Wysyłanie ataków z raportów na forum plemienia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14071
  • Data rozpoczęcia

Jak sądzisz?

  • dobry pomysł

    Głosy: 20 76,9%
  • zły pomysł

    Głosy: 6 23,1%

  • W sumie głosujących
    26
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser14071

Guest
Problem jest taki ,powiedzmy ze wiekszosc plemion na forum ma zakładki "Nasze ataki" gdzie wkleja sie raporty, pod raportami sa czesto prosby typu pomózcie mi go zjechać, ktos sie godzi widzi w tym swoje zyski, wiec klika nick goscia z raportu , potem wyslij wojska a tu zawsze pokazuje sie 1 wioska, a w niej czesto brak wojsk, ponieważ zostaly wysłane kilka min wczesniej. Nie ma mozliwosci automatycznnie przejsc do innej wioski gdzie ma sie pełny skład armii zeby go wysłac, trzeba 150 razy klikać kopiowac koordynanty i dopiero. Wg. mnie jest to bez sesu , wiec proponije zmiane tego ,niech zrobia to ludzie którzy maja możliwosci naniesienia tych zmian w grze.

dodam ankiete zeby nie było, i tak wielu z was powei ze mu to obojetne, wiec takiej opcji nie bedzie.
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: Wysyłanie ataków z raportów na forum plemienia

Było coś taskiego na propozycję. Ale zagłosuję na tak, bo mi by się to przydało.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wysyłanie ataków z raportów na forum plemienia

Polecam kupno konta premium,pomysł jest oczywyscie zly z tego wzgledu na wlascicieli konta premium.

Przeciw.
 

DeletedUser14071

Guest
Odp: Wysyłanie ataków z raportów na forum plemienia

a niby jak to działa u tych co maja KP?
 

DeletedUser17455

Guest
Odp: Wysyłanie ataków z raportów na forum plemienia

według mnie pomysł jest dobry i tez sie pytam jak maja właściciele KP?!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wysyłanie ataków z raportów na forum plemienia

a niby jak to działa u tych co maja KP?

Niestety ale nie pokaże Tobie screen'a ponieważ zakończylem gre na polskich plemionach ale..

Przy nazwie wioski jest taka strzalka [lewo,prawo].Klikasz np w prawo to sie pokazuje Ci wioska nastepna nie usuwajac tego co robiles[chyba ze piszesz wiadmosc na forum plemienia]
 

DeletedUser14071

Guest
Odp: Wysyłanie ataków z raportów na forum plemienia

bez sensu , ale wielki bonus na graczy z Kp, poprostu mistrzostwo swiata, chyba tych szwabów pogieło, zamiast dawac cos w KP co naprawde cos znaczy to oni idą na takie róznice. Na pierwszy rzut oka to wyglada jak bład w grze a nie róznica pomiedzy nomalnym kontem a KP
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wysyłanie ataków z raportów na forum plemienia

KP ma o wiele więcej zalet... poczytaj sobie w zakładce KP na górze pomiędzy Ustawienia a Ranking.
te strzałeczki baaaardzo ułatwiają grę tak jak całe KP.
głosuję na nie, gdyż za wygodę trzeba płacić!!
 

DeletedUser14071

Guest
Odp: Wysyłanie ataków z raportów na forum plemienia

Ćwierćmózgu czytaj ze zrozomieniem i potem komentuj
 
Status
Zamknięty.
Do góry