Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

  • Rozpoczynający wątek Scouser
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem takiej możliwości

  • Tak - dobry pomysł ułatwiający grę

    Głosy: 186 81,2%
  • Nie - beznadziejny pomysł

    Głosy: 15 6,6%
  • Nie mam zdania na ten temat

    Głosy: 28 12,2%

  • W sumie głosujących
    229
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

To temat o wyszukiwarce wiosek :p . Ciągle czekamy na odpowiedź adminów czy chociaż wysłali propozycję pomysłu do niemców :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

zdecydowanie jestem na tak. Szczególnie podczas toczenia wojen byłaby to funkcja niezwykle przydatna. Sugerowałbym równiez dodanie rozróżnienia na wioski własne/obce oraz na wykonanie listy tychże wiosek. Sądzę, że technicznie nie byłoby to nic trudnego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Opcja bardzo przydatna. Duże TAK
A co do Administracji (SGO) raczej się niewypowiadają a to Oni przekazują pomysły właścicielom gry.
Poczekajmy na kolejny update może się coś zmieni.
Popatrzcie ile naszych pomysłów (sensownych!!) zostało wprowadzonych.
Odnośnie przeglądu dodanie dodatkowej zakładki niepowinno być kłopotliwe dla programistów, a NAPEWNO zwiększyło by to "chęć" na KP.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Dokładnie. Dziś rano znów musiałem po kolei przeglądać wioski. Zajęło mi to 10 minut ,a później kolejne 10 bo sobie przypomniałem ,że muszę z kolejnej wycofywać !! Ciężkie życie nawet z KP . Zmiania bardzo potrzebna .
 

DeletedUser16386

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Ja bym to udoskonalił i przedstawił nie jako wyszukiwarkę, tylko oddzielną kartę w przeglądach, tam gdzie masz produkcja, budynki itd. to powstałaby zakładka "Wsparcie" i w niej wszystko byłoby napisane czarno na białym.
P.S.: Załóź sondę, bo nie nacieszysz się długo tym tematem :)

Karta w przeglądzie dla KP byłaby dobrym rozwiązaniem...
Teraz musze wchodzić kolejno plac - > wojska i zmieniać wioski, żeby wyszukiwać wsparcie, które gdzieśtam wysłałem... Łącznie kilkadziesiąt kliknięć zamiast jednego sensownego...
 

DeletedUser26958

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Poprostu wrzucić takie coś, że pisze - wioska xxx - ma obrone wioski xxxx - nasza wioska
 

DeletedUser6675

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Jestem absolutnie na TAK!!! Przeglądanie takiej kupy wiosek w poszukiwaniu wsparcia jest bardzo męczące...
 

DeletedUser25993

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Bardzo dobry pomysł :) Jestem na Tak, konto premium powinno ułatwiać grę, bo za coś się w końcu płaci, prawda? :>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

No, to już druga propozycja z którą się w 100% zgadzam!!!! To jest niezbedne ulepszenie bo jak się ma 50 i więcej wioch to czasem nie wiadomo gdzie się wsparcie podziało i trzeba przezukać każdą wioske w której wojo jest "poza". U mnie wielki pozytyw!!!!!
 

DeletedUser27177

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Pomysł dobry, nieraz widzę jak mój brat się z tym bawi xP Śmieszy mnie to bo wykorzystuje cały swój czas na komputer hehehe.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Więc ja się dołącze do błagania o reakcje , teraz nie mam dużo wiosek ale pamiętam jak na s6 jeszcze grałem zanim zostawiłem wioski wuuujkowi.

Było przerąbane!!!

Wielka administrajo, Prosze was odezwijcie się i powiedzcie czy mamy szanse sie doprosić!!!


Bedziemy strajkować w postaci spamu ;) Założymy związek i będzemy strajkować :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Przecie takie coś już jest. Karta Przeglądy -> Wojska-> poza wioską i mamy ładny spis co ile i gdzie jest.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Człowieku. Jak ma się 200 wiosek, to trzeba po kolei przeszukiwać to,a to jest dość uciążliwe więc co gadasz bzdury, że to jest jak tego nie ma ! To ,że ty masz jedną wioskę nie oznacza, że innym setkom użytkowników ,którzy mają ponad 100 wiosek się nie przyda . Wróć do szkoły jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

To, że Ty nie umiesz z tego korzystać nie znaczy, że inni też. :p
Klikasz Przeglądy->Wojska->Poza wioską i tu już masz wyszukane wszystkie wioski z wysłaną pomoca. Z pola po prawej Akcja wybierasz dla konkretnej wioski polecenie Wojska i masz podgląd gdzie dana wioska wysłała pomoc. Możesz wtedy pomoc odwołać. Całkowicie albo tylko niektóre oddziały. Działa zarówno dla jednej wioski jak i dla 10 czy 100.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

To, że Ty nie umiesz z tego korzystać nie znaczy, że inni też. :p
Drogie dziecko, klikasz Przeglądy->Wojska->Poza wioską i tu już masz wyszukane wszystkie wioski z wysłaną pomoca. Z pola po prawej Akcja wybierasz dla konkretnej wioski polecenie Wojska i masz podgląd gdzie dana wioska wysłała pomoc. Możesz wtedy pomoc odwołać. Całkowicie albo tylko niektóre oddziały. Działa zarówno dla jednej wioski jak i dla 10 czy 100.

Szlag mnie normalnie trafia. Widać tam od razu na pierwszym ekranie do jakich wiosek jest wysłane wsparcie, które jest poza wioską ???!!! NIE. Bo widać tylko ,że jakieś wojska są poza wioską i dochodzimy znów do kolejnych niepotrzebnych kliknięc ,żeby sprawdzić gdzie te wojska są. Nadal uważam, że nie umiesz czytać ;)

NALEŻY zrobić wyszukiwarkę. Np. wpisuję współrzędne wioski, która zdaje mi się obstawiona i pojawiają się nazwy wiosek, z których moje wojsko zostało tam wysłane. Jeśli tego nie rozumiesz to lepiej się tego nie da wytłumaczyć...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Oczywiście popieram, przeszukiwanie dziesiątek wiosek, aby znaleźć tą jedną z której wsparcie było wysłane jest przegięciem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Pomysł z zakładką świetny, bo właśnie tutaj leży brakujące ogniwo plemion ;]
Skoro jest tak wiele ułatwień, to dlaczego nie mogli by też usprawnić tego?
Na nie w tej sondzie wypowiadali się chyba tylko gracze, którzy mają poniżej 40-50 wiosek, bądź też jak to polak - skoro ja nie mam premium,to dlaczego Ci 'z' mają mieć łatwiej niż ja... :p

Apropo na chwile obecną polecam mój sposób, czyli na taką wioske wysyłać 5 zwiadowców - po chwili w raportach mamy jakie wsparcie i z jakich wiosek zostało zaatakowane ;]
 

DeletedUser12829

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Fajny pomysł i bardzo przydatny, nawet jeżeli nie ma się 100 wiosek to takie przeglądanie jest po prostu nudne
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Pomysł z zakładką świetny, bo właśnie tutaj leży brakujące ogniwo plemion ;]
Skoro jest tak wiele ułatwień, to dlaczego nie mogli by też usprawnić tego?
Na nie w tej sondzie wypowiadali się chyba tylko gracze, którzy mają poniżej 40-50 wiosek, bądź też jak to polak - skoro ja nie mam premium,to dlaczego Ci 'z' mają mieć łatwiej niż ja... :p

Apropo na chwile obecną polecam mój sposób, czyli na taką wioske wysyłać 5 zwiadowców - po chwili w raportach mamy jakie wsparcie i z jakich wiosek zostało zaatakowane ;]

Niestety używam ciągle tego sposobu ale nie cierpię bałaganu w raportach i czasem chcę po 4 wioski przejmować i jest okropnie nieznośne jak nie ma tego ułatwienia :/
 

DeletedUser5820

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Jestem, jestem, aż się zasapałam.....:D Po sprzątaniu czas na zabranie głosu :)

(...)
-wyszukiwarka wiosek ,w których jest wsparcie (po wpisianiu współrzędnych wioski powinna się pojawić ilość wsparcia z wiosek i jakich wiosek zostało do danej wioski wysłane wsparcie)

Cóż za składnia :p Nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam....Czyli ma być okienko ze współrzędnymi (przeglądarka), wpisuję tam współrzędne byle jakiej wioseczki (na przykład wioskę Wuuujka, który miał powyżej 200 wiosek - gracze s6 skojarzą sytuację ;)) i wyświetlają mi się moje wojska w tej wiosce wysłane jako wsparcie i skąd to wojsko pochodzi tak? Czyli z jakich moich wioch pochodzi?

No dobrze, ale Scouser zakładasz przy tym że ja pamiętam wioski, do których wsparcie wysłałam, ale nie pamiętam z jakich moich wiosek je wysłałam...Masło maślane.

Kojarzysz mnie z s6 - odnieśmy się zatem do przykładu. W swoim czasie był czas, kiedy moje wioseczki stały puściuteńkie, bo jak wiesz Markon atakował wszystkich moich sąsiadów wokół, ale nie mnie. Tak więc posiadając powyżej 200 wiosek miałam wsparcie u Stacika, Mads, Ibexa, Wuuujka i Kanibala. Przy czym na północy kontynentu miałam podpisany pon z sąsiadującym plemieniem i wioski z północy też były czyste. Przesłane jako wsparcie na południe do wiosek na froncie w wojnie z Twoim plemieniem. Puenta: skąd u grzyba, mam pamiętać w jakiej wiosce mam swoje wsparcie? Dajmy na to - Wuuujek miał 30 wiosek na froncie - wybacz, ale chyba czegoś nie rozumiem, bo poszukanie po mapie na zasadzie skojarzeń gdzie mogą moje wojska stacjonować zajmuje tyle samo czasu jak wejście w plac i luknięcie skąd moje wsparcie jest wysłane ;) I dokąd :)

Ze względu na późną porę nie ogarnęłam umysłem jakiegoś istotnego szczegółu?

Jeśli tak proszę o sprostowanie :D Nie zagłosuję dopóki jasności nie otrzymam :)

I jeszcze jedno... - taka opcja byłaby dostępna tylko przez konto premium i tu nie bardzo wiem jak to wygląda i kto decyduje o tym jakie atrakcje konto premium oferuje. Jest to więc notabene propozycja by rozszerzyć opcje konta premium.
 
Status
Zamknięty.
Do góry