Wydarzenie: Kopalnia diamentów

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
659
Diamenty, diamenty! Wiadomość rozprzestrzenia się lotem błyskawicy po całej wiosce. Twoi górnicy odkryli cenne klejnoty głęboko w kopalniach!
Szybko zostali wysłani strażnicy, pilnujący bacznie aby żadne klejnoty nie zostały przemycone na zewnątrz.
Wiadomość wkrótce rozprzestrzenia się na cały świat i handlarze, rzemieślnicy oraz najemnicy przybywają z daleka, by zaoferować swoje usługi w zamian za niektóre z tych cennych kamieni...

Drodzy Gracze,

miło nam oficjalnie ogłosić nowe wydarzenie nadchodzące w grze, którym będzie Kopalnia diamentów.
Event rozpocznie się 2 listopada o godzinie 12 i zakończy dokładnie 5 dni później - 7 listopada. W czasie jego trwania będziecie mieć możliwość zebrania cennych klejnotów, które następnie będzie można wymienić na przydatne dla Waszego konta nagrody.


Wydarzenie Kopalnia diamentów podzielone jest na rundy, każda z nich trwa 8 godzin. Gdy otworzycie ekran wydarzenia, zobaczycie wagonik, który wysłany do kopalni wraca zawierając trzy klejnoty. Podczas każdej z rund każdy Gracz otrzymuje jeden darmowy wagonik, a dodatkowo ma szansę zdobyć kolejny, podczas konstruowania budynków w swoich wioskach.

Klejnoty różnią się częstotliwością swojego występowania, mogą być wymieniane na różne nagrody, które są wyświetlane na dole ekranu wydarzenia.
Nagrody wymagające kombinacji dwóch klejnotów mogą być zdobywane bez ograniczeń (oczywiście jeśli posiada się odpowiednią liczbę klejnotów), ich lista jest wymieniana co 24 godziny trwania wydarzenia.
W czasie każdej z rund można także jeden raz wymienić pojedynczy klejnot na odpowiadającą mu nagrodę (pole bezpośrednio pod listą dostępnych klejnotów). Lista tych nagród pozostanie niezmienna przez cały czas trwania wydarzenia.

Po skończeniu każdego cyklu wydarzenia (trwającego 24 godziny) a także po zakończeniu całego wydarzenia, wszystkie niewykorzystane klejnoty przepadają. Zatem sugerujemy mądre zarządzanie nimi i dbanie o ich możliwe wykorzystanie w odpowiednim czasie.


Czekamy gorąco na Wasze opinie, uwagi, pytania dotyczące tego wydarzenia w dedykowanym do tego temacie na forum.

Życzymy udanej zabawy i cennych nagród!

Wasz Plemiona Team
 
Ostatnia edycja: