Wydarzenie: Ocal członków rodziny królewskiej - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser187809

Guest
Może nie doczytałem, ale o której ma się to zacząć?
 

DeletedUser32817

Guest
Druga edycja eventu, a Wy nawet nie potraficie polskich screenów dołączyć.
 

DeletedUser188098

Guest
O której to się zacznie bo czekam i nie śpię od północy?
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Druga edycja eventu, a Wy nawet nie potraficie polskich screenów dołączyć.

Aby można było dołączyć polskie screeny to najpierw event musiałby zostać uruchomiony w polskiej wersji językowej. O co "nieco" trudno na etapie zapowiadania go.

Z zeszłego roku zachowała się ogólna idea, cały układ graficzny jest całkowicie inny.


O której to się zacznie bo czekam i nie śpię od północy?

Event powinien się rozkręcać mniej więcej od godziny 12.
 

DeletedUser188034

Guest
Aby pokonać potwory będzie trzeba wysyłać własne wyprodukowane jednostki wojskowe ?
 

DeletedUser176454

Guest
tak ale wystarczy tylko 1 jednostka (pik/topor/miecz/lk)
 

slashjoe

Łucznik
Wynik reakcji
57
Dno Dno Dno Dno...Ta gra schodzi na psy...

Nie podoba mi się ten cały ewenement, nie zamierzam z niego korzystać i dziękuje suportowi za dyskryminacje takich graczy jak ja...Tak to dyskryminacja, bo jak nazwać inaczej te bonusy...Jako "głowa" Polskich plemionach odpowiedz mi drogi kmic-u...

Czemu mam mieć gorsza sytuacje w grze niż gracze którzy będą korzystać z tych bonusów?

Powiedz mi gdzie tu logika?

Wiem ze to nie wasza wina, ale dobrze wiesz ze te bajery z Godłami były chłodno przyjęte przez graczy, dlaczego wiec nie mogłeś zawetować tego czegoś?!
 

DeletedUser145159

Guest
Czas poważnie pomyśleć nad dożywotnim zakończeniem tej gry. Ta gra niedługo przerobi się na pokemony albo tibie.
Masakra...
 

DeletedUser181431

Guest
Jaki jest sens tego ewentu? Są w tym ewencie potwory do pokonania których potrzebna jest ciężka kawaleria. A ilu graczy na tym etapie świata posiada już ck? Rozumiem, że są tacy co rozwijają się szybciej i tacy co rozwijają się wolniej. Już mają jedną przewagę, dlaczego mają mieć z tego powodu jeszcze jedną? Taki event mógłby być ok, gdy świat jest już w miarę rozwinięty.
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.163
Jaki jest sens tego ewentu? Są w tym ewencie potwory do pokonania których potrzebna jest ciężka kawaleria. A ilu graczy na tym etapie świata posiada już ck? Rozumiem, że są tacy co rozwijają się szybciej i tacy co rozwijają się wolniej. Już mają jedną przewagę, dlaczego mają mieć z tego powodu jeszcze jedną? Taki event mógłby być ok, gdy świat jest już w miarę rozwinięty.

chyba masz rozpiskę z poprzedniego roku ;)
 

DeletedUser181431

Guest
W zasadzie to z forum plemiennego. Ale faktycznie, uczestniczyłem w poprzednim ewencie. Tyle że wtedy świat był już w miarę rozbudowany, a nie to co teraz.
 

DeletedUser188034

Guest
czym tego potwora pokonać ?

wb771d.jpg
 

DeletedUser

Guest
LK, ja mam inny problem , natrafiłem na smoka, wdł internetu można go pokonać CK ale niestety nie mam do wyboru CK
 
Status
Zamknięty.
Do góry