*zakończone* 04 Świat 100 - Farmienie

Farmienie na świecie?


  • W sumie głosujących
    1.520
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Przecież porównuję ich liczbę i dochody dla właścicieli gry, więc co jest słabego w tym porównaniu?
Ich nie interesuje, czy jesteś pro tylko, ile sobie zarobią z danego serwera.
A skoro graczy jest mniej i możliwości wydania PP wielokrotnie mniej to kalkulacja jest chyba prosta?
 

DeletedUser188424

Guest
Raczej stawiam na magię jubileuszu niż na ustawienia :)

Jak 100 miałby podobne ustawienia do 95 to uwierz mi, miałbyś tak z pół ekip mniej, które deklarowały się przed ustawieniami, że zagrają. ;d

@Kermitto dobrze prawi o tym farmieniu w swoim filmiku nowym :x
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser190933

Guest
Świat bez farmienia to w tym momencie najlepsze wyjście każde inne ustawienia automatycznie powodują zaprzestanie gry na innych światach przez większość graczy więc pomyślcie na co głosujecie a poza tym wygra siedzenie 24h a nie umiejętności
 

DeletedUser186441

Guest
Zróbcie kolejną ankietę, żeby świat był bez giełdy premium!!!
 

DeletedUser

Guest
Wysoki limit nie będzie tragedią, ale brak farmy i funkcje premium to sorry, ale większość ekip się pożegna z tym serwerem po 2 tygodniach:p
 

DeletedUser188238

Guest
Kermitto dobrze gada. A wgl to plemiona zawsze polegały na farmieniu, a światy bez farmienia były dla słabych. - taka poprawnośc poltyczna supportu, żeby lenie i nieroby mogły pograć dłużej :)
 

DeletedUser156946

Guest
Tylko farmienie bez limitu. Na tym świecie będą grały „nołlajfy" w sporej ilości a wszyscy w ich okolicy będą atakowani czy będzie łup czy nie. Nie róbmy z tego świata przedszkola bo nie będzie tam miejsca na naukę.

Poza tym jak się nie zdecyduję aby grać to chociaż trochę PP zarobię;D
 

DeletedUser188154

Guest
Proponuję zrobić jeszcze ankietę na temat czy chcemy GEH na świecie 100 czy nie ;)
 

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
Pewnie, wszystkie ekipy pędzą na nieograniczone farmienie, chyba że mowa o ekipach co startuje co pół roku, kończy się farmienie i wysypują się. Jestem zdecydowanie na brak farmienia, bo jak ja namówię ludzi do powrotu po np. 2 latach nie grania, "chodźcie grać, tylko będzie trzeba mase farmić", ale żeby sobie poklikać to wejdzie dość sporo ludzi ;)
Proponuję zrobić jeszcze ankietę na temat czy chcemy GEH na świecie 100 czy nie ;)
Co to?
 

DeletedUser179308

Guest
Dla mnie sprawa jest prosta.
Startuję TYLKO na świecie z nieograniczoną farmą i co najważniejsze, z rozwijającymi się barbami.

Gdy powstały plemiona i przez najbliższych wiele lat, farmienia stanowiło clou tej gry, więc jeżeli świat 100 ma być kultowym światem, to dlaczego miałby zostać pozbawiony tego elementu strategii.

Świat 98 jest bez limitu farmy, ale co z tego skoro prawie nie ma co farmić, bo barby mają cały czas po 26 punktów - świat 98 to wtopa i przypuszczam, że support też się przeliczył , myśląc, że zarobią więcej na tym świecie. Gracze z kasiorą odpuścili.
 

Deejjay Monster

Zwiadowca
Wynik reakcji
159
Pewnie, wszystkie ekipy pędzą na nieograniczone farmienie, chyba że mowa o ekipach co startuje co pół roku, kończy się farmienie i wysypują się. Jestem zdecydowanie na brak farmienia, bo jak ja namówię ludzi do powrotu po np. 2 latach nie grania, "chodźcie grać, tylko będzie trzeba mase farmić", ale żeby sobie poklikać to wejdzie dość sporo ludzi ;)

Co to?

Wygrali świat,ja bym ich chciał ale tylko jeśli z nimi zagram ;)
 

DeletedUser140914

Guest
witam, ja chciałbym zaapelować do administracji, oraz do graczy by głosowali na świat bez farmienia!!
dlaczego, po pierwsze nie wymaga on tyle siedzenia i jest bardziej sprawiedliwy, bo każdy będzie opierał rozwój na własnym eko, a nie że jeden ma okolice gdzie farmić może a inny nie. jakby nie było brak farmienia wpływa na bardziej ciekawszą i wyrównaną rozgrywkę ;)

świat powinien być z myślą o tych co chcą na nim dłużej pograć, a nie dla tych co chcą wejść na 2 miesiące by pobić się tylko o rankingi i zniknąć.
 

DeletedUser165130

Guest
da sie zmienic glos? zaglosowalem na ograniczone ale po przemysleniu wolalbym nieograniczone
 
Status
Zamknięty.
Do góry