Wyśrodkowanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19643
  • Data rozpoczęcia

Chcecie tą zmianę??


  • W sumie głosujących
    27
Status
Zamknięty.

DeletedUser19643

Guest
Proponuję aby nick, ranga i avatar użytkownika w poście zostały wyśrodkowane. O wiele lepiej i ładniej by to wyglądało. Może przedstawię tą propozycję w grafice:

propozycjadv5.jpg


Ładniej i przyjemniej to wygląda. Być może już się przyzwyczailiście do tego wyglądu jaki jest teraz, ale do tego co ja proponuję byście się przyzwyczaili bardzo szybko. Zapewniam Was o to. Mam nadzieję, że przyjmiecie tą propozycję i Xandariel zmieni to :)

Głosujcie i komentujcie !!! :)

Jeśli głos jest na "Nie", proszę uzasadnić :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wyśrodkowanie

Chyba pierwszy raz musze się z tobą zgodzić ,I gdyby Xandariel to może zrobił by też że avki mogą być szersze.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Odp: Wyśrodkowanie

Jak niektórzy sobie wymyślają problemy to aż strach się bać :cool:
 

DeletedUser19643

Guest
Odp: Wyśrodkowanie

Jak niektórzy sobie wymyślają problemy to aż strach się bać :cool:
A może bez takich złośliwych komentarzy?? To nie jest problem, tylko estetyczniej by wyglądało forum. Czy każda propozycja dla Ciebie jest jakimś problemem ?? To może mi odpowiesz po co jest dział Propozycje ?? Naprawdę Panie kmic nie musisz aż pokazywać swojej wyższości. Głosujcie i jeszcze dodam, żebyście się kierowali swoim zdaniem, a nie innych lub większości.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyśrodkowanie

Jest mi to raczej obojętne.

Przyzwyczaiłem się do tego, ale coś nowego na forum... czemu nie można by spróbować? ;)

Dam na Tak...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyśrodkowanie

Po co wyśrodkowywać coś co jest z lewej strony, bardzie pasuje tai układ jak jest
 

DeletedUser21853

Guest
Odp: Wyśrodkowanie

Szczerze powiedziawszy nie robi mi to różnicy. Czy to wyśrodkowane czy to z lewej czy tam z prawej jest mi to obojętne. I tak nigdy na to nie patrze chyba, że oceniam w zabawie :p

PS. C-You zmień afffka na tamtego :p Tamten był lepszy :p
 

DeletedUser21622

Guest
Odp: Wyśrodkowanie

według mnie to jest najgłupsza zmiana na świecie.
wogóle nie pytali czy ją chcemy:cool:
 

DeletedUser21622

Guest
Odp: Wyśrodkowanie

szczeże mówiąc się przyzwycZajłem :)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Odp: Wyśrodkowanie

To nie jest problem, tylko estetyczniej by wyglądało forum. Czy każda propozycja dla Ciebie jest jakimś problemem ?? To może mi odpowiesz po co jest dział Propozycje ??

Wybacz, ale to jest zmiana na poziomie, "ranga powinna być pisana kursywą" albo "napis Miasto powinien być podkreślony", tudzież "kreska między postem a sygnaturą powinna być o 3mm dłuższa". Czyli propozycja absolutnie NICZEGO nie wnosząca, będąca na zasadzie 'zmieńmy coś... bo tak".
Nie widzę najmniejszej zależności między tą zmianą, a jakąkolwiek poprawą estetyczności forum, poza tym że 'coś będzie inaczej'.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyśrodkowanie

Po raz kolejny nie zgodze się z C-You. Wg mnie wyśrodkowanie właśnie robi brzydsze wrazenie (trochę głupio ujełem). Zagłosowałem na "obojętne" bo nic nie zmieni ta poprawka.
 

DeletedUser19795

Guest
Odp: Wyśrodkowanie

Mi jest obojtne, przyzwyczailem sie ze jest tak jak teraz;)
 

DeletedUser16572

Guest
Odp: Wyśrodkowanie

Mi pasuje tak jak jest.

Jak już tak chcesz wyśrodkowywać, to nie sam nick, rangę i avatar, ale wszystkie te pola (czyli miasto, wiek, rep, itd.) także.
 

DeletedUser19643

Guest
Odp: Wyśrodkowanie

Widzę, że mało osób poprało moją propozycję. Hm... Jeszcze poczekam, ale wątpię aby jakieś osoby zagłosowały na "Tak" ze względu na to, że już 2 admini i 1 mod są na "Nie". Tylko kmic, tutaj się z Tobą zgodzę, że to jest kosmetyczna sprawa, ale na kosmetyce tez opiera się forum. I odpowiedz mi jeszcze na pytanie, czy pokolorowanie słowa "Ratusz" czy "Kurier Plemion" miało jakiś praktyczny cel?? Mi tylko to przeszkadza. Albo jak wchodzę w jakiś świat to na czerwonym, rażącym tle jest informacja o SGO świata...

C-You
Jesteś rzałosny sądzać, że ludzie ślepo służa adminom i jak oni powiedząc "Tak" to odrazu się żucą i odpowiedzą: TAK. Przyjmi do swojej świadomości, że po prostu pomysł jest do bani. Jeśli to kosmetyczna zmiana to chciałbym by była choć ciut ładna a taka nie jest. Ale nie ty się upierasz, że jak admini powiedzą to ludzie są takimi przygłupami i odrazu polecom robić to samo. No bo skąd by twój pomysł mógł być do bani?
przemyśl sobie to...:rolleyes:

Patrząc na Twojego, jak Ty to ująłeś, "rzałosnego" posta to nie mam nic do przemyślenia. Ja widzę jacy są ludzie na tym forum. Już nie raz wszyscy mieli takie same zdanie na jakiś temat, jakiś mod, admin, czy szanowany szlachcic przyszedł, wypowiedział się i dużo osób nagle pozmieniało zdania na dany temat. Ja przyjmuję to, że pomysł się nie podoba i szanuję to, bo każdy może mieć własne zdanie na każdy temat. A na tym forum jest więcej przygłupów niż mi się wydawało przed wróceniem na to forum. Poćwicz język polski lub pisanie na klawiaturze, bo coś Ci nie wychodzi. Czekam na komentarze :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wyśrodkowanie

C-You
Jesteś rzałosny sądzać, że ludzie ślepo służa adminom i jak oni powiedząc "Tak" to odrazu się żucą i odpowiedzą: TAK. Przyjmi do swojej świadomości, że po prostu pomysł jest do bani. Jeśli to kosmetyczna zmiana to chciałbym by była choć ciut ładna a taka nie jest. Ale nie ty się upierasz, że jak admini powiedzą to ludzie są takimi przygłupami i odrazu polecom robić to samo. No bo skąd by twój pomysł mógł być do bani?
przemyśl sobie to...:rolleyes:
 

DeletedUser22581

Guest
Odp: Wyśrodkowanie

Jest mi to absolutnie obojętne, ale nie widzę potrzeby aby to zmieniać, a pozatym i tak to nie wejdzie, ponieważ wiesz jak trudno o jakąś zmiene:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyśrodkowanie

Zgadzam się 100% z kmic'em.
Coś C-You chyba masz straszne nuuuuuuuuudy. Dajesz wiele propozycji. Na początku miały jakiś sens, ale taraz już wymyślasz od rzeczy.
 

DeletedUser25536

Guest
Odp: Wyśrodkowanie

jestem na tak rzeczywiscie tak jak jest teraz jakos glupio wyglada
 

DeletedUser20917

Guest
Odp: Wyśrodkowanie

jestem na tak rzeczywiscie tak jak jest teraz jakos glupio wyglada

ja jestem na nie.. wg mnie ładniej wygląda jak jest po lewej. Nie ma sensu ankiet robić i zakładać nowych wątków, żeby wprowadzono takie kosmetyczne zmiany..
 
Status
Zamknięty.
Do góry