*zakończone* 02 Świat 100 - Milisekundy

Milisekundy?


  • W sumie głosujących
    1.096
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser180001

Guest
Milisekundy na pewno tak, ale minimalny odstęp 100 max 200.
 

DeletedUser40095

Guest
Sorry, ale jeśli nie będzie dodatku do wysyłania synchra, to ja nigdy wioski nie przejmę :) Odkąd stara opera mi laguje to bez tego jestem bezradny :) I tak... jestem noobem ponieważ nie chce mi się ustawiać innych przeglądarek. Natomiast geniusze są profesjonalistami ponieważ ustawią sobie przeglądarkę i są zadowoleni. Ehh... Przypomina mi to sytuację w której ktoś potrafi sobie włączyć asystenta parkowania i ładnie zaparkuje (to znaczy, że doskonały z niego kierowca), a ktoś inny nie potrafi go włączyć i automatycznie jest niedzielnym kierowcą. Nie wiem jaka logika kieruje takimi 'profesjonalistami'.

Asystent wysyłania zsynchronizowanej szlachty jest dostępny dla każdego, a więc każdy ma równe szanse. Jeśli ktoś jest noobem to i z tym asystentem sobie nie poradzi.
 

DeletedUser28034

Guest
Milisekundy na pewno tak, ale minimalny odstęp 100 max 200.

Też tak uważam, klinowanie to kwintesencja tej gry. milisekundy wiec muszą być, ale przy szlachcie bez przesady, 100 max 200.
W ustawieniach można również dołączyć synchroniczny atak szlachtą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wolę brak milisekund - upraszcza to grę w kwestii zręcznościowej i nastawia ją na strategię. To spory pozytyw.

Jeżeli jednak już miałyby być - to 100ms minimum, bo te 25 to w zasadzie tylko zabawa w dobre skrypty, internet itd.
 

DeletedUser190938

Guest
Tu bardziej Moja apelacja do Twórców gry zróbcie ten świat bez milisekund jak wiadomo dużo graczy używa botów do wysyłania w jak najmniejszych milisekundach.. dobrze było by to wykluczyć oszustwo i aby nie było milisekund jak na ś78

Plus jak kolega wyżej nie liczy się wtedy bot tylko strategia!
 

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
ms [50,150] (dokładniej 75 albo 100)
nie widze powodu do wyłączania funkcji słania szlachty, dla leniwych jak ja (ja tego używam bardziej do łatwego wypełniania, słać bez tego dam rade;) )
 

DeletedUser180001

Guest
Saint chcesz by nikt nie sklinował w 50 ms ?
Tak by każdy mógł wysłać i jedyną obroną był deff albo trafienie jakimś cudem klina pomiędzy szlachty.
Można by dać nawet 250 ms i zobaczyć czy ludzie po trafiają karetami xd
 

DeletedUser184262

Guest
Wszystko fajnie, kwestia odstępu milisekund. Pytanie jest zbyt ogólne.
Co innego odstęp załóżmy 50ms a co innego 300ms. Postawmy na troszke bardziej wymagającą zabawe wszak to już dziś słynny s100.

Jestem za ms - z jak najmniejszymi ograniczeniami, odstępami
 

DeletedUser18304

Guest
Wolę brak milisekund - upraszcza to grę w kwestii zręcznościowej i nastawia ją na strategię. To spory pozytyw.

Jeżeli jednak już miałyby być - to 100ms minimum, bo te 25 to w zasadzie tylko zabawa w dobre skrypty, internet itd.

Z tym się zgadzam. Brak milisekund = brak skryptów, hacków, "sposobów", internetów itd. Dogranie czegoś do jednej sekundy zrobi każdy i gra staje się strategią, a nie
 

DeletedUser18304

Guest
nie potrzeba jakis skryptów hakow zeby sklinowac karete nawet idącą co 50ms:d
No do klina nie trzeba. Ale żeby dograć kilka offów do grubych w odstępach 10 ms to już chyba tak. Albo może trzeba grać na szybkich? Nie wiem, nie grałem. :p Na ś71 nie było ms i bardzo mi się tamten świat podobał.

Może 500ms jak na Arkadiach? Kto wtedy pośle karetę? :D
 

DeletedUser147386

Guest
Milisekundy i wyłączony dodatek do synchra, by nooby nie potrafiące grać nie miały bonusu :) Bo to im ułatwia gre.

z milisekundami i z tym dodatkiem.To akurat wyrównuje szanse początkujących z Nami.
Świat setny ma być jak najtrudniejszy a pozbywanie się świeżej krwi w tej grze to błąd.:)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
No do klina nie trzeba. Ale żeby dograć kilka offów do grubych w odstępach 10 ms to już chyba tak. Albo może trzeba grać na szybkich? Nie wiem, nie grałem. :p Na ś71 nie było ms i bardzo mi się tamten świat podobał.

Może 500ms jak na Arkadiach? Kto wtedy pośle karetę? :D

jakby z botem to bylyby dograne pewnie w 1ms:D
no wiesz na szybkich przewaznie na sklinowanie karety masz np minute a wiec jedną probe:d na wolnych to pikus i nawet jak bedą bardzo małe odstepy to wreszcie raczem klinem trafisz:d
 

DeletedUser191018

Guest
Nwm czy ktos mi odpowie ale czy na apkach mobilnych tez jest ten dodatek do synchra szlachty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry