*zakończone* 04 Świat 100 - Farmienie

Farmienie na świecie?


  • W sumie głosujących
    1.520
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser158309

Guest
Nie mam tyle czasu by siedzieć dzień, noc i farmić. Bez farmienia i tyle.
 

DeletedUser

Guest
To nie graj.
Farma musi być to świat obowiązkowo powinnien być na starych zasadach.
 

DeletedUser167670

Guest
Ankieta zdecyduje. Swiat bez farmienia to swiaty nie dla ludzi,tam grają same maszyny co klikają 20k razy dziennie i nic innego pozatym nie widzą :D
 

DeletedUser188424

Guest
Nie przesadzałabym ;d Nie czuje się jak maszyna mimo, że gram na ś92 gdzie jest świat z nieograniczoną farmą :v
 

DeletedUser164446

Guest
Wreszcie ktos zapytał graczy jakie lubią ustawienia ;)
Myślałam że tego nie doczekamy
Takie ankiety powinny być robione przed każdym wypuszczonym światem bo to gracze kupują premke i to dla nich jest ta gra.
Licze że będzie więcej takich ankiet
 

DeletedUser

Guest
Przecież tu ktoś może mieć 50 multi i głosować... :/
A tak btw. widzę farmienie przegrywa
domagają sie swiata bez farmy :D
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Jak to mówią lekarzu lecz się sam. Wystarczy mi już światów gdzie w topce liczą się darmówki od samego początku. Najlepsze światy to z nieograniczonym farmieniem
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
Wreszcie ktos zapytał graczy jakie lubią ustawienia ;)
Myślałam że tego nie doczekamy
Takie ankiety powinny być robione przed każdym wypuszczonym światem bo to gracze kupują premke i to dla nich jest ta gra.
Licze że będzie więcej takich ankiet

no tak i zawsze bylby bez rycerza kosciola milisekund:D czyli kazdy swiat bylby taki sam;d
 

DeletedUser187046

Guest
89 świat był bez farmienia i bez funkcji premium nowych, dokładnie rok temu.
byłem tam chwilę na copie i wiele, wiele graczy używało skryptu, który za nich farmi tzn klika literki w AF, zapewne nielegalne.
Dzięki temu gracze farmili ponad kilkadziesiąt tyś wisoek dziennie po niespełna miesiącu.
Jak można takie coś popierać.

Wprowadzili ochronę botową + tamte konta dostały blokady na 5 dni.

Czyli da się coś takiego ominąć.

W każdym razie świat bez farmienia będzie polegał na tym, że wielu osobą na starcie będą robiły się 4 wioski....
 

DeletedUser188424

Guest
a na świecie z farmieniem tylko gracze, którzy siedzą 24/7.
Dobre rozumowanie.

Nie wiem skąd Wam wzięło się to 24/7. ;d

Niemniej jednak to ś100, tu trzeba liczyć że będzie się poświęcać więcej czasu.. Ehh, takie marudzenie i szukanie dziury w całym.
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Tacy ludzie nie istnieją, którzy siedzą 24/7 i farmia. Poza tym bota łatwo jest wychwycić niż gracza który ma kilka darm na start
 

DeletedUser188424

Guest
Dokładnie. ;d

Ogólnie zgadzam się z postami yusssuff w 100%
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem skąd Wam wzięło się to 24/7. ;d

Niemniej jednak to ś100, tu trzeba liczyć że będzie się poświęcać więcej czasu.. Ehh, takie marudzenie i szukanie dziury w całym.


z tego ze niektórzy mają po 50 tys w grabieżcy kazdego dnia, opcje są dwie bot albo 24/7
 

Deleted User - 698773783

Guest
Jak bedzie bez farmienia to niektórym plemionom zabije to rozgrywke, bo trzeba bd grac dyplomacją. Takiego swiata nie da sie wygrać samotnie a na s100 miały sie pojawic plemiona które preferuja taki styl :) a tak swiat pewnie wygra z 6 plemion tak jak to bylo na 79 czy innych
 

DeletedUser188424

Guest
z tego ze niektórzy mają po 50 tys w grabieżcy kazdego dnia, opcje są dwie bot albo 24/7

topka zawsze będzie farmić. ;d wciąż bota łatwiej znaleźć niż darmy ;]

ps jest u nas w blaszce 46 tysięcy, a już 18'sta :/ no kurcze. :c
 
Status
Zamknięty.
Do góry