wzysze rozb. wioski

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Witam wszystkich serdecznie w tym półmrocznym klimacie. Dzisiaj chce przetoczyć dwie sprawy dotyczących naszego serwera szybkich plemion.
Piszę to aby zebrać informacje związane z rozbudowaniem wiosek(wyższych od 8k) i Twtotal.
Chciałbym zapytać szanowna administrację o to dlaczego mamy tak mało rund z wyższymi rozbudowaniami wiosek.
Chciałbym sie dowiedzieć czym to jest związane... Nasuwa mi sie kilką opcji ale nie będę ich wypisywał bo nie mam na celu nikogo obrażać.
Argumenty :Jeśli ustawimy sobie rundę gdzie mamy wioskę 8k i wokół siebie 20wiosek barbarzyńskich to trzeba je ładnie pogrupować i przemyśleć jak je dobrze ulokować aby jak najdłużej wytrwać. Jeśli mamy ponad 500k i złe pogrupowane wioski jest bardzo wielka szansa że nas rozbiorą w niecała jedna godzinę! Taka gra pozwala nam na wiele pokazania swoich umiejętności i sprawdzenia się z innymi graczami którzy mają tyle samo punktów co my. Przejmiemy te wszystkie wioski na serwerze i co dalej no chyba nie skończymy prawda? Każdy chce osiągnąć top1 i pokazać że jest najlepszy.. rzadko ktoś atakuje sam a właśnie na takich rundach możemy pokazać że jesteśmy dobrymi strategami i umiemy sie dogadać z kolega z plemienia. Apeluje do administracji o to aby robic jak najwięcej rund tego typu!

Następna sprawa jak już wyżej wspomniałem to Twtotal. Słyszałem że będą jakieś poczynania w tę stronę ale czy widac jakieś efekty?!
Jestesmy 3 najwiekszym serwerem mistrzami świata i nie mamy Twtotal-paranoja. niedługo Izrael bezie miał chodz nawet swojego serwera nie mają.
 

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich serdecznie w tym półmrocznym klimacie. Dzisiaj chce przetoczyć dwie sprawy dotyczących naszego serwera szybkich plemion.
Piszę to aby zebrać informacje związane z rozbudowaniem wiosek(wyższych od 8k) i Twtotal.
Chciałbym zapytać szanowna administrację o to dlaczego mamy tak mało rund z wyższymi rozbudowaniami wiosek.
Chciałbym sie dowiedzieć czym to jest związane... Nasuwa mi sie kilką opcji ale nie będę ich wypisywał bo nie mam na celu nikogo obrażać.
Argumenty :Jeśli ustawimy sobie rundę gdzie mamy wioskę 8k i wokół siebie 20wiosek barbarzyńskich to trzeba je ładnie pogrupować i przemyśleć jak je dobrze ulokować aby jak najdłużej wytrwać. Jeśli mamy ponad 500k i złe pogrupowane wioski jest bardzo wielka szansa że nas rozbiorą w niecała jedna godzinę! Taka gra pozwala nam na wiele pokazania swoich umiejętności i sprawdzenia się z innymi graczami którzy mają tyle samo punktów co my. Przejmiemy te wszystkie wioski na serwerze i co dalej no chyba nie skończymy prawda? Każdy chce osiągnąć top1 i pokazać że jest najlepszy.. rzadko ktoś atakuje sam a właśnie na takich rundach możemy pokazać że jesteśmy dobrymi strategami i umiemy sie dogadać z kolega z plemienia. Apeluje do administracji o to aby robic jak najwięcej rund tego typu!

Następna sprawa jak już wyżej wspomniałem to Twtotal. Słyszałem że będą jakieś poczynania w tę stronę ale czy widac jakieś efekty?!
Jestesmy 3 najwiekszym serwerem mistrzami świata i nie mamy Twtotal-paranoja. niedługo Izrael bezie miał chodz nawet swojego serwera nie mają.

Polska... nic dodać nic ująć. TW total są sugestią dla adminów już od (minimum) 2 lat. Wtedy grałem na innym koncie i sam próbowałem robić takie zestawienia wyników po rundach.
Najlepiej zrobić grafik rund jak za czasów drubensa. Mój projekt nawet był uznany w tym grafiku i było dobrze.

Jestem na 100% za rundami krótkimi typu - 2 - 4 godziny ale nie od wioski 26pkt !! Najlepiej 2.138 albo chociażby 653 pkt.

Tak w ogóle to kto teraz SP ogarnia (jaki admin na tym czuwa)?
 

DeletedUser150331

Guest
a ja bardzo lubię od 26p jak nie umiecie budować wiosek to nie grajcie 8k też jest fajne;D i do tego nic nie mam ale nie lubie grac od 653 ani 2.1k...
 

DeletedUser165365

Guest
na rundzie od 26 a nawet 653 da rade wygrać bez premium lecz na wioskach lepiej rozbudowanych to ciężko a jak nie chce sie wam farmic to nie grajcie dla mnie rundy od 26 do 653 sa bardzo trafne :)
 

DeletedUser162565

Guest
Witam wszystkich serdecznie w tym półmrocznym klimacie. Dzisiaj chce przetoczyć dwie sprawy dotyczących naszego serwera szybkich plemion.
Piszę to aby zebrać informacje związane z rozbudowaniem wiosek(wyższych od 8k) i Twtotal.
Chciałbym zapytać szanowna administrację o to dlaczego mamy tak mało rund z wyższymi rozbudowaniami wiosek.
Chciałbym sie dowiedzieć czym to jest związane... Nasuwa mi sie kilką opcji ale nie będę ich wypisywał bo nie mam na celu nikogo obrażać.
Argumenty :Jeśli ustawimy sobie rundę gdzie mamy wioskę 8k i wokół siebie 20wiosek barbarzyńskich to trzeba je ładnie pogrupować i przemyśleć jak je dobrze ulokować aby jak najdłużej wytrwać. Jeśli mamy ponad 500k i złe pogrupowane wioski jest bardzo wielka szansa że nas rozbiorą w niecała jedna godzinę! Taka gra pozwala nam na wiele pokazania swoich umiejętności i sprawdzenia się z innymi graczami którzy mają tyle samo punktów co my. Przejmiemy te wszystkie wioski na serwerze i co dalej no chyba nie skończymy prawda? Każdy chce osiągnąć top1 i pokazać że jest najlepszy.. rzadko ktoś atakuje sam a właśnie na takich rundach możemy pokazać że jesteśmy dobrymi strategami i umiemy sie dogadać z kolega z plemienia. Apeluje do administracji o to aby robic jak najwięcej rund tego typu!

Następna sprawa jak już wyżej wspomniałem to Twtotal. Słyszałem że będą jakieś poczynania w tę stronę ale czy widac jakieś efekty?!
Jestesmy 3 najwiekszym serwerem mistrzami świata i nie mamy Twtotal-paranoja. niedługo Izrael bezie miał chodz nawet swojego serwera nie mają.

Bardzo trafne pytanie , a więc do boju myślenie i piszemy ;]

rundki od 8k+ są zabawą którą sam lubię aż tak że odechciewa mi się klepania eko od 26 ... pewnie nie tylko ja bo jest mnóstwo graczy co chcą pograć wojskiem a nie klepaniem budowy wioski , traktujmy te rundki jako rozrywkowe i jestem jak najbardziej za takimi rundkami jednak nie zapominajmy że grając dla reprezentacji / w reprezentacji na rzadko którym meczu zaczynamy z rozwiniętymi wioskami , głównie to są sparingi a więc gry od 26 powinny mieć przeważającą większość aczkolwiek nie only 26p .
Jeżeli będziemy grali same sp od rozbudowanej wioski nie będziemy mieli możliwości udoskonalać własnej techniki od wioski startowej minimum którą każdy z graczy na SP powinien mieć opanowaną na jakimś tam poziomie .
Gracze powinni umieć grać tak i na 26p jak i na np 653 p jednak musi być przewaga i to wielka od startówek 26 by gracze mogli się doskonalić a jak dobrze wiemy nie każdy ma czas by na każdą rundkę wbić a nie wyrzucajmy graczy by się uczyli na zagranicznych serwerach gdzie w większości poziom jest dużo niższy ( nie wliczając paru serwerów ) a więc właśnie z tym to jest związane.

Jak sami zauważyliście administrator SP ( bądź jego zastępca ) sprawił nam niespodziankę wstawiająć rundki na 3 dni od razu ! wierzcie mi że kosztowało go to nie lada czasu i chęci , pomysły na rundkę wdrażanie ustawień itd. jeżeli chcemy jakieś rundki są propozycje rundek tam wstawiamy ustawienia rundki i wiem z własnego doświadczenia że ona się pojawi jeżeli często będzie tam tak owa wpisana więc gorąco polecam tamten temat

Zanim zaczniemy krytykować innych przemyślcie czy jest w tym sens , i nie tylko krytykujmy ale również pokazujmy zalety danej osoby , robiąc 100 rzeczy pozytywnych zauważacie 2 , robiąc 100 rzeczy negatywnych zauważacie 100 zastanówcie się nad tym
 

DeletedUser

Guest
wioski 650pkt, 2100pkt są najlepsze...od tych 8k niby też dobrze ale przy większej liczbie wiosek utrzymają się ci którzy mają premium.

za dużo rund od 26pkt jest i ten temat był wałkowany nie raz, ale nic z tego nie wyszło, bo jak zawsze olewka było ze strony administracji :(
 

DeletedUser162819

Guest
Chyba widać poprawę. Można zauważyć zdecydowane zróżnicowanie jeśli chodzi o wioski startowe.
I do tego często jest dodawana nagroda do rundy,więc jak widać administracja słucha naszych próśb.
 

DeletedUser

Guest
No dobra ale nie lepiej jakby powstał grafik rund? Wtedy admin może poświęcić jeden wieczór lub więcej i ustawić rundki na całe 2 tygodnie albo i więcej.

Sądzę też że przydałyby się rundy takie jak kiedyś - tzn. jeden tydzień pełno szybkich rund, drugi tydzień jedna runda 3-5 dni.
 

DeletedUser162565

Guest
No dobra ale nie lepiej jakby powstał grafik rund? Wtedy admin może poświęcić jeden wieczór lub więcej i ustawić rundki na całe 2 tygodnie albo i więcej.

Sądzę też że przydałyby się rundy takie jak kiedyś - tzn. jeden tydzień pełno szybkich rund, drugi tydzień jedna runda 3-5 dni.

poszukaj synu a znajdziesz :)
 

DeletedUser

Guest
terrorku jemu chodziło nie o godziny trwania rund ,ale o ustawienia.
 

DeletedUser

Guest
Loserku,


Moim zdaniem to trafna myśl :D. pp są przydatne w tej rundzie xD. tak to dobra informacja dla adminów.


Fajnie byłoby gdyby administracja zrobiła rundy od 12 k bez podbijania o pp. Wygra osoba, która skończy z najwiekszym nabitym ra xD


Można też zrobić z wiosek max. rozbudowanych cata 3 h na rozwalanie. To jest dopiero strategicze :D Czy deff czy off ; D
 

DeletedUser158324

Guest
Z początkową wioską 8 k to trochę bez sensu bo pierwszy lepszy gracz miejąc 100 lk przejmuje wieś , tzn . dobre by były takie rundy ale z dłuższą ochroną początkową . A rundy od 2 k też są spoko .
 

DeletedUser

Guest
Ale kiedy barby się skończą te 100 lk nie wystarczy ;] Wtedy trzeba dobrze wszystko rozplamować ;d to o czym loesr mowil
 

DeletedUser165931

Guest
No przyznam racje, że mogłoby być więcej rund z takimi wioskami, gdyż teraz to z tego co widzę same z początkiem od 26pkt są rozgrywane. Ja np. nie lubię od początku budować wioski gdyż mam głowę bardziej do wojsk.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser159420

Guest
Lemon nie wiem czy wiesz ale ostatnio same takie były, a teraz znacznie mniej i jest fajnie. Chociaż więcej eksperymentów mogłoby być bo takie zwykłe te rundki.
 

DeletedUser

Guest
Mogli by dawać takie rundy mieszane , z punktami jak i z ( zbijanie poparcia/reguła/bash itp . ) :rolleyes:
 

DeletedUser153359

Guest
reguły 5 czy tam 10 już dawno nie było oj dawno :( licze ze w koncu jakas skleja i dadza od wioski 653pkt :D znów byłaby rzeźnia
 

DeletedUser

Guest
pamiętam jak ze Szronkiem zadyme robiliśmy xD gość nie wiedział co to reguła zagrody upchał sobie 4 k deffa dumny ;p i mu wjeżdżam 300 lk i pie**iut ;D
 

DeletedUser

Guest
zagrał bym od 8k :) ale z jakąś ekipą :) pisać na gg 12240822
 
Do góry