Zakończenie rundy

  • Rozpoczynający wątek -No.FarminG x3
  • Data rozpoczęcia

też tak checie?

  • tak

    Głosy: 5 50,0%
  • nie

    Głosy: 5 50,0%

  • W sumie głosujących
    10

DeletedUser

Guest
Panie Drubens,może pan zakończyć wcześniej rundą od 22-do 22,gracze top1,2 całkowicie opanowali rundę,graczy zalogowanych na rundzie to 7,a jest sobota i napewno wielu więcej graczy chiałoby sobieać,więc bardzo prosze,aby ta runda skończyła się tak około 13-15,bo to już jest bezsensu,rozmawiałem z graczami na tej rundzie i też już by chieli ją zakończyć,jeśli chodzi o numeracje rundy,to może być nadal ten sam numer co ta,która jest teraz...

Trzeba poćwiczyć przed rundą 5000,a nie takie coś,a zresztą wczoraj wieczorem byłem pewny,że runda 5000 bedzie dzisiaj o 11:30,ale się zmieniło,więc nawet nie zdążyłem się zalogować na rundzie od 22.


Popieracie?
 

DeletedUser177480

Guest
Panie Drubens,może pan zakończyć wcześniej rundą od 22-do 22,gracze top1,2 całkowicie opanowali rundę,graczy zalogowanych na rundzie to 7,a jest sobota i napewno wielu więcej graczy chiałoby sobieać,więc bardzo prosze,aby ta runda skończyła się tak około 13-15,bo to już jest bezsensu,rozmawiałem z graczami na tej rundzie i też już by chieli ją zakończyć,jeśli chodzi o numeracje rundy,to może być nadal ten sam numer co ta,która jest teraz...

Trzeba poćwiczyć przed rundą 5000,a nie takie coś,a zresztą wczoraj wieczorem byłem pewny,że runda 5000 bedzie dzisiaj o 11:30,ale się zmieniło,więc nawet nie zdążyłem się zalogować na rundzie od 22.


Popieracie?

to będzie koniec czy nie bo nie wiem czy mam włózyć menadzera
 

DeletedUser

Guest
Panie drubens nawet gracz top1 na tej rundzie chce zakończyć ją,bo nuda...
 

DeletedUser177480

Guest
nie rozumiem może pan jaśniej wytłumaczyć bo się trochewkurzyłem gralem od wczoraj a tu takie coś od razu nie było trza zakończyć rundy i za pół godziny iną

PP aktywowane jest nie na rundę lecz na dni.

ok dziękuje już wiem o co chodzi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser179245

Guest
pewnie ciezko bylo dac info ze za np. 10min koniec ,ciekawe co jeszcze :O
 

DeletedUser

Guest
Panie Drubens?! Pan by chiał grac taką rundę wszyscy narzekają prosze jeszcze raz zresetować ją i dać normalne eko jakieś!!! jest Sobota!
 

DeletedUser177480

Guest
wygrani gracze dostaną pp już pisałem do suportu mają zapisane wszystko
 
Do góry