Wybory Prezydenckie 2020

Na kogo oddałbyś głos w wyborach prezydenckich?

  • Kidawa-Błońska (PO)

  • Robert Biedroń (SLD)

  • Andrzej Duda (PiS)

  • Szymon Hołownia

  • Krzysztof Bosak (Konfederacja)

  • Kosiniak-Kamysz (PSL)

  • Nie poszedłbym na wybory.


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Kopi

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.392
Nie wierzę sondażom z internetu. Jestem ciekaw kto ma jakie poparcie wśród graczy plemion. Prosiłbym jedynie o poważne podejście do ankiety.
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.300
Blad w ankiecie. Zamiast Andrzej Duda (PIS) powinien byc Jarosław Kaczyński (PIS) . Popraw prosze bo taki blad nie powinien ci sie zdarzyc.
 

Kopi

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.392
Wyłączyłem możliwość oglądania wyników bez głosu, aby wyeliminować zjawisko propagowane np w TVP "pójścia za tłumem", kiedy jeden z kandydatów ma wyraźną przewagę.
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015
A kto ma głowe obecnie do jakichś gównianych wyborów.W tych czasach mało kogo obchodzi który złodziej będzie prezydentem
 

gordasz

Łucznik
Wynik reakcji
348
Najgorsze jest to, że nie ma żadnego kandydata z którym bym ja osobiście mógł się utożsamić...
Zagłosować wypada, a nie ma na kogo... Jeżeli nie chcesz głosować na opcje A i szukasz kogoś mądrego i zdroworozsądkowego z opcji B ( każdy inaczej interpretuje - rozumiem) ale dla mnie nie ma takiej osoby wśród kandydatów.

Najbardziej chyba razi mnie w oczy brak solidnego kandydata i tym samym upadek ze strony Platformy - Kidawa Błońska wepchnięta na siłę, prawie wbrew jej woli, całkowicie nie na miejscu i nie mająca nic do zaoferowania poza tym, że nie jest z PISu...
 
Do góry