*zakończone* 04 Świat 100 - Farmienie

Farmienie na świecie?


  • W sumie głosujących
    1.520
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser186679

Guest
Jak bedzie bez farmienia to niektórym plemionom zabije to rozgrywke, bo trzeba bd grac dyplomacją. Takiego swiata nie da sie wygrać samotnie a na s100 miały sie pojawic plemiona które preferuja taki styl :) a tak swiat pewnie wygra z 6 plemion tak jak to bylo na 79 czy innych

Jeśli będzie farmienie to nie będzie się grało dyplomacji i cały świat wygra jedno plemię?
Ciekawe..
 

DeletedUser188424

Guest
No mimo wszystko gra się bardziej pasywnie na światach bez farmy i to dłużej, dyplomacja odgrywa większą rolę. ;]
 

Deleted User - 698773783

Guest
Sa przeciez plemiona które zyją i grają tylko dla zwiekszania przewagi,bicia rekordów,farmienia itp takie KZD napisło ,ze nigdy nie wejdzie na swiat bez farmienia bo to by ich poprostu ograniczało :)
 

DeletedUser180001

Guest
Wiadomo, że nieograniczone, limit zawsze albo nie rośnie do końca świata, a bez farmienia przecież niedawno powstał więc nie może być, zresztą byśmy się tam zanudzili wszyscy, nie chcę by rządziły darmówki.

Farmienie ale bez opcji premium.
 

DeletedUser

Guest
Pytania o funkcje premium nawet nie ma:) Co to oznacza? Bezdyskusyjnie one tam będą.
Chcecie świat z funkcjami premium i bez farmienia? Powodzenia...
Ogarnijcie się i głosujcie za nieograniczonym!!!
 

DeletedUser186679

Guest
Dyplomacja zawsze odgrywa ważną rolę, czy to świat z farmieniem czy bez.

Farmienie będą popierać gracze ,którzy siedzą dzień noc i farmiom tylko po to być nad innymi górą ..
Są też boty do farmy .. darmówki są na każdym świecie ,czy to z farmieniem czy bez , ale prawdą jest ,że na światach bez farmy jest ich zdecydowanie więcej..

ale spokojnie drodzy gracze i z tym support walczy..


Czekam na pytanie ,o to po ilu dniach można będzie oddawać komuś legalnie zastępstwo:)
 

DeletedUser40095

Guest
Eee... nie wiem komu do głowy przyszło, że na świecie z farmieniem nie da się walczyć z topkowiczami. Ludzie! Tu grają plemiona, a nie pojedynczy gracze. Darmy są na każdym świecie, z farmą i bez niej. Ja gram głównie na świecie z farmieniem (tak wychodzi) i jakoś nie mam większych problemów z grą. Owszem nie siedzę w czubie jakiegokolwiek rankingu, ale ja gram dla wspólnej zabawy, a nie po to aby przejmować diabli wiedzą ile wiosek.

Ktoś wspomniał, że na świecie bez farmy ciężko aby wygrało pojedyncze plemię. No cóż... co z tego? W tej kwestii mam tylko kilka przemyśleń. Okazuje się, że światy bez farmy są trudniejsze (skoro trudniej o dominację pojedynczego plemienia, to chyba tak wychodzi) - jak dla mnie to plus dla światów bez farmienia. Okazuje się, że światy bez farmienia są ciekawsze (wolicie się zastanawiać kto będzie drugi?). No i na koniec. Byłaby to okazja do wykazania się ekip preferujących światy z farmą.

Keymil (czy jaki to nick... w każdym bądź razie coś podobnego) napisał, że będzie ankieta dotycząca ewentualnych dodatkowych funkcji premium przy świecie z nieograniczonym farmieniem. I co z tego? Przecież Kmic sam napisał, że wyniki ankiety nie muszą być zobowiązujące. Te wyniki to jedynie sugestia dotycząca preferencji graczy. Nie wiem jak naiwnym trzeba być, aby choćby podejrzewać, że InnoGames odpuści sobie możliwość zarobku na jubileuszowym świecie. Jak już wcześniej wspomniałem. Jestem przekonany, że na S100 nieograniczone farmienie będzie równało się dodatkowym funkcjom premium i tej magicznej giełdzie. Natomiast Niemcy zarobią na tym krocie (radzę oszczędzać).

Białka (też podobny nick) wspomniała o tym, że start każdego świata powinien wiązać się z takimi konsultacjami społecznymi. Argumentem był fakt, że to my kupujemy PP. W idealnym świecie może i byłby to argument. Jednak w świecie plemion jedyny wpływ graczy na cokolwiek poza sytuacją na danym serwerze polega na propozycjach jakie można przedstawić na forum (ktoś to przeczyta albo nie) i naciśnięcie na smutną, bądź uśmiechniętą buźkę. I dopóki nie zmienią obsługi gry, to tak pozostanie.

Aha. Zagłosowałem na nieograniczone farmienie ponieważ moi współplemieńcy są fanami klikania na literki w AF ;-)
 

DeletedUser

Guest
Cała dyskusja i tak rozbija sie o nowe funkcje premium do reszty parametrów da rade sie dostosowac/przyzwyczaic dlatego czekam na taką ankiete
 

DeletedUser188610

Guest
Pytania o funkcje premium nawet nie ma:) Co to oznacza? Bezdyskusyjnie one tam będą.
Chcecie świat z funkcjami premium i bez farmienia? Powodzenia...
Ogarnijcie się i głosujcie za nieograniczonym!!!

To oznacza że pytania jeszcze będą się pojawiały, więc o funkcje zapewne też zapytają...chyba że standardy jakie panują teraz są niezmienne...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
Nawet jak zrobią ankietę to 80% graczy zagłosuje przeciw opcjom premium, ale myślę, że po prostu nie będziemy mieli wyjścia, bo to trochę nie od nich zależy chyba,
Leonsdale nie wystarczy Ci s99 bez farmienia ?
Świat bez opcji pp był ostatnio s93 jak mnie pamięć nie myli a z wszystkim mieliście a szczerze nie wypuszczą drugiego bez farmienia, co bądź z opcjami pp.
 

DeletedUser188424

Guest
Jeżeli będzie świat z farmieniem to i opcje premium będą. ;d
 

DeletedUser40095

Guest
Żeby było sprawiedliwe i nie liczyła się kasa:
BEZ FARMIENIA!

Eee... Sprawiedliwie? W sensie gdzie ma być sprawiedliwie? Bo na pewno nie ma tej sprawiedliwości na linii obsługa gry i gracze.
Żeby nie liczyła się kasa? Plemiona to nie program charytatywny dla znudzonych dzieci. To komercyjna gra która ma zapewnić zarobek jej wydawcom (w tej sytuacji InnoGames). Na pewno będą chcieli zarobić. Na pewno będzie nieograniczone farmienie i na pewno będą wszystkie możliwe funkcje premium. Jeśli czegoś jeszcze nie wymyślą... Świat S100 będzie musiał przyciągnąć nie tylko starych graczy, ale i nowych... czymś będzie trzeba to zrobić.
 

DeletedUser

Guest
A ile jest tych starych ekip obecnie na plemionach? Jakie to są konkretne liczby? Nawet na s98 jest więcej graczy niż na s99, a tyle osób na FO pisało o s99, że takie wybitnie super ustawienia i tyle osób zagra:p Wątpię, żeby mieli rezygnować z kasy dla garstki weteranów, którzy najchętniej graliby za friko.
 

DeletedUser180001

Guest
Popatrz na ostatnie światy z opcjami pp: wyszło ich aż 5, a reszta prawie bez farmienia + jeden limit i jeden bez opcji premium, jak chcecie tak bardzo świat bez farmienia by był jak każdy inny to wystarczy, że poczekacie te 3 światy jeszcze i będzie zaraz kolejny, ale pewnie was zjadą i znowu większość krzykaczy ruszy poczeka na kolejny, jak ludzie chcą pograć na starych opcjach (raz na jakieś pół roku albo więcej to wy będziecie głosować na style rozpowszechnione) by utrudnić innym ?
 

DeletedUser188424

Guest
A ile jest tych starych ekip obecnie na plemionach? Jakie to są konkretne liczby? Nawet na s98 jest więcej graczy niż na s99, a tyle osób na FO pisało o s99, że takie wybitnie super ustawienia i tyle osób zagra:p Wątpię, żeby mieli rezygnować z kasy dla garstki weteranów, którzy najchętniej graliby za friko.

Co jak co Kermitto, na ś99 masz mniej graczy niż na 98, ale dużo bardziej konkretnych ;d

Więc w tym przypadku, słabe porównanie.
 

DeletedUser40095

Guest
A ile jest tych starych ekip obecnie na plemionach? Jakie to są konkretne liczby? Nawet na s98 jest więcej graczy niż na s99, a tyle osób na FO pisało o s99, że takie wybitnie super ustawienia i tyle osób zagra:p Wątpię, żeby mieli rezygnować z kasy dla garstki weteranów, którzy najchętniej graliby za friko.

Raczej stawiam na magię jubileuszu niż na ustawienia :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry