Zakładki forum dla poszczególnych gracz

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser189511
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteście za wprowadzeniem zakładek do forum plemienia dla danych graczy?

  • Tak

    Głosy: 6 66,7%
  • Nie

    Głosy: 3 33,3%

  • W sumie głosujących
    9
Status
Zamknięty.

DeletedUser189511

Guest
Istnieją 3 funkcje zakładek plemienia a mianowicie :
ukryte forum
zaufani członkowie
jak i te widoczne dla wszystkich.

Moja propozycja polega na tym ,żeby zrobić zakładki dla danych graczy. Mianowicie np. gdy tworzymy bojówki dla danych graczy to ,żeby forum nie było zaśmiecone do danej zakładki będą mieli dostęp dani gracze.

Np jest w plemieniu 50 graczy i chcemy zrobić bojówki i dajmy zrobimy ich 5.
Więc dochodzi 5 zakładek na forum i wtedy poszczególni gracze mają dostęp do zakładki która została im przypisana i wtedy bojówka 1 nie widzi zakładki bojówki 2 i tak dalej, ułatwi to grę wielu osobom.
Mam nadzieję ,że rozumiecie o co mi chodzi :)
 

DeletedUser189511

Guest
dałem oczywisty przykład :D można to wykorzystać dowolnie ale na pewno ułatwi ``funkcjonowanie forum``
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Jakoś dziwnie widzę zarządzanie takimi przydziałami. Nie lepiej by było umożliwić administratorom tworzenie własnych grup i przypisywać dostęp do danego działu do takiej grupy?

PS. do postu wyżej. Cudzysłów (") to nie to samo podwójny backtick (``), tych ostatnich to używają programiści SQL.
 

DeletedUser189511

Guest
Jakoś dziwnie widzę zarządzanie takimi przydziałami. Nie lepiej by było umożliwić administratorom tworzenie własnych grup i przypisywać dostęp do danego działu do takiej grupy?

PS. do postu wyżej. Cudzysłów (") to nie to samo podwójny backtick (``), tych ostatnich to używają programiści SQL.

możecie coś pomyśleć o tym pomysł moim zdaniem dobry.
Administrator plemienia tworzy nową zakładkę i może przypisać do niej daną ilość osób losowych jaką sobie wybierze
 
Status
Zamknięty.
Do góry