Wydarzenie: Zbieranie godeł - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser18304

Guest
Nagrody nie powalają na kolana. Oby jakieś odznaki były. :p
 

DeletedUser2927

Guest
Znowu jakiś debilny pomysł
Czemu nie stworzą specjalnego świata dla ludzi którym to się podoba jak zaczynałem grę nie było tych wynalazków i było ok teraz jakieś koła fortuny odznaki zmiana nicka za premke kiedyś było to niemożliwe a teraz wszystko by się wzbogadzic
Ta gra schodzi na psy przez te badziewia
 

DeletedUser

Guest
Znowu jakiś debilny pomysł
Czemu nie stworzą specjalnego świata dla ludzi którym to się podoba jak zaczynałem grę nie było tych wynalazków i było ok teraz jakieś koła fortuny odznaki zmiana nicka za premke kiedyś było to niemożliwe a teraz wszystko by się wzbogadzic
Ta gra schodzi na psy przez te badziewia

Witam po latach Kmic widzę nadal na straży :) Freak miło widzieć kogoś znajomego :) Weszłam tutaj po bardzo długim czasie 4 dni temu i te wszystkie "nowinki" zwaliły mnie z nóg . Nie będę pisać,że nie wiem czemu to służy bo każdy z nas wie, jednak z nostalgią wypatruję jeszcze takiego zwykłego świata bez udziwnień czy jest szansa ,że powstanie ? To jedyna pokusa by wrócić na poważnie do gry .

Co do zasady przejęcia godła czy ktoś wyjaśni od czego zależy powodzenie jego przejęcia ?
 

Vitor

Miecznik
Wynik reakcji
42
Plan byl dobry ale wykonanie nie powala.
Za 6 godeł powinien byc jakis potezny boost dla wioski, aby przeciwnikom oplacalo sie te godla odbijac.
Tymczasem zbieram sobie godla od 40 minut i juz mam 1x kruk,dzik i 4x wiewiorka.

Nie widze tez tego aby ten event byl pod zarobek a raczej na podtrzymanie gry, przy 2 championach broniacych mam szanse obrony 47%, zapewne analogicznie rosnie w gore
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18304

Guest
Witam po latach Kmic widzę nadal na straży :) Freak miło widzieć kogoś znajomego :) Weszłam tutaj po bardzo długim czasie 4 dni temu i te wszystkie "nowinki" zwaliły mnie z nóg . Nie będę pisać,że nie wiem czemu to służy bo każdy z nas wie, jednak z nostalgią wypatruję jeszcze takiego zwykłego świata bez udziwnień czy jest szansa ,że powstanie ? To jedyna pokusa by wrócić na poważnie do gry .

Co do zasady przejęcia godła czy ktoś wyjaśni od czego zależy powodzenie jego przejęcia ?

Jest to banalnie proste - im więcej championów w wiosce tym większa szansa obrony.

@Vitor Też mi się tak wydawało, że nagrody dosyć marne, ale teraz po uzbieraniu kilku godeł... Wygląda na to, że nagrody się sumują. Jeśli by działały wszystkie razem przez 54h to jest to coś. :D
 

DeletedUser167856

Guest
Strasznie niedopracowane, nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale raz trace bonusy za godła, raz je zyskuje. Mam 11 na s91, z czego 5 różnych, a już mi zabierali bonusy za 4 różne i za 3 różne. Teraz znowu coś pomieszali i mam za 5, za 3, za 2 a brakuje pojedynczego. O co w tym wszystkim chodzi? Nie mam pojęcia... Jak to ma działać na takiej zasadzie by do końca rundy dotrzymać wszystkie bo inaczej bonusy przepadną to nie ma to najmniejszego sensu. Powinno to sie jakoś kumulować czy coś...

Ogółem: ogromny minus dla plemion, zrobione na "odpierdziel" i słabo wyjaśnione dla graczy. Z tego co pytam innych to też nie wiedzą o co w tym chodzi w końcu.
 

DeletedUser135147

Guest
Strasznie niedopracowane, nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale raz trace bonusy za godła, raz je zyskuje. Mam 11 na s91, z czego 5 różnych, a już mi zabierali bonusy za 4 różne i za 3 różne. Teraz znowu coś pomieszali i mam za 5, za 3, za 2 a brakuje pojedynczego. O co w tym wszystkim chodzi? Nie mam pojęcia... Jak to ma działać na takiej zasadzie by do końca rundy dotrzymać wszystkie bo inaczej bonusy przepadną to nie ma to najmniejszego sensu. Powinno to sie jakoś kumulować czy coś...

Ogółem: ogromny minus dla plemion, zrobione na "odpierdziel" i słabo wyjaśnione dla graczy. Z tego co pytam innych to też nie wiedzą o co w tym chodzi w końcu.

to przeczytaj opis i będziesz wiedział jak działają bonusy ;)

"Na koniec rundy turniejowej Twoje kolekcje godeł zostaną automatycznie wymienione na bonusy, które pozostaną aktywne przez następną rundę turnieju."
 

DeletedUser128925

Guest
Może pomysł dobry ale naliczanie czasu "ataku" to porażka, chcieliśmy w plemieniu atakować wrogów aby to im zabierać godła ale okazało się że wróg ma do mnie 10-15 minut a ja do niego 5h...
 

DeletedUser

Guest
Powiem wam że oszałamiający konkurs szczególnie jedna opcja zwróciła moją uwagę a mianowicie opcja " zakończ natychmiast " oczywiście za pp. Panowie i Panie konkurs na grubość portfela, świetna sprawa, miłej "zabawy" życzę... :)
 

dno21

Łucznik
Wynik reakcji
33
szkoda że nie pomyśleli by można było wyłączyć raporty z ataków na nasze godła bo niezły spam się zaczyna robić...
 

DeletedUser186442

Guest
Znowu jakiś debilny pomysł
Czemu nie stworzą specjalnego świata dla ludzi którym to się podoba jak zaczynałem grę nie było tych wynalazków i było ok teraz jakieś koła fortuny odznaki zmiana nicka za premke kiedyś było to niemożliwe a teraz wszystko by się wzbogadzic
Ta gra schodzi na psy przez te badziewia

jak zwykle jakiś niezadowolony hejter się znajdzie;)
nie chcesz ni baw się
proste
 

DeletedUser18304

Guest
Powiem wam że oszałamiający konkurs szczególnie jedna opcja zwróciła moją uwagę a mianowicie opcja " zakończ natychmiast " oczywiście za pp. Panowie i Panie konkurs na grubość portfela, świetna sprawa, miłej "zabawy" życzę... :)
Zakończ natychmiast - dostań jednego czempiona od razu.

Minusem wydarzenia jest nieopisanie tego, jak te bonusy będą działać na koniec wydarzenia - jeden, najwyższy i sru? Czy może dostanie się po kilka różnych bonusów, ile się uzbiera? I jak długo będą działały?

Kolejnym minusem jest to, że trzeba by przy tym siedzieć praktycznie cały czas, jeśli chciałoby się te godła utrzymać ciągle. Co jest trochę bez sensu. Kilka ostatnich godzin wydarzenia/rundy będzie decydujące dla bonusów imo.
 

DeletedUser185533

Guest
Chyba najlepszy event od czasu wikingów.

I dopiero zajarzyłem, że zestaw odnosi się do jednego rodzaju godła...
 

DeletedUser186311

Guest
A od czego zależy wygrana ? Od 'szczęścia' ? Bo jak miałem 4 czempionów we wiosce to i tak mi godło wziął..
 

DeletedUser184656

Guest
No wvent fajny bo nic się nie traci ... ale można za to zyskać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry