*zakończone* 01 Świat 100 - Kościół

Świat z kościołem?


  • W sumie głosujących
    540
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser188424

Guest
Kościoły dodają kolejny element strategii, ale nie wiedzieć czemu większość graczy go nie chce (no tak trudniejsze plemiona, mamo co ja zrobię!). Też kiedyś byłam do nich sceptycznie nastawiona, natomiast gra na świecie z nimi - sprawiła, że je polubiłam. ;d

No ale raczej ich się nie doczekamy na ś100.
 

DeletedUser176454

Guest
Kościoły dodają kolejny element strategii, ale nie wiedzieć czemu większość graczy go nie chce (no tak trudniejsze plemiona, mamo co ja zrobię!). Też kiedyś byłam do nich sceptycznie nastawiona, natomiast gra na świecie z nimi - sprawiła, że je polubiłam. ;d

No ale raczej ich się nie doczekamy na ś100.


Kościół może być utrudnieniem kiedy pierwszy raz wejdziesz na tak skonfigurowany świat z kościołem ogarniesz temat i tyle.Tak naprawdę to żadne utrudnienie a odbiega od starych plemion.Chociaż mi to obojętnie czy świat z kościołem czy bez to głosuje na nie
 

DeletedUser188424

Guest
Bądźmy szczerzy, nowi gracze na ś100 nie będą mieć racji bytu - tj długo raczej nie pograją, bo za dużo ekip chce ten świat wygrać. :)
 

DeletedUser40095

Guest
Hmm... stare światy, stare światy. To dlaczego nie widzę ankiety czy chcemy łuczników? Czy chcemy paczki surowców? Czy chcemy wielostopniową technologię? Przecież to wszystko było na starych światach...
 

DeletedUser

Guest
a może zamiast kościoła naprawcie obozy wojskowe ;) ?

O rany, obozy. Najpiękniejszy niewypał gry :')

Gram już od dłuższego czasu na 95 - świat jest przez to trudny, ale ciekawszy. Stąd wolę kiedy jest kościół - wymaga to większego myślenia.
Ale wiadomo, że przegra w ankiecie - szkoda!
 

DeletedUser

Guest
Grałem na s58 w kościołach
przy starcie ekipą to byłaby męczarnia, dlatego jestem przeciwny
 

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
Bądźmy szczerzy, nowi gracze na ś100 nie będą mieć racji bytu - tj długo raczej nie pograją, bo za dużo ekip chce ten świat wygrać. :)

Zapewne mało tych ekip grało na światach z kościołem, ja grałem ale nie przypadł mi do gustu, tak jak sporej rzeszy graczy, także na nie;)
 

DeletedUser140914

Guest
absolutnie nie, jedno z gorszych ustawień...

chciałbym zauważyć że temat ten i ankiety nie są dobrze "rozreklamowane", informacja o tak ważnych ankietach powinna pojawić się na głównej stronie gry (jako iż świat 100 jest jubileuszowy i tak bardzo przez wielu wyczekiwany...) a nie trzeba szukać na forum samemu.
 

DeletedUser

Guest
Jedno z gorszych ustawień? Nie wydaje mi się. Według mnie świetna rzecz, dodająca element strategii przy rozwoju ale i obronie/ataku. Jak najbardziej za!
 

DeletedUser189733

Guest
Widzę,że ogromna większość jest przeciw kościołowi,bo nawet w zabawie wybiera łatwiznę-szkoda.
 

DeletedUser178610

Guest
ehem ;p

Jasne, że bez.. nie jestem za bardzo religijny ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry