Wyśrodkowanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19643
  • Data rozpoczęcia

Chcecie tą zmianę??


  • W sumie głosujących
    27
Status
Zamknięty.

DeletedUser19643

Guest
Odp: Wyśrodkowanie

Zgadzam się 100% z kmic'em.
Coś C-You chyba masz straszne nuuuuuuuuudy. Dajesz wiele propozycji. Na początku miały jakiś sens, ale taraz już wymyślasz od rzeczy.

Nie mi się nie nudzi, dałem najnormalniejszą w świecie propozycję, tylko oczywiście, tutaj normalnie nikt nie umie powiedzieć, że "mu się nie podoba, jednak lepiej jest po lewej", tylko niektórzy muszą dogryźć.

C-You napisał:
I odpowiedz mi jeszcze na pytanie, czy pokolorowanie słowa "Ratusz" czy "Kurier Plemion" miało jakiś praktyczny cel?? Mi tylko to przeszkadza. Albo jak wchodzę w jakiś świat to na czerwonym, rażącym tle jest informacja o SGO świata...

Macie, a to, to nie jest kosmetyka? W dodatku przeszkadzająca. Powiedzcie po prostu nie i uzasadnienie, naprawdę obejdzie się bez złośliwych komentarzy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyśrodkowanie

Mi to obojętne. i tak nie zwracam to to uwagi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyśrodkowanie

o ile, nie uzywajac awatara, moge sie wypowiedziec...
to by bylo brzydkie, z lewej jest ladnie i porzadnie, na swoim miejscu i tam, gdzie byc powinno.
nie dosc wiec ze kosmetyka to jeszcze brzydka. a takiej kosmetyce, zatkawszy nosy zeby lepiej brzmialo, mowimy "nein"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyśrodkowanie

Zostanie tak jak jest,bede tutaj egostą,obecny stan bardziej mi sie podoba.:cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry