Wydarzenie: Podróżujący handlarz (VIII 2018) - komentarze

DeletedUser195819

Guest
Nie ruszajcie z eventem na 131 i 132! Świat jest zbyt młody i popsuje rozrywkę!’
 

DeletedUser198177

Guest
Chciałbym się upewnić co do świata 132. Dostaliśmy na owym świecie wiadomość systemową o nadchodzącym jutro evencie, ale z powyższej wypowiedzi opiekuna projektu wynika, że mogą zostać nasz jak i świat numer wcześniej pominięte. Jaka jest konkretna odpowiedź oraz jeśli event na owych światach się odbędzie, to o której godzinie mamy się spodziewać rozpoczęcia ? Pozdrawiam :)
 

DeletedUser14555

Guest
na 129 juz mam na 131 nie ma :(((( a wiadomosc przyszla na 131 rowniez
 

DeletedUser198152

Guest
Może ktoś łaskawie z administracji udzielić konkretnej odpowiedzi co z światami 131 i 132?
Skoro dostaliśmy na tych światach wiadomość o evencie to powinien się taki pojawić, bo to tylko niepotrzebne rozczarowanie graczy.
 

DeletedUser186441

Guest
Może ktoś łaskawie z administracji udzielić konkretnej odpowiedzi co z światami 131 i 132?
Skoro dostaliśmy na tych światach wiadomość o evencie to powinien się taki pojawić, bo to tylko niepotrzebne rozczarowanie graczy.

Otóż to, w samo sedno!
 

DeletedUser184352

Guest
Jedno wazne pytanie, jak sie zapelni pasek u góry i zbierze sie wszystkie skrzynie za km to dalej mozemy otwierac skrzynki, czy to juz koniec gry?
 

Gniewny Sarissa

Zwiadowca
Wynik reakcji
923
Tak. Na wszystkich (poza Szybkimi oczywiście) lub PRAWIE wszystkich, bo nie jestem na 100% pewien odnośnie najnowszych światów (131 i 132).

I od soboty do czwartku jako Mamuś Plemion nie mogłeś się dowiedzieć co i jak i dać znać wcześniej? Niemcy to gołębiami wam to info przesyłają? , no sorry ale czuję się oszukany.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser198152

Guest
I od soboty do czwartku jako Mamuś Plemion nie mogłeś się dowiedzieć co i jak i dać znać wcześniej? Niemcy to gołębiami wam to info przesyłają , no sorry ale czuję się oszukany.

Dokładnie i najgorsze jest to, że event prawdopodobnie wystartował o 12:00 więc nawet jak włączą to jesteśmy w plecy 1,5h...
 

Zbigniew Wodecki

Miecznik
Wynik reakcji
91
nosz... nie dało się wprowadzić do tego eventu możliwości pominięcia/poddania walki? Jak ci się wylosuje niekorzystny układ wojownikow to na starcie wiadomo ze sie przegra walke, a przez brak mozliwosci pominięcia walki i przejscia do kolejnej od razu to sie traci cenne minuty zycia na przeklikiwanie walki... I ta losowość w obrażeniach... to wkurza...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Dokładnie i najgorsze jest to, że event prawdopodobnie wystartował o 12:00 więc nawet jak włączą to jesteśmy w plecy 1,5h...
Ja wiem, że myślenie sprawia niektórym problemy, ale tego eventu na nowych światach przecież nie będzie. Nikt ich nie włączy z opóźnieniem.
 

DeletedUser163855

Guest
Po osiągnięciu poziomu 3 i doświadczenia 492 / 500 XP.... przestałem dostawać doświadczenie :-(
Nie ważne ile walk wygram, każda wygrana walka daje dokładnie +0 doświadczenia i nie mogę awansować.... mimo, iż nie jest nigdzie wspomniane, iż jest jakiś limit co do ilości XP do zdobycia w walkach.

Myślicie, że to błąd i powinienem napisać do Supportu? Czy może jest jakieś ukryte ograniczenie, o którym nie wspomniano, które blokuje zdobywanie XP i wymusza otwieranie skrzyń i użycie Punktów Premium, by dalej awansować?

Bo jeśli jest jakiś limit, to jak dla mnie powinno być o tym wspomniane...

Czy ktoś inny też przestał dostawać doświadczenie z walk i może potwierdzić?
 

DeletedUser198182

Guest
Dużo nie tracicie na tych nowych światach. Gram na 130 i wygranie walki na 6 poziomie już graniczy z cudem. A ja się głupi dziwiłem, że tak nikt nie wygrał dwóch ostatnich skrzynek, skoro na 6 walk 1 się wygrywa. Całkowita losowość, na dodatek nie jeden raz już na starcie wiesz, że przegrasz to musisz klepać do końca i się denerwować gdy zdejmują twoich na strzała 3 razy pod rząd. Tak jak uwielbiam eventy na plemionach tak ten to całkowite dno. :|
 

DeletedUser146291

Guest
jak z tym xp. Jaki jest limit walk czy ilość zdobytych xp na dzień/lvl ? Fajnie byłoby wiedzieć kiedy będzie się walczyć już tylko o km bez xp...
 
Do góry