Zabezpieczenie przed przepełnienia spichlerza w managerze konta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser186885
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za usprawnieniem managera konta?

  • Tak

    Głosy: 16 44,4%
  • Nie

    Głosy: 20 55,6%

  • W sumie głosujących
    36

DeletedUser186885

Guest
Proponuję, aby dodać do managera konta opcję automatycznego wybijania monet w wiosce, gdzie spichlerz miałby się przepełnić. Oprócz tego manager konta powinien zostać usprawniony i w sytuacji, gdy surowce miałyby się zmarnować powinien zacząć więcej rozbudów budynków niż 5, jak również rekrutować wtedy wojska, a nie czekać sobie na niewiadomo co.
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.655
bez przesady, może jeszcze pranie niech zrobi i śmieci wyrzuci...

I tak jest on zbyt dużym ułatwieniem.
 

DeletedUser186885

Guest
Może u ciebie jak nic nie robisz, a u mnie się jakoś przelewa na MK. Jak ktoś dzień w dzień zdobywa rabusie dnia i farmi tyle co ja, to jednak jest to problematyczne, a dystrybucja spichlerzy jest ograniczona ilością handlarzy, więc przy takich przychodach surowców, to tak na prawdę zbędna opcja.
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.655
jeśli masz czas farmić to i na wybicie monet go wystarczy, chyba, że farmi za Ciebie bot to rozumiem :)
 

DeletedUser186885

Guest
Można dokładnie to samo powiedzieć o pozostałych opcjach managera konta, a jakoś zostały wprowadzone, więc jaki jest sens twojego argumentu? Żaden poza takim, że plebs narzeka, że biedny i nie chce żeby inni mieli łatwiej ;) Zaproponuj w takim razie usunięcie managera konta z gry ;) Jak ktoś ma czas grać, to ma też czas samemu rekrutować wojsko, ma czas samemu budować budynki, ma czas samemu ręcznie rozsyłać wojska na farmy, a nie asystentem farmera ;]
 

DeletedUser190675

Guest
MK Już tyle ułatwia że dodawanie do niego kolejnych funkcji byłoby jak dla mnie przesadą :)
 

DeletedUser

Guest
Skyee

W wielkim skrócie Twoja propozycja najbardziej promuje oszustów.

Korzystając z AF uczciwie musisz kilkaset jak nie tysięcy razy wyklikać by mieć rabusia dnia, nawet mając zagrodę pikinierów (największy łup na jednostkę 25/1 - LK 80/4 czyli 20 na jednostkę) przy maksymalnej farmie i zagrodzie po jednym "obleceniu farm wychodzi"
20 000 jednostek * 25 łupu = 500 000 surowców :) Przy tym że spichlerze pomieszczą po 400 000 surki (1 200 000 łącznie) a dystrybucja zapasami wyrówna stany surowców w wioskach raczej trudno mówić o tym że osoba uczciwie farmiąca (klikająca kilkaset/tysięcy razy na wioskę) jest w stanie przelać spichlerze;P Gdzie wybicie monet to zaledwie hmm 5 kliknięć?

Zatem mam nadzieję że sam nie chcesz promować oszustów grających na botach do farmienia, szczególnie takich którzy nie potrafią tak zagospodarować swoim kontem by nie przelać surowców. Po co promować totalnie bezmózgich nieudaczników, którzy zdobywają odznaki na cudzych botach - bo gdyby sami potrafili je napisać to monety nie byłyby jakimś problemem?

A co do wydawania pieniędzy, w plemionach raczej trudno mówić o jakiś dużych kwotach przeznaczanych na grę. Zapewniam Cię że plebs stać na te paręnaście złotych miesięcznie ;)
 

DeletedUser180001

Guest
Jestem za, na pewno to pomoże, ale lepiej by od razu klikał jak jest możliwość budowy a nie po 20 min.
 

DeletedUser192302

Guest
Skyee

W wielkim skrócie Twoja propozycja najbardziej promuje oszustów.

Korzystając z AF uczciwie musisz kilkaset jak nie tysięcy razy wyklikać by mieć rabusia dnia, nawet mając zagrodę pikinierów (największy łup na jednostkę 25/1 - LK 80/4 czyli 20 na jednostkę) przy maksymalnej farmie i zagrodzie po jednym "obleceniu farm wychodzi"
20 000 jednostek * 25 łupu = 500 000 surowców :) Przy tym że spichlerze pomieszczą po 400 000 surki (1 200 000 łącznie) a dystrybucja zapasami wyrówna stany surowców w wioskach raczej trudno mówić o tym że osoba uczciwie farmiąca (klikająca kilkaset/tysięcy razy na wioskę) jest w stanie przelać spichlerze;P Gdzie wybicie monet to zaledwie hmm 5 kliknięć?

Zatem mam nadzieję że sam nie chcesz promować oszustów grających na botach do farmienia, szczególnie takich którzy nie potrafią tak zagospodarować swoim kontem by nie przelać surowców. Po co promować totalnie bezmózgich nieudaczników, którzy zdobywają odznaki na cudzych botach - bo gdyby sami potrafili je napisać to monety nie byłyby jakimś problemem?

A co do wydawania pieniędzy, w plemionach raczej trudno mówić o jakiś dużych kwotach przeznaczanych na grę. Zapewniam Cię że plebs stać na te paręnaście złotych miesięcznie ;)

Przecież on chyba wybija w każdej wiosce osobno.
 
Do góry