Wzywanie szlachciców jako wsparcie z poziomu placu

Czy jesteście za wprowadzeniem możliwości wzywania szlachciców z poziomu placu?

  • Tak

  • Nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Wynik reakcji
319
Jak w temacie. Kto bronił kiedykolwiek większą akcję wie dlaczego. Chodzi o to, żeby przez Plac->Wezwij można było wzywać szlachtę jako wsparcie

1600808714411.png

Po prawej stronie dodać jeszcze grubasy i jednym kliknięciem cofnąć z frontu wszystkie grube a nie musieć ręcznie przed każdym atakiem je wycofywać. Myślę że do zrobienia na spokojnie, mam nadzieję, że jak najszybciej.

Zapraszam do dyskusji.
 

Lodar93

Pikinier
Wynik reakcji
52
60 głosów za, 5 przeciw. Liczę że to jednak przejdzie bo znacznie ułatwi uniki i chowanie wojska. Implementacja raczej prosta więc zysk o wiele większy niż potrzebna praca
 

Rinne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.694
Szczerze mówiąc dziwię się, że po takim czasie i z takim wynikiem ankiety, opcja "Wezwij" (aka "Masowe wsparcie") została zaktualizowana bez dodania szlachty.
Nie chcę robić afery, ale znowu się nasuwa pytanie, czy aktualizowane jest cokolwiek losowo, czy jednak to czego potrzebuje społeczność.

Poprzednia aktualizacja jest w porządku, ale miło byłoby zobaczyć, że w ogóle społeczność jest chociaż odrobinę słuchana, bo czasami ta zakładka na FO wydaje się takim krzykiem do ściany, od której się tylko ten krzyk odbija :p
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Pomysł ten był już dawno zgłoszony, jednak nie doczekał się realizacji. Odświeżyłem go, zobaczymy jaki tym razem przyniesie skutek.
 
Do góry