Zaczynanie od nowa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser178225
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser178225

Guest
Witam, i mam pytanie do suportu odnośnie zaczynania od nowa;) pytanie jest proste.

Kilka dni temu zauważyłem że jak gracz zaczyna od nowa to jego wioska po prostu znika z mapy, moje pytanie brzmi czy jak poślę na gościa szlachte i będę go podbijał na 1 grubego i on zacznie od nowa to czyli mogę sobie szukać nowej wioski tak? bo ja w ten sposób to rozumiem. Oczywiście dotyczy to nowych światów :D
 

DeletedUser181842

Guest
Uważam to za żałosne , każdy się stara grać jak najlepiej traci wojska na ludzi , a później taki mu znika i farma i wioska , Czy tak support chce zachować starych graczy? Wystarczy popatrzeć na 107 ! 4 kontynenty to prawie Special. Jeśli to jest błąd naprawcie go bo to się wszystkim plemionom nie podoba że im farmy i wioski do podbicia znikają!
 

DeletedUser42590

Guest
Nowe światy, nowe zasady. Są lepsi i gorsi. Najwidoczniej Ci"starzy wyjadacze", którzy zaczynają od nowa zaliczani sa do tej pierwszej grupy. Na starych światach nigdy nie było takich jaj. Ja gracz zaczynał od nowa to chociaż barba zostawała,
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Z naszych informacji wygląda na to, że wioski owszem znikają przy restarcie, ale TYLKO wtedy, gdy gracz ma jeszcze ochronę początkową. W przeciwnym razie zostaje wioska opuszczona.
 

DeletedUser181842

Guest
No to dziwne że farmy znikają bez słowa i pożegnania
 

YaqbC

Rycerz
Wynik reakcji
2.649
Z naszych informacji wygląda na to, że wioski owszem znikają przy restarcie, ale TYLKO wtedy, gdy gracz ma jeszcze ochronę początkową. W przeciwnym razie zostaje wioska opuszczona.


Nie masz racji.. Moje dwie farmy "uciekły" długo po ochronie.. Farmilem kilka dni i nagle fruuu, nie ma :) wioska dostała skrzydeł :)
 

DeletedUser181842

Guest
Nie masz racji.. Moje dwie farmy "uciekły" długo po ochronie.. Farmilem kilka dni i nagle fruuu, nie ma :) wioska dostała skrzydeł :)


moje to przeleciały chyba na inny świat bo nie znalazłem do dziś, ciekawie bedzie podczas podbijania xd
 

DeletedUser193649

Guest
Jak sprawdzic dokladna date zalozenia konta na plemionach? Wiem ze nie w temacie ale jestem w pracy na lipnym telefonie i ciezko w ogole skorzystac z magii internetu na nim
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Jak sprawdzic dokladna date zalozenia konta na plemionach? Wiem ze nie w temacie ale jestem w pracy na lipnym telefonie i ciezko w ogole skorzystac z magii internetu na nim

na twstats jest data wystartowania na świecie


Co do znikających wiosek:
http://imgur.com/a/32w4W
W skrócie wioski graczy którzy grali mniej niż 30 dni są usuwane

Chyba zrobili to by było mniej wiosek na świecie i szybciej światy się kończyły
 

DeletedUser181842

Guest
Taaaa chyba to odwortny efekt wystarczy że gość podczas przejmowania zacznie od nowa i w pizdu pójdzie wszystko
 
Status
Zamknięty.
Do góry