Wydarzenie: Spectaculum (VIII 2018) - komentarze

DANIU 997

Zwiadowca
Wynik reakcji
124
"Aby zregenerować stracone siły czempion korzysta ze specjalnych nalewek: na każdy pojedynek zużywa jedną butelkę są trudnym procesem, a ty, mistrzu, zostaniesz zraniony i zmęczony. Aby go załatać po każdym pojedynku będziesz potrzebował specjalnych nalewek. Na każdą bitwę zużywa jednej butelki, a potem musi czekać aż giermkowie uzupełnią zapas donosząc nowe. Zajmuje to jednak nieco czasu."


Przetłumaczy ktoś na ludzki :confused::confused:
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.185
"Aby zregenerować stracone siły czempion korzysta ze specjalnych nalewek: na każdy pojedynek zużywa jedną butelkę są trudnym procesem, a ty, mistrzu, zostaniesz zraniony i zmęczony. Aby go załatać po każdym pojedynku będziesz potrzebował specjalnych nalewek. Na każdą bitwę zużywa jednej butelki, a potem musi czekać aż giermkowie uzupełnią zapas donosząc nowe. Zajmuje to jednak nieco czasu."


Przetłumaczy ktoś na ludzki :confused::confused:

Tresc nie wazna , wazniejsze ze bedziesz mogl mu kupic nalewke za pp xD
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Przetłumaczy ktoś na ludzki :confused::confused:

Haha, celne :) Tak to niestety bywa, jak się kompiluje tekst z dwóch różnych źródeł i próbuje się ułożyć z niego coś mającego ręce i nogi... to czasem okazuje się, że zostają 3 ręce i 4 nogi :)

Już poprawione w ogłoszeniu. Mam nadzieję, że teraz już da się to zrozumieć.
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
137
czemu jak ktoś zaczął 2 dni później to już nie ma szans na więcej lepszych bonusów?dostanie się do pierwszych 3 miejsc jest już niemożliwe,w ogóle dostanie się rekruta będzie ciężkie . Dlaczego tak jest ?i czemu żadnego restartu nie będzie aby to było sprawiedliwe dla tych co później zaczeli?
 

DeletedUser198152

Guest
Śmieszne jest to jak bardzo nastawiony na PP jest ten event. O ile w pierwszych dwóch dniach dało się w miarę obliczać i sprytnie grać przeciwko przeciwnikom. Tak w kolejnych to mam więcej porażek (nie tylko ja, większość plemienia) niż wygranych, bo statystyki przeciwników są prawie dwa razy większe...
Do tego, nawet jak się wygra ileś z rzędu, a potem czeka na regeneracje tej witalności to ilość brakujących punktów do chempiona i tak rośnie.
Bardzo kiepski event. Liczy się jedynie hajsik ;)
 

DeletedUser192744

Guest
Ja tylko czekam na jedną radosną nowinę o eventach, a mianowicie że będą światy na których ich nie będzie.
 
Do góry