zablokuj zaproszenia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11086
  • Data rozpoczęcia

co o tym myślisz??

  • jestem za:)

    Głosy: 31 60,8%
  • jestem przeciw:(

    Głosy: 13 25,5%
  • nie mam zdania

    Głosy: 5 9,8%
  • wymaga poprawek

    Głosy: 2 3,9%

  • W sumie głosujących
    51
Status
Zamknięty.

DeletedUser11086

Guest
mam pomysł żeby było takie coś aby można by było zablokować zaproszenia od plemienia.
np. plemię abc chce zaprosić gracza xyz a gracz xyz ma zablokwane zoproszenia i nie można mu ich wysłać.
byłaby też opcja "zablokuj wszystkie".wtedy żadne plemię nie mogło ci wysłać zaproszenia.
a jak ktoś z plemienia abc chce wysłać zaproszenie graczowi xyz wtedy pojawiałby się taki napis:"Gracz ma zablokowane zaproszenia od tego plemienia .Wyśłać je można dopiero po odblokowaniu."

co wy na to??czekam na krytykę!:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7485

Guest
Odp: zablokuj zaproszenia

Moim zdaniem niepotrzebne. A dla rekrutanta informacja "zablokowane zaproszenia" zobaczona po raz setny byłaby wkrzuająca.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zablokuj zaproszenia

Niby dobre ale moje plemie wysyła zaproszenia z glownego, bo jestem w akademii ale możnaby np. dać zablokuj wszystkie i odblokowac od 1 plemienia

A tak wogóle:
TAK
 

DeletedUser14875

Guest
Odp: zablokuj zaproszenia

Hmnn.. A po co to .. Jeżeli ktoś nie chce byc w danym plemieniu moze je anulowac... NIE...!
 

DeletedUser901

Guest
Odp: zablokuj zaproszenia

Hmnn.. A po co to .. Jeżeli ktoś nie chce byc w danym plemieniu moze je anulowac... NIE...!

Niby tak ale jak zaczynasz gre i nie chcesz byc na razie w zadnym plemieniu to dostajesz dziennie 30 zaproszen i wtedy anulowanie wszystkich nie jest zbyt fajne nie??

Ja jestem na tak
 

DeletedUser14198

Guest
Odp: zablokuj zaproszenia

Jestem na tak, ale wystarczyłaby wyłacznie opcja zablokuj wszystkie.
Denerwujące, gdy będąc we własnym, założonym przeze mnie
plemieniu i mając o tym w profilu wspomniane, dostaję zaproszenia do
innych plemion.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zablokuj zaproszenia

dobry pomysł...niektórych to denerwuje jak ciągle dostają zaproszenia...ja sam kiedyś co dzień dostawałem 30 zaproszeń...jestem na TAK =)
 

DeletedUser

Guest
Odp: zablokuj zaproszenia

jestem na tak ale można by było ustawić takie coś, że...blokowanie zaproszeń z plemienia z więcej niż naprzykład 800 k i to by umożliwiało segregacje zaproszeń z plemion które mają mniej i cigle wysyłają....
 

DeletedUser

Guest
Odp: zablokuj zaproszenia

Śmiać mi sie troszkę chce ...
jeżeli nie chcesz dojść do żadnego plemienia

to

1 ) piszesz jak inni w opisie ze nie przyjmujesz zaproszeń
2 ) Nie wiem w czym Ci to przeszkadza jak ktoś Ci wysyła zaproszenie do jakiegoś plemienia . Jeżeli plemię Ci sie nie podoba to nic nie robisz zostawiasz raport i tyle.
3 ) I tak w połowie gry 96 % graczy jest w plemieniu

wiec ...
Mi to jest obojętne.
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: zablokuj zaproszenia

Wreszcie jakiś dobry pomysł:D. Jestem na tak, ponieważ jak dostaje się co chwile zaproszenia, to jest to "lekko" denerwujące.
Może przejdzie:).

Śmiać mi sie troszkę chce ...
jeżeli nie chcesz dojść do żadnego plemienia

to

1 ) piszesz jak inni w opisie ze nie przyjmujesz zaproszeń
2 ) Nie wiem w czym Ci to przeszkadza jak ktoś Ci wysyła zaproszenie do jakiegoś plemienia . Jeżeli plemię Ci sie nie podoba to nic nie robisz zostawiasz raport i tyle.
3 ) I tak w połowie gry 96 % graczy jest w plemieniu

wiec ...
Mi to jest obojętne.

1 To nic nie daje, i tak zapraszają...
2 Super, kilkanaście zaproszeń dziennie. Jak ja to lubię.
3 Co z tego że w plemieniu i tak zapraszają:mad:.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4447

Guest
Odp: zablokuj zaproszenia

Mati ma rację, gdy w profilu np. masz napisane, że zaproszeń nie przyjmujesz, masz ich jeszcze więcej, kiedy napiszesz, że nie masz żadnych funkcji w plemieniu dostajesz prośby o sojusz, a kiedy mówisz, że działasz solo, otrzymujesz masę próśb o pakt osobisty ;f...

Popieram.
 

DeletedUser16067

Guest
Odp: zablokuj zaproszenia

świetne,
Ułatwi werbowanie, i ja bym z tego chętnie skorzystał.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zablokuj zaproszenia

a ja jestem za. dalczego? ponieważ nawet jak w opisie mam:
nie przyjmuję zaproszeń
, to i tak dostaję masę zaproszeń. Przeciwko zaproszeniom nic nie mam, ale przeciwko raportom: gracz xxx zaprosił cię do plemienia xxx TAK, a szukanie raportów pod zwłami takich, nikomu nie potrzebnych, raportów może naprawde wnerwić. Oczywiście przeciwnicy mogą powiedzieć " zawsze można przeskoczyć do zakładki "atak","obrona" itd. Ale plemiona czasami chodzą tak wolno (szczególnie w pierwszysch dniach świata, a właśnie wtedy dostaje się najwięcej zaproszeń), że nikt (albo mało kto) z tych zakładek nie korzysta, bo to mu tylko utrudnia grę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zablokuj zaproszenia

Jestem za ponieważ odrzucenie masy zaproszen jest wyczynem :D:D
 

DeletedUser9439

Guest
Odp: zablokuj zaproszenia

Jestem za. Szczególnie na nowych światach gdzie dostaje się kilkadziesiąt zaproszeń dziennie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry