Wysyłanie szlachty

  • Rozpoczynający wątek dervilpaco
  • Data rozpoczęcia

Czy wysyłanie 4szlachciców w jednej sekundzie jest OK?

  • TAK-jest ok

    Głosy: 130 75,6%
  • NIE -powinno być zakazane

    Głosy: 42 24,4%

  • W sumie głosujących
    172
Status
Zamknięty.

DeletedUser153359

Guest
To jest jeden z uroków tej gry usuwanie go zepsułoby całą zabawę nawet średni gracz bez problemu wstawiłby klina pomiędzy 1s co już mówiąc o PrO graczach byliby wtedy oni nie do pokonania a po za tym można by zmniejszyć nawet maksymalny odstęp w atakach do 10ms bo już naprawdę spora ilość graczy potrafi sklinować te 25ms
 

DeletedUser

Guest
jak byś wysłał nawet 5 szlachciców w jednej chwili to by nic nie dało popardze spadnie jak za jednego
:p
 

DeletedUser

Guest
Nie da rady tego usunąć... a nawet jakby można było to po co? Kolejne ułatwienie dla noobków?:confused:
Chłopi już Wam nie wystarczają?:D
Tak puszczam synchro w 25ms.... poćwiczyłem godzine i gites :D
Troche u mnie gorzej z klinami, ale jestem na etapie "ćwiczenia" :(
 

DeletedUser157154

Guest
ałć.. wcisnąłem niechcący na nie. ale jak najbardziej powinno zostać tak jak jest. To świadczy o umiejętnościach gracza. Trzeba umieć klinować xD
 

DeletedUser156759

Guest
Źle przeczytałem zdanie...
Myślałem, że chodzi o to, czy popieram pomysł. Ale kliknąłem, że nie w porządku jest wysyłanie szlachty w sekundę. Na przyszłość do autora - z tematami postępuj jak cała reszta.
Temat źle napisany(błędy ortograficzne, słaba składnia, fleksja leży).
Do treści: nie, nie i jeszcze raz nie. Wtedy to nawet dziecko dwuletnie by się wybroniło.
 

DeletedUser153396

Guest
Na tym polega przewaga graczy elitarnych, których można liczyć na góra 10.000 nad noobami których liczymy na tyle samo... jednak z powodu licznych multikont liczba graczy wynosi 350.000 :p

na poważnie pomysł do bani... Szlachta w 1s to muszą być dosyć duże odstępy... Preferuję 1/2 sekundy :p
 

DeletedUser125974

Guest
szlachta powinna śmigać jak do tej pory
wszystkiego idzie się "naumieć"
 

DeletedUser

Guest
To zły pomysł by graczom ułatwiać grę. Więc będę przeciwna. Lepiej coś osiągać wysiłkiem, wtedy się czuje, że się gra.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem czemu ale nie podoba mi się... Sory ale jeżeli potrafisz grać to sklinujesz nawet 10ms a jak nie potrafisz to się nauczysz:D
 

DeletedUser

Guest
Wtedy by nie było podziału na Pro i Noob , bez sensu trochę ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry