*zakończone* 03 Świat 100 - Ochrona początkowa

Długość ochrony początkowej


  • W sumie głosujących
    1.040
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser147386

Guest
wolę 3 dni tylko jak świat ma być bez farmy a jak z farmą to 7 dni nawet może być.

Głosowałem na 3 dni.
Ankieta powinna być aktualizowana po tym jak wybrany będzie świat z farmą czy bez
 

DeletedUser

Guest
Jak robicie ankietę o ochronie początkowej, to zmieńcie tez okres w odznaczeniu ofiara losu, daj sobie przejąć wioskę w mniej niż tydzień od końca ochrony początkowej. Jeszcze się nie spotkałem by ktoś to odznaczenie dostał na wolnych swiatach, chyba ze na jakimś bez morali w późniejszym okresie, tyle ze wtedy nie jest sie ofiara tylko prawo dżungli działa. Bo na starcie świata nikt tego nie dostaje, a można by się "pośmiać" z prosów. Jakies trzy tygodnie od ochrony na świecie bezfarmy, takie moje zdanie.

A druga kwestia, to te anakiety wypuście w grze, bo jak argumentowaliście w sprawie sp/specjala społeczność forum nie jest reprezentatywna grupa. Co to tutaj glosowało po 500 osób, a podobno macie 200k kont zarejestrowanych w grze, to jakieś 0.25% ogółu. ;)
 

DeletedUser180001

Guest
Lol nie znacie jeszcze ustawień, jak wieś 500 pkt na start jak na s50 to 3 dni starczą, jak wieś 26 pkt to 5/7 dni.
 

DeletedUser191025

Guest
Świat będzie raczej z nieograniczonym bądź ograniczonym farmieniem, więc 3 dni ochrony początkowej będzie najlepszą opcją.
 

DeletedUser164037

Guest
Kolejna ankieta z wypaczonymi wynikami :(
Ci co dali 7dni zapewne mieli nadzieję na świat bez farmienia. Proponowałbym zrobić ankiety typu: "ile dni gdyby świat miał farmę/nie miał".

--------------------------------------------------------------

Lol nie znacie jeszcze ustawień, jak wieś 500 pkt na start jak na s50 to 3 dni starczą, jak wieś 26 pkt to 5/7 dni.

Ja to bym powiedział, że jak 500pkt to 1 dzień ochrony starczy :) Jak standardowe 26pkt, to 5dni byłoby spoko. Bo to właśnie taki moment badania lk.
 
Status
Zamknięty.
Do góry