Wydarzenie: Kopalnia diamentów- komentarze

DeletedUser183051

Guest
Czemu znowu na światach parzystych. Przecież to wydarzenie też było na nieparzystych.
 

DeletedUser194175

Guest
Czemu znowu na światach parzystych. Przecież to wydarzenie też było na nieparzystych.

i bardzo dobrze, nie po to tyle spiny o to bylo zeby znowu gowiane eventy na swiatach bez premki sie pojawialy. Jak diamenty chcesz kopac bobie to idz sobie pograj w tetrisa, a nie w plemiona.
 

Infanteo

Chłop
Wynik reakcji
0
To jest niedopracowane, że aż nie do wiary. Ograniczony na pewno nie jestem a pomimo tego ta loteria nagród ma zbyt zawiłą formułę. Fajnie byłoby, gdybyście ograniczyli się do takich, do których instrukcji obsługi czytać nie potrzeba, bo nie kupuję od Was wiertarki tylko rozrywkę. Przykładowo: statki - ok! Dostaję punkty i kupuję za nie w sklepie - chętnie. Tutaj mamy tak: klikam, dostałem jakieś cukierki, poniżej mogę kliknąć sobie na przycisk bursztyn - tylko po co? Niestety instrukcji obsługi brak.
Dlaczego przy pakiecie surowców mam przycisk a przy "broszkach" nie mam? I czym jest przycisk wymiana? Jeśli wymiana wymienia kamyczki na medalik to dlaczego tak samo nie wygląda to przy pakietach surowcowych? O wymianie puli nagród już nie wspominam.
 
Do góry