*zakończone* 02 Świat 100 - Milisekundy

Milisekundy?


  • W sumie głosujących
    1.096
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.535
25 milisekund, po staremu. Skończy się wbijanie klinów w szlachty chłopami z telefonu, znowu będzie trzeba dużo umiejętności i trochę szczęścia żeby zmieścić klina. A dodatek dla noobów wysyłający szlachtę automatycznie może zostać o ile będzie w nim ustawiony odstęp np 150ms.

Gandziolog to ty czy GreenSkunElite na 51 wbiłeś na zaście na moim koncie klina chłopami w 25ms? :D Wydaje mi się że to Green ale macie takie podobne nicki że nie pamiętam. Do dzisiaj jestem w szoku że to się udało a dzisiaj jak odstępy są 10 razy większe kliny wbija się z zamkniętymi oczami. Nuda.
 

DeletedUser182537

Guest
Ms muszą być, bez ms bezsensu na S100 chcą grać ''lepsi'' gracze, że tak powiem.
 

DeletedUser189724

Guest
Bardzo dobrze będzie jak na tym świecie nie będzie automatycznych karet.
 

DeletedUser181431

Guest
I jak milisekundy mają się do tej jakości graczy?
To proste.

Dobry gracz może wstawić klina.
Jak ktoś nie umie grać to mu wszystko jedno, bo albo nie wie co to klin, albo nie umie go wstawić.

Brak ms uniemożliwia wstawiania klina w synchro wysłane w 1 sekundzie.
 

DeletedUser

Guest
OldBear, nie rozumiesz:p
Większość graczy uważa, że jak umiesz wstawić klina to jesteś dobry:D (bowiem to bardzo rzadka umiejętność, niesłychanie trudna do opanowania!!!)
Co za tym idzie głosując za milisekundami jesteś PRO!!!

Czy teraz Ci to wyjaśniłem?:p
 

DeletedUser

Guest
OldBear, nie rozumiesz:p
Większość graczy uważa, że jak umiesz wstawić klina to jesteś dobry:D (bowiem to bardzo rzadka umiejętność, niesłychanie trudna do opanowania!!!)
Co za tym idzie głosując za milisekundami jesteś PRO!!!

Czy teraz Ci to wyjaśniłem?:p

No Ty w moje grube na 99 klina wstawić nie umiałeś, mimo, że z odstępami 1s szły, więc to wcale nie byle jaka umiejętność.
 

DeletedUser187046

Guest
bez ms lepszy, albo obstawiasz wioskę , albo tracisz grube na odbitce
 
Status
Zamknięty.
Do góry