Zaawansowane wyszukiwanie użytkowników

  • Rozpoczynający wątek Dj Haker
  • Data rozpoczęcia

Wiecej opcji wyszukiwania

  • Tak:)

    Głosy: 31 75,6%
  • Nie :(

    Głosy: 9 22,0%
  • Dopracowac :(

    Głosy: 0 0,0%
  • Must be premium konto :(

    Głosy: 1 2,4%

  • W sumie głosujących
    41
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Co byście powiedzieli na więcej opcji wyszukiwania ?
Np. Chcemy kogo znaleźć z krakowa ?
Albo wiek ?
Albo plec ?
Lub graczy w przedziale wiekowym, lub punktowym ?
Teraz to mozna tylko po nazwie i rankingu... Czasem to by sie przydalo... Prosze o komenty
 

DeletedUser14905

Guest
Odp: Zaawansowane wyszukiwanie użytkowników

Ja jestem za.

To nie serwis randkowy, ale niektórzy grają w plemiona po to żeby z kimś pogadać, kogoś poznać i oczywiście pograć, czasami znajdują się hodowcy w plemionach i można za okazjonalną cenę (po znajomości) nabyć szczeniaczka itd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zaawansowane wyszukiwanie użytkowników

jestem za, przydało by sie takie coś, może znalazłbym kogoś ze swojego miasta
 

DeletedUser15881

Guest
Odp: Zaawansowane wyszukiwanie użytkowników

Ja jestem za.

To nie serwis randkowy, ale niektórzy grają w plemiona po to żeby z kimś pogadać, kogoś poznać i oczywiście pograć, czasami znajdują się hodowcy w plemionach i można za okazjonalną cenę (po znajomości) nabyć szczeniaczka itd.

Jestem Na TAK Little a ty znowu o szczeniaku :p
 

DeletedUser14905

Guest
Odp: Zaawansowane wyszukiwanie użytkowników

Jestem Na TAK Little a ty znowu o szczeniaku :p

No tak, to dlatego że przytoczyłam moją sytuację, mój kolega z plemienia gdzieś tak w styczniu będzie miał miot piesków (Westie) i od niego właśnie będę miała tego pieska za 500-1000 zł, a nie za 2000-2500 zł. :)

Jak coś to piszcie mi Ross :).
 

DeletedUser13429

Guest
Odp: Zaawansowane wyszukiwanie użytkowników

Bardzo dobry pomysł, zwłaszcza jak chce się wyszukać opuszczoną wioskę, o której pamiętamy, że wyprawy na nią przynoszą dużo surowców.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zaawansowane wyszukiwanie użytkowników

przydatne....chociaż będę wiedział z kto z mojego miasta gra w plemiona...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zaawansowane wyszukiwanie użytkowników

jestem za bo nie moge znaleść nikogo z mojego miasta a raczej z wsi :D
 

DeletedUser14198

Guest
Odp: Zaawansowane wyszukiwanie użytkowników

Też się kiedyś nad tym zastanawiałem, ale nie każdy (np. ja) jest zwolennikiem podawania swoich dokładnych danych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zaawansowane wyszukiwanie użytkowników

Też się kiedyś nad tym zastanawiałem, ale nie każdy (np. ja) jest zwolennikiem podawania swoich dokładnych danych.


ale co to za dane ? wiek ? mozesz sklamac, miejscowosc tak samo, wkoncu nie jest to przymus. Ale jak nie podasz to cie nikt nie znajdzie
 

DeletedUser14198

Guest
Odp: Zaawansowane wyszukiwanie użytkowników

Nie boję się, że mnie ktoś znajdzie, ale jak sam powiedziałeś można skłamać, więc po co mam coś zamieszczać, skoro łatwo uznać to za kłamstwo? Ci co mnie znają, wiedzą że to ja choćby po nicku. Nic więcej podawać moim zdaniem nie ma sensu.
 

DeletedUser12909

Guest
Odp: Zaawansowane wyszukiwanie użytkowników

Jestem za można by było szybko kogoś znaleźć. A i jest dużo TAK:) może po szczątkach to będzie kolejna propozycja która naprawdę musi być wysłana.:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zaawansowane wyszukiwanie użytkowników

Z jednej strony pomysł dobry (np. przy rekrutacji do plemeinia, z progiem wiekowym, lub wg miejsca zamieszkania - ew. płci (feministki?) -), ale należałoby wprowadzić dodatkowe pola w profilu (np. w przypadku Ross pole "zawód/zajęcie"), a wątpie aby komuś chciało się to zrobić, obecnie można wyszukiwać jedynie w polach: wiek, płeć, miejsce zamieszkania.

Z drugiej strony pomysł kiepski, bo mało kto podaje prawdziwe informacje - wielu ma wiek w granicach 99 lat, a jeszcze więcej ludzi ma w miejscu zamieszkania tekst np. w "twojej wiosce". A zresztą wielu ludziom zalezy na pozostaniu anonimowymi. Ponadto jeżeli wg. tych pól bedzie można wyszukiwac to będą podawać fałszywe informacje tylko po to aby zostac wyszukanymi (np. 10-latki napiszą, że są 18-latkami itp.), a przynajmniej dopóki wielu ludzi w przedziale wiekowym 18-25 (straszym to się nie zdarza) będą dyskryminować młodszych.

Podsumowywując: cel tej opcji jest dobry, ale tylko cel. Dopóki ludzie będą podawać nieprawdziwe informacje, dopóty opcja bedzie wadliwa i rozminie się z tym właśnie celem.
 

DeletedUser9044

Guest
Odp: Zaawansowane wyszukiwanie użytkowników

Czemu nie? Nie zaszkodzi..

(np. 10-latki napiszą, że są 18-latkami itp.), a przynajmniej dopóki wielu ludzi w przedziale wiekowym 18-25 (straszym to się nie zdarza) będą dyskryminować młodszych.
Dyskryminować młodszych? o_O' Wydaje mi się, że tu nie chodzi o wiek, bowiem zdarzało mi się grać z rezolutnymi 13-14 latkami, jak również niestety z całkiem niedojrzałymi 18 latkami i starszymi...

wielu ma wiek w granicach 99 lat
I znieść limit na wiek! ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11086

Guest
Odp: Zaawansowane wyszukiwanie użytkowników

jestem za!!!to by się przydało.jak ktoś chce znaleźć kogoś za swojej miejscowości to może sobie wpisać!:)przydane:)
 

DeletedUser11885

Guest
Odp: Zaawansowane wyszukiwanie użytkowników

Moim zdanie wystarczyłoby miasto.bo i tak wiekszość graczy zaniża swój wiek do 13 roku życia:) i czasami płeć żeby inni sądzili że ma się do czynienia ze słaba kobietką albo dzieckiem.I wtedy włącza się nam moralność jak byśmy mieli komus krzywde zrobić i odpuszczamy.Albo próbują nam na psyche wjeżdzać w wzbudzić w nas współczucie.
 

DeletedUser5820

Guest
Odp: Zaawansowane wyszukiwanie użytkowników

Co byście powiedzieli na więcej opcji wyszukiwania ?
Np. Chcemy kogo znaleźć z krakowa ?
Albo wiek ?
Albo plec ?
Lub graczy w przedziale wiekowym, lub punktowym ?
Teraz to mozna tylko po nazwie i rankingu... Czasem to by sie przydalo... Prosze o komenty

Pomysł niekompletny i niedopracowany. Jak niby miałyby wyglądać te dodatkowe opcje wyszukiwania? W menu górnym byłyby dodatkowe zakładki, takie same jak "ranking"? Jeśli dodać by kilka zakładek to menu rozciągnie się na dwa rzędy :p

I druga sprawa. Jakie opcje? Tak, to prawda, podałeś przykłady, ale to tylko przykłady...Równie dobrze zaraz napisać możesz, że myślałeś o tym, by były "Zainteresowania", "Wykształcenie", ba, nawet "Stan Cywilny" :D Albo albo. Trzeba się zdecydować i konkretnie określić, a nie podawać przykłady. Bo efekt jest taki, że "chciałbym coś zmienić, ale do końca nie wiem co....(płeć czy wiek? A może miasto? Kolor włosów? :p)". :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry