"Zagnieżdżanie" forum

Czy jesteś za?

  • Tak

  • Nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Samulak

Chłop
Wynik reakcji
4
Z racji, że ostatnio coraz więcej jest plemion kilkuczłonowych, co zwiększa zamęt na forum plemiennym moją propozycją jest aby dodać możliwość "zagnieżdżania" w zakładkach.
Przykładowo są podstawowe cztery zakładki:
-Ogłoszenia
-Atak
-Obrona
-Karczma

Moja propozycja polega na możliwości stworzenia kolejnych zakładek wewnątrz. Przykład
-Ogłoszenia
-Atak
-Atak Plemie1​
-Atak Plemie2​
-Obrona
-Obrona Plemie1​
-Obrona PLemie2​
-Karczma

Oczywiście oprócz pisania w niższych stopniach zakładek ciągle byłaby możliwość pisania bezpośrednio w zakładkach wyższego stopnia.
Nie wiem czy taki pomysł już był, ale wydaje mi się, że mogłoby pomóc to ogarnąć nieład i brak przejrzystości, który czasem występuje na forum.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Zdecydowanie nie pochwalamy, nie wspieramy ani w żaden sposób nie ułatwiamy gry jakichkolwiek
plemion kilkuczłonowych

Co do zasady podstawową jednostką organizacyjną graczy jest plemię. Plemiona mogą sobie między sobą prowadzić relacje dyplomatyczne, ale nie zmienia to jakkolwiek mechaniki gry - świat wygrywa jedno plemię jako jedna jednostka i tyle.
 

Samulak

Chłop
Wynik reakcji
4
Dałem to jako przykład... Może być równie dobrze w jednym plemieniu kilka frontów.
 

DeletedUser198499

Guest
Zdecydowanie nie pochwalamy, nie wspieramy ani w żaden sposób nie ułatwiamy gry jakichkolwiek


Co do zasady podstawową jednostką organizacyjną graczy jest plemię. Plemiona mogą sobie między sobą prowadzić relacje dyplomatyczne, ale nie zmienia to jakkolwiek mechaniki gry - świat wygrywa jedno plemię jako jedna jednostka i tyle.

nie łatwiej było się przyczepić zasad polskiej pisowni ?
xD
przecież ta propozycja w żaden sposób nie zmienia ani mechaniki gry ani zasad, że podstawową jednostką organizacyjną graczy jest plemię.
 
Do góry