Wywiad z LOSEREM

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Wywiad z LOSER'em

Chyba mało kto widział/wiedział o tym ze był kiedyś ze mna i z kilkoma innymi graczami przeprowadzony wywiad. Chce przypomnieć "nowym" jak i tym obeznanym graczą kuriera plemion:). Zapraszam i wystawiajcie opinie co do wywiadów:)
Mozecie poznać nasze życie codzienne/realne, czym sie zajmujemy itd.

W sumie jeszce jeden wywiad przydałby sie, kazdemu z sp:)
 

DeletedUser153746

Guest
"Następna sprawa to bot do farmienia, który przyszedł wraz ze Skatkiem na polski serwer."
kłamstwa kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa.... no ale cóż. wierzcie w to dalej. A historia i tak jest inna. Co do bota to jeden post mi się podobał jeszcze za czasu odznaczeń jak wrzuciłeś chyba grabierzce dnia i twój aktualny stan:) Nie ma co bot był fajny do czasu Aktualnie niestety został wyłączony. A co do wywiadu to też mi ktoś proponował ale kurier przestał działać hehe:)

Bot nic nie daję tylko troszke mniej klikania i mozna spokojniej pograć ale są nowe skrypty które dają duzo większe możliwości.
 

DeletedUser178225

Guest
O tak,przepraszam Cie masz racje skatek nic nie wniósł.Loser a co z tym wywiadem chcesz sie pochwalic? ja tez miałem kiedys miec ale nic nie było bo poprostu taki kurier juz nie działa. Kiedys dawali jakies konkursy jakies tam nagrody były nie mówie o kubku co meff dostał.Tylko plemiona żyły:D
 

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
Wywiad z LOSER'em

Chyba mało kto widział/wiedział o tym ze był kiedyś ze mna i z kilkoma innymi graczami przeprowadzony wywiad. Chce przypomnieć "nowym" jak i tym obeznanym graczą kuriera plemion:). Zapraszam i wystawiajcie opinie co do wywiadów:)
Mozecie poznać nasze życie codzienne/realne, czym sie zajmujemy itd.

W sumie jeszce jeden wywiad przydałby sie, kazdemu z sp:)

Ba, ja go przeprowadziłem :p
 

DeletedUser153746

Guest
ja proponuję zeby sie umówic na rundkę np w next tygodniu zeby każdy napisał np do znajomych i ogarnietych graczy to byśmy mogli się np podzielić na zespoły po 5 osób i zagrać cos Ciekawszego bo na to co jest teraz to wystarczy wbić i wygrana... byli by zainteresowani?
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
"Następna sprawa to bot do farmienia, który przyszedł wraz ze Skatkiem na polski serwer."
kłamstwa kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa.... no ale cóż. wierzcie w to dalej. A historia i tak jest inna. Co do bota to jeden post mi się podobał jeszcze za czasu odznaczeń jak wrzuciłeś chyba grabierzce dnia i twój aktualny stan:) Nie ma co bot był fajny do czasu Aktualnie niestety został wyłączony. A co do wywiadu to też mi ktoś proponował ale kurier przestał działać hehe:)

Bot nic nie daję tylko troszke mniej klikania i mozna spokojniej pograć ale są nowe skrypty które dają duzo większe możliwości.

zaintrygowalo mnie z tym grabiezca, bo nie wiem tzn nie pamietam o co chodzi:)
 

DeletedUser153746

Guest
zaintrygowalo mnie z tym grabiezca, bo nie wiem tzn nie pamietam o co chodzi:)

była taka sytuacja gdzie sie skarżyłeś na bociaży i wstawiłeś z grabieżcy sc. A tam widać aktualny i record:) przeszukaj rozmowy o szybciutkich to może znajdziesz, kiedyś próbowałem znaleźć ten post ale tyle tego jest ze mi się nie udało.
 
Do góry