas, a do obrony wcale nie musi dojść, bo musiałby się najpierw znaleźć chętny do ataku. Zresztą, nie martw się moim czasem, ja go na ataki/obronę znajdę, ale na konkurowanie w farmie nie.

No najpierw piszesz że dorośli ludzie nie mają czasu farmić. To piszę że to nie tak dużo czasu. Odpowiadasz mi że dorośli płacą za grę. To odsyłam do światów Pay2Win jak uważasz że płacisz tak wiele żeby aż Inno się przejęło. Potem że nie masz za wiele pieniędzy i nie chcesz wszystkich wydać na grę - więc w czym problem? Nie będzie dodatkowych funkcji premium a światów bez farmienia i bez funkcji premium czyli tak jak chcesz wyszło już dużo. Natomiast świata z farmieniem ale bez funkcji premium - kiedy taki był ostatnio?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser191069

Guest
Niech zadecyduje ankieta,
świat bez farmienia,
szybka rozgrywka na pewno wyłoni śmietankę tego świata :)
 

DeletedUser18304

Guest
No najpierw piszesz że dorośli ludzie nie mają czasu farmić. To piszę że to nie tak dużo czasu. Odpowiadasz mi że dorośli płacą za grę. To odsyłam do światów Pay2Win jak uważasz że płacisz tak wiele żeby aż Inno się przejęło. Potem że nie masz za wiele pieniędzy i nie chcesz wszystkich wydać na grę - więc w czym problem? Nie będzie dodatkowych funkcji premium a światów bez farmienia i bez funkcji premium czyli tak jak chcesz wyszło już dużo. Natomiast świata z farmieniem ale bez funkcji premium - kiedy taki był ostatnio?
O tym, że dorośli nie mają czasu farmić napisał ktoś inny. Nie tak dużo czasu, racja, ale trzeba w ogóle mieć chwilę, żeby móc wysłać farmę. Co z tego, że mam np. 4h wieczorem, jak nie mam w środku dnia po godzinie?

Dorośli zapewniają Inno kasę. Odsyłasz do światów p2w, bo tak dużo wydaję? Ale tu nie chodzi o mnie jednego, ale o ogólną liczbę osób dorosłych płacących za KP, MK itd. Zresztą widać po wynikach ankiety, ilu jest zwolenników braku farmy (a więc prawdopodobnie w dużej mierze osób dorosłych, bez czasu).

Z farmieniem bez nowych funkcji był 93, więc nie tak dawno.



Argument czasowy mnie rozwala najbardziej. Jasne, dużo czasu nie trzeba, co to jest na przerwie między lekcjami, ćwiczeniami, wykładami puścić sobie farmę z telefonu, nie? Ale nie każdy ma takie przerwy.
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
7.975
Ta, widać po wynikach ankiety ilu jest ludzi bez czasu. Ciekawe kto płaci więcej - gracze mający czas na grę czy ci co już startując wiedzą że nie mają na to czasu? Po wielkości światów bez farmienia widać ilu zwolenników mają takie światy. Wyniki ankiet na szczęście nie są wiążące i mam nadzieję że będzie świat z nieograniczonym farmieniem. Myślę że spora ilość graczy głosująca za brakiem farmienia pojawi się na świecie niezależnie od ustawień. Natomiast sporo graczy głosujących za pełnym farmieniem nie pojawi się jeśli farmienia nie będzie lub szybko skończy z nudów. O przerwach już pisałem, Keymil też. Od tego masz plemię i od tego masz opcję "zastępstwo". I myślę że wielu dorosłych będzie miało czas i ochotę farmić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry