Z wioski do wioski

  • Rozpoczynający wątek Lester-X
  • Data rozpoczęcia

Jestes za czy przeciw ?

  • Jestem za

    Głosy: 0 0,0%
  • Jestem Przeciw

    Głosy: 0 0,0%
  • Poto jest KP

    Głosy: 6 100,0%
  • Tak ale coś bym dopracował

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    6
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam propozycję aby przed nazwą wioski była możliwość przechodzenia z wioski do wioski ,kłopotliwe jest gdy ktoś ma 10 wiosek i nie chcę mu się włanczacz mapę i wybierać wioskę ,tak opcja jest jak ma się Konto premium a mi chodzi o to żeby można było mieć coś takiego bez KP
 

DeletedUser15881

Guest
Odp: Z wioski do wioski

Eghm to jest na KP a tak wogule jak by sie zgodzili na tą propozycje
to było by wiencej takich propozycji i nakońcu plemiona nie miały by z czego zarabiać dla mnie to propozycja bez sensu:eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Z wioski do wioski

Mam propozycję aby przed nazwą wioski była możliwość przechodzenia z wioski do wioski ,kłopotliwe jest gdy ktoś ma 10 wiosek i nie chcę mu się włanczacz mapę i wybierać wioskę ,tak opcja jest jak ma się Konto premium a mi chodzi o to żeby można było mieć coś takiego bez KP

Wszyscy chcą mieć wszystko bez KP!!!
 

DeletedUser11881

Guest
Odp: Z wioski do wioski

Przeciez po to jest KP!!! Jakby nagle zwiększać przywileje tym co nie mają KP to było by nie fair. Ja nie mam KP i jakoś jadę na Plemionach!
 

DeletedUser5820

Guest
Odp: Z wioski do wioski

Kolejna propozycja nie mająca praw bytu. Gdyby taka opcja była dostępna bez KP to jaki sens miałoby kupowanie punktów premium? Konto premium nie jest od parady. To dodatki, za które niestety trzeba płacić. Jak ktoś chce mieć takie udogodnienia to musi niestety zakupić KP :)

Dlatego zamykam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry