Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

  • Rozpoczynający wątek Scouser
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem takiej możliwości

  • Tak - dobry pomysł ułatwiający grę

    Głosy: 186 81,2%
  • Nie - beznadziejny pomysł

    Głosy: 15 6,6%
  • Nie mam zdania na ten temat

    Głosy: 28 12,2%

  • W sumie głosujących
    229
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
A jednak działa :)
Teraz przejdźmy do rzeczy.
Też nie lubię takiego zachowania modów ale cóż. Wykonują swoją pracę. Teraz jest dobrze. Przepisałem i inaczej to zrobiłem :)
Wyszukiwanie wiosek, w których mamy wsparcie. Powinna pojawić się taka opcja (choćby dla ludzi, którzy posiadają konto premium bo płacę za ułatwienia i za mniej spędzonego czasu nad przeglądaniem wiosek). Opcja ta powinna ułatwić wyszukanie swojego wsparcia. Żmudne przeglądanie dajmy na to moich 170 wiosek w poszukiwaniu wsparcia, które wysłałem dajmy na to na opuszczoną wioskę jest marnotractwem czasu . Właśne osoby, które mają powyżej 100 wiosek mają utrudnione wyszukanie tego wsparcia. Dlatego należy taką opcję wprowadzić.
Tu konkret jak to mogło by wyglądać. Lepiej tego nie potrafię napisać:

-wyszukiwarka wiosek ,w których jest wsparcie (po wpisianiu współrzędnych wioski powinna się pojawić ilość wsparcia z wiosek i jakich wiosek zostało do danej wioski wysłane wsparcie)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Ja bym to udoskonalił i przedstawił nie jako wyszukiwarkę, tylko oddzielną kartę w przeglądach, tam gdzie masz produkcja, budynki itd. to powstałaby zakładka "Wsparcie" i w niej wszystko byłoby napisane czarno na białym.
P.S.: Załóź sondę, bo nie nacieszysz się długo tym tematem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Pomysł nawet fajny, ale lepiej by było gdyby na jakiejkolwiek wiosce pisały wszystkie wsparcia i z której wioski.
P.S dodaj sondę.
narzędzia wątku---------> dodaj ankiete
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

skoro znam wspulzendne wioski to wchodze na nia i na plac a tam mam wszystko!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

skoro znam wspulzendne wioski to wchodze na nia i na plac a tam mam wszystko!!

Ile masz wiosek ?

Ja dokładnie taki sam temat chciałem założyć i do ankiety chciałem umieścić punkt

1.Jestem początkujący, nie wiem o co chodzi, jestem na nie .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

No rzeczywiście taki powinienem punkt do ankiety dołożyć :) Szkoda, że tak mało osób z dużą ilością wiosek się zgłasza bo usprawnienie to by się bardzo przydało. Czy wogóle jakiś admin się wypowie jaka jest szansa ?
 

DeletedUser18664

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Pomysł świetny, wczoraj próbowałem odnależć moje wojsko w wioskach przyjaciół, bo potrzebowałem pilnie je u siebie, a tak spędziłem 15 minut na przeglądaniu placó we wszystkich wioskach defensywnych - bez sensu.

A więc pomysł zdecydowanie na TAK!

Forma taka jaką ktoś zaproponował: osobna zakłądka "wsparcie" -> lista wiosek moich z których posłałem wsparcie ------ adres pod którym znajduje sie wojsko.

Jasne czyste i przejrzyste
 

DeletedUser529

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Popieram go w 100 % Mysle ze kazdy kto ma 100+ wiosek ma z tym problemy ... Chociaz znajdzie sie ktos kto powie temu "nie" bo jego argument bedzie taki "Nie zgadzam sie z tym .. gra stanie sie za latwa" A to sa jednak bzdury :0
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

mysle ze kazdy kto ma 100+ wiosek ma z tym problemy

myśle ze jest malo takich osób, gdyż na świecie 10 1 w rankingu jest ktoś kto ma chyba 250 wiosek....

ogólnie fajny pomysł
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

myśle ze jest malo takich osób, gdyż na świecie 10 1 w rankingu jest ktoś kto ma chyba 250 wiosek....

ogólnie fajny pomysł

Człowieku. Nie istnieje jeden tylko świat 10. Są światy jeszcze od 1 do 9 i później 11 do 16. Ale już 60 wiosek sprawia trudności z ogarnięciem tego wszystkiego. A samych osób z powyżej 100 wioskami tylko i wyłącznie na 6 świecie jest ponad 200 !!! Nie mówiąc już o innych światach..
 

DeletedUser18299

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

ok, ale moze wrocmy do tematu ;)

Popieram go w 100 % Mysle ze kazdy kto ma 100+ wiosek ma z tym problemy ... Chociaz znajdzie sie ktos kto powie temu "nie" bo jego argument bedzie taki "Nie zgadzam sie z tym .. gra stanie sie za latwa" A to sa jednak bzdury :0

ja mam ten problem przy 20 wioskach :]

oczywiscie rowniez na tak, pasowaloby do KP (chociaz sam go nie mam :])

bo gra sie stanie latwa? szukanie wsparcia to zadna trudnosc, lecz kwestia czasu ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Tu chodzi bardziej o mniej zmarnowanego czasu. Prze to, że muszę przejrzeć wioski (już prawie 180) w poszukiwaniu jednego wsparcia wysłanego (a raportów setek co mam przecież nie będę trzymal bo to się mija z celem !) muszę szukać około 8 minut !! Czyż to nie marnotractwo czasu ? A jak chcę co 2h tak szukać z 4 razy to wsparcie z różnych wioch (bo takie moje widzimisie ) to muszę ciągle od nowa przeszukiwać i tak w kółko. Czy jest możliwe wypowiedzenie się adminów czy jest coś takiego do osiągnięcia ? Ludzie - ratujcie temat bo jest dość ważny (czytaj:eek:ceniajcie go)
 

DeletedUser22105

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Jestem na tak, ułatwi to trochę odszukiwanie wsparcia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Tylko czemu go nie popierają ci lepsi gracze. Już mówiłem, że na S6 graczy z ponad 100 wioskami jest kilkaset... A co dopiero mówić o innych światach
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Pomysł bardzo dobry! Jestem na TAK. Co prawda jestem słabym graczem, ale ten pomysł mógłby ułatwić grę silniejszym graczom.
 

DeletedUser22490

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Mogło by się przydać ale i bez konta premium. Wtedy zawsze będziemy mogli zlokalizować swoich wojaków!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Ja tam jestem na nie, bo wtedy moi wrogowie się zorientują że mają u mnie swoje wsparcie, cóż niech narazie sobie tam dalej stacjonuje :p

edit@Oczywiście rozsądny pomysł ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

W porządku, każdy ma prawo mieć swoje zdanie, szkoda tylko że nie potrafisz swojego zdania poprzeć argumentami, pisanie że nie potrzebne lub i tak nie zostanie wprowadzone to wybacz ale jest na poziomie przedszkola.

To co napisałeś wcześniej świadczy o twoim doświadczeniu, współrzędnych swoich wiosek nie musisz znać to raz, a dwa zabawa z placem jest ok jak masz kilka wiosek.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

ale ja wiem ocochodzi!! i to jest wg mnie niepotrzebne

Argument ?
Już podałem argumenty. Ułatwia grę graczom ,którzy mają więcej wiosek (co to znaczy lepszym.Nie rozumiem stwierdzenia. Takich co mają tylko ponad 100 wiosek jest kilka tysięcy na plemionach :) ) . A ponieważ nie byłoby to dostępne dla osób bez KP więc warto by się admini pomęczyć nad tym(a raczej pomęczyć o to niemców...)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyszukiwarka wiosek,w których jest nasze wsparcie

Moim zdaniem to świetny pomysl ,kiedy chcę ustalić gdzie przebywa moje wsparcie muszę klikać po kolei wioski co zajmuje mi 10 minut czasu!
 
Status
Zamknięty.
Do góry