*zakończone* 13 Świat 100 - Przedmioty rycerza

Przedmioty rycerza?


  • W sumie głosujących
    890
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam bardzo ważne pytanie

KTO USTALIŁ, ŻE PRZEDMIOTY MAJĄ W OGÓLE BYĆ?
Gdzie jest opcja "bez przedmiotów"? Z obecnych 2 opcji wybieram "stare"
 

DeletedUser40095

Guest
zakończona została ankieta o rycku, "być, albo nie być"

Tam również chyba nie było opcji, że rycerz ma być, ale bez przedmiotów. Z tego co wiem to są światy posiadające rycerza bez przedmiotów. Jest to dość ciekawe rozwiązanie ponieważ jedyna jego funkcja oprócz ładnego farmienia to przyspieszenie jednej zagrody off.
 

DeletedUser186140

Guest
można zmienić głos? xd bo się rypnąłem

--------------------------------------------------------------

i dawać nowe skoro bd dominacja to nowe są jak najbardziej odpowiednie do tego xd w końcu bunkry w środku przeciwników bd cięższe do rozbrojenia xd
 

DeletedUser57768

Guest
Stare ,mimo że fajnie było mieć ogień i katapulty to było to nieporównywalnie niesprawiedliwe i chyba tylko w tej opcji gry rycerz był używany do końca ,bo tak jego rola z czasem zanika ale to naturalne .Budować bunkry można i bez udziału katapult i to chyba bardziej uczciwe a działa w obie strony .
 

DeletedUser181431

Guest
Oczywiście że stare, nowe na początku mogą dać graczom z ogniem przewagę, podczas gdy innym ten ogień wypada na końcu no i jeszcze miejscami te bunkry z katasami na 30 offów.

Oczywiście najlepiej gdyby wcale rycka nie było, ale skoro już przeszedł...
 

DeletedUser132821

Guest
nowe przedmioty daja za duzy rozrzut szczescia.

ja bym dał stare, a najlepiej bez.

dajmy swiat dla skila ;)
 

DeletedUser164037

Guest
Też mi się wlasnie marzy świat taki, jak na jubileuszowy przystało. Bez flag, bez pp, bez zastów przez jakis miesiac, bez 10 copów, bez rynku 2:1, bez giełd i innych pp pierdół, bez morali, bez jakiegoś chorego gapa ms w postaci 200-300 czy random, jak to nawet już wymyslili :D, bez losowych aspektów jakimi są przedmioty rycka(dla mnie nawet szczęście w symulatorze powinno być usuniete), bez wspierania poza plemieniem, co by aż tak do deffówek nie korciło, bez bonusów drewna dla powracających, które jedni dostaną a inni nie...
Farmienie niech będzie, w końcu to kwintesencja tej gry, 99% światów na całym globie ma farmienie. I nie ma że boli :p
 

DeletedUser132821

Guest
Też mi się wlasnie marzy świat taki, jak na jubileuszowy przystało. Bez flag, bez pp, bez zastów przez jakis miesiac, bez 10 copów, bez rynku 2:1, bez giełd i innych pp pierdół, bez morali, bez jakiegoś chorego gapa ms w postaci 200-300 czy random, jak to nawet już wymyslili :D, bez losowych aspektów jakimi są przedmioty rycka(dla mnie nawet szczęście w symulatorze powinno być usuniete), bez wspierania poza plemieniem, co by aż tak do deffówek nie korciło, bez bonusów drewna dla powracających, które jedni dostaną a inni nie...
Farmienie niech będzie, w końcu to kwintesencja tej gry, 99% światów na całym globie ma farmienie. I nie ma że boli :p

czyli mowisz chcesz uczciciwie wszystkich przefarmic?
zacny plan.

99% swiatow jest z farma? ;>

ostatnio chyba wychodzi tyle z farma co i bez farmy ;d
 

DeletedUser189632

Guest
Nowe, bo przy starych katasy kompletnie tracą na znaczeniu. :)
 

DeletedUser187222

Guest
Kiedyś na Facebooku w profilu Plemiona.pl napisałem aby dodać nowy przedmiot do rycerza... bonus do zwiększania morale aby atak na moralowca (patrz: 30%) był większy. (20-30% w ataku i 20-30 w obronie.). Oczywiście jestem za starymi przedmiotami dla rycka
 

DeletedUser164037

Guest
czyli mowisz chcesz uczciciwie wszystkich przefarmic?
zacny plan.

99% swiatow jest z farma? ;>

ostatnio chyba wychodzi tyle z farma co i bez farmy ;d

99% swiatow na globie ma farme. Glob to nie tylko pl xD
Wiekszosc wersji jezykowych w zyciu nie mialo zadnego swiata bez farmy. Tylko u nas jest tyle swiatow bez farmy ile ma caly swiat w sumie xD albo i wiecej.

A co do farmienia... Wszystko jest zalezne od okolicy. Na szczescie nawet jak masz slaba okolice, to twoi sasiedzi lepszej nie maja, a walki poczatkowe beda sie odbywac wlasnie w tej najblizszej okolicy. Dosyc sprawiedliwie.

--------------------------------------------------------------

Coś mi śmierdzi, że ktoś tu tuż przed końcem ankiet "tworzy" po 20 głosów pod daną opcję. To samo w ankiecie z flagami ( na 1000 głosów idzie 49,7% do 50.3%, a nagle na ostatnie 50 głosów mamy 45 w jednej kategorii :). No dalej administracjo, wykażcie się. Udowodnijcie, że potraficie multi wyłapać nie tylko w grze, ale i na FO :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry