Wyłączenie licznika postów na ukrytym

Dyskusja w 'Propozycje dotyczące forum' rozpoczęta przez użytkownika Wasai, 14. Mar 2008.

Poleć tę stronę

?

Czy jesteś za wyłączniem licznika?

 1. Tak

  45 głos(ów)
  75,0%
 2. Nie

  15 głos(ów)
  25,0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. XinPL

  XinPL Topornik

  Dołączył:
  17. Cze 2007
  Wiadomości:
  287
  Docenione treści:
  22
  Odp: Wyłączenie licznika postów na ukrytym

  Niestety...Pudło;o To, że mam dużo napisanych postów, nie znaczy że idę na ilość. Naprawdę mało mnie obchodzi moja ilość postów.  Druga strona? Trochę sie barykadujecie...Jak dla mnie jest jedna strona..Ludzi korzystających z dobrodziejstw plemion, internetu, itd.

  Cieszę się niezmiernie, że nie masz zamiaru zamykać tematu, a co do zmiany...No cóż..
   
 2. drubens

  drubens Emeryturka

  Dołączył:
  27. Lis 2006
  Wiadomości:
  2.263
  Docenione treści:
  20
  Odp: Wyłączenie licznika postów na ukrytym


  No to proszę bardzo wyzerowałem sobie licznik czujesz sie teraz lepiej.. dowartościowałeś sie ?


  Jakoś obstawiałem że licznik postów będzie kolejnym argumentem w ataku na administracje
   
 3. LloRT

  LloRT Guest

  Odp: Wyłączenie licznika postów na ukrytym

  Cóż za akt heroizmu ! Teraz wykasuj naliczanie z ukrytych i będę mógł napisać "Dzięki drubensowi się dowartościowałem. Jestem 100% użytkownikiem forum.plemiona.pl" do it, do it, do it now please :*
   
 4. marosuaff

  marosuaff Guest

  Odp: Wyłączenie licznika postów na ukrytym

  Brawo. Tak powinien postąpić każdy honorowy admin na tym forum. Gdyby były punkty reputacji to teraz bym Ci przydzielił od razu ze cztery, albo może nawet więcej. Tak mnie to teraz po prostu zaskoczyło pozytywnie, że już sam nie wiem co napisać... Wiem, może podzielisz się z nami wrażeniami ? :rolleyes:

  Edit:

  A do tego masz jeszcze zdolności wróżbiarskie. Wieszcz, powiadam Wam wieszcz powrócił. Jak Ci tak dobrze idzie typowanie to może podasz numerki w jutrzejszym lotku ?

  Źli userzy znów atakują administracje, źli, źli, źli. Takich to od razu do odstrzału. :D
   
  Last edited by a moderator: 16. Mar 2008
 5. DiabelkoS

  DiabelkoS Miecznik

  Dołączył:
  2. Lut 2008
  Wiadomości:
  53
  Docenione treści:
  4
  Odp: Wyłączenie licznika postów na ukrytym

  Moim skromnym zdaniem to powinno wyglądać inaczej... Osoby, które nie widzą ukrytego forum nie powinny widzieć też tych liczb postów z tego forum natomiast osoby, które mają dostęp do ukrytego forum, mogą normalnie widzieć te liczby postów z ukrytego i ogólnego. Takie jest moje zdanie, nie zagłosowałem w ankiecie, bo nie ma satysfakcjonującej mnie opcji, więc się wstrzymuję. Jeśli byłoby tak jak napisałem to wielkie "tak" dla tej propozycji.
   
 6. Skazany Na Blues

  Skazany Na Blues Pikinier

  Dołączył:
  18. Sty 2008
  Wiadomości:
  47
  Docenione treści:
  6
  Odp: Wyłączenie licznika postów na ukrytym

  Mi bardziej przypasowałaby opcja Diabelka, czyli 2 osobne liczniki, 1 do normalne i 2 do ukrytego. Widzisz ukryte, to widzisz ilość postów na ukrytym.;)
   
 7. Wasai

  Wasai Guest

  Odp: Wyłączenie licznika postów na ukrytym

  No tak i od razu wszyscy na forum muszą o tym widzieć:rolleyes:
  Dziekujemy wszechmocny:***:D:D:D
  Tak teraz właśnie przeprowadzamy zmasowany atak na administracje. Ja już upaćkałem klawiature farbą w barwy bojowe:D
  Tu nie chodzi o wyłączenie sobie licznika postów bo jako użytkownik ogólnej części jak najbardziej Ci przysługuje. Tylko o ukryte forum:)
  Tak źli userzy. Kurde ile to ich jest. Na palcach jednej ręki można wyliczyć, no góra dwóch:D Reszta doskonlae się bawi w dziale Czesia

  To może chociaż ta propozycja??:)

  Teraz pytanie do administracji. Jak bardzo mnie nie lubicie, że daliście mi taką range. Wyłączenie licznika postów mnie nie rusza:D Uważacie, że jestem spamerem. Moje posty przeważnie są 15 znakowe?? W Dziale Czesia mnie się nie zobaczy. W offtopicu też prawie:) Ale ze mnie spamer:D:D:D:D
  Podobno JGarner dała mi taką range z tego co mi powiedział jeden user:) To za zwracanie się przez pani??:D

  Może rzeczywiście nie wyłączajmy tego licznika bo chyba dla niektórych członków teamu to jakiś sposób na zostanie pro na forum;)
   
  Last edited by a moderator: 16. Mar 2008
 8. LloRT

  LloRT Guest

  Odp: Wyłączenie licznika postów na ukrytym

  Jak śmiesz tak pisać ? Przecież to dojrzali, dorośli ludzie :D Im na takich błahostkach nie zależy, czyż nie ? :D
   
 9. p.kania

  p.kania Chłop

  Dołączył:
  8. Mar 2008
  Wiadomości:
  6
  Docenione treści:
  0
  Odp: Wyłączenie licznika postów na ukrytym


  założyłeś temat , który nie pasuje administracji :p teraz ponoś tego konsekwencje :p

  widać jak sie boją wyłączenia - pani Dominika chyba będzie miała malutko pościków ..ojej już nie będzie sławna na forum ;/
  Dla ich wyłączenie licznika to tak jak dla ciebie strata lizaka za 10 gr ...
   
 10. Wasai

  Wasai Guest

  Odp: Wyłączenie licznika postów na ukrytym

  No jak nabardziej i ich jakiś tam licznik nie rusza:)
  btw: Wczoraj podobno około 23 był najazd kolorowych na ten temat. Stąd te 10 odpowiedzi na nie:D
  Licznik postów wyznacznikiem pracy włożonej w plemiona:) Ciekawy tok rozumowania:D
   
 11. kmic

  kmic Mamuś Plemion (III) Plemiona Team Opiekun Projektu

  Dołączył:
  7. Sty 2007
  Wiadomości:
  4.598
  Docenione treści:
  309
  Odp: Wyłączenie licznika postów na ukrytym

  Ale zauważ że to NIE NASZ tok rozumowania, ale tok jak najbardziej narzucony przez niektórych forumowiczów! m.in. przez LloRT (który tego nie potwierdza, bo widocznie sam nie rozumie tego co napisał), zacytuję jeszcze raz:
  Wiesz jak będzie się odbywała taka sama rozmowa po wyłączeniu licznika postów? (G)racz + (A)dmin:
  G - team jest mało aktywny, mają mało postów
  A - bo piszą przede wszystkim w działach ukrytych, gdzie posty się nie liczą
  G - jasne, możecie ściemniać, bo nikt tego nie może zweryfikować
  A - ...
  G - wiadomo, swój swojego kryje
  A - ...
  G - przecież nie przyznacie otwarcie że X nic nie robi, tylko będziecie nam wmawiać że robi, tylko my tego nie widzimy

  Wasai, z całym szacunkiem ale osiągasz już prawdziwe mistrzostwo w stwarzaniu sobie problemów i wymyślaniu już najprawdziwszych bzdur, aby tylko się czepnąć teamu... co będzie następne? żeby moderatorem nie liczyły się pisane przez nich posty bo przecież oni wykonują swoje obowiązki? żeby w dziale Pytania liczyły się posty tylko osobom odpowiadającym, a pytającym nie? itd...
  To jest naprawdziwszy populizm i wiadomo że zawsze spotka się z dużym poparciem innych użytkowników, w myśl zasady "skoro dzięki temu ja będę miał lepiej a inni gorzej to jestem na TAK". Ale na podobnej zasadzie możemy robić ankiety w stylu "czy premium powinno być tańsze" lub "czy team powinien dać każdemu graczowi po 10zł". Wynik ankiety z góry możliwy do przewidzenia, ale czy ma ona sens?
   
 12. LloRT

  LloRT Guest

  Odp: Wyłączenie licznika postów na ukrytym

  kmic chodziło mi, że niektórzy moderatorzy argumentują dużą aktywność teamu poprzez dużą ilość postów np. pani JGarner ... a nie ,że ja uważam , że team jest mało aktywny, bo ma mało postów
   
 13. Beorg

  Beorg Topornik

  Dołączył:
  3. Wrz 2007
  Wiadomości:
  195
  Docenione treści:
  5
  Odp: Wyłączenie licznika postów na ukrytym

  Parafrazując Twoje słowa (rzekomy dialog), równie dobrze i teraz można Wam zarzucić nicnierobienie (co jest oczywiście totalną głupotą). Bo w jaki sposób mi udowodnicie, że te tysiąc nabitych postów na ukrytym wykracza poza poziom działu Czesia? Wydaje mi się, że dość powierzchownie zrozumiałeś słowa Llorta :)

  Tutaj też pojawił się problem z właściwym zrozumieniem, mianowicie jest mowa o moderatorach, a nie użytkownikach Forum, którzy sugerują, że liczba postów na Forum Ukrytym to aktywność teamu na właściwym użytkownikom Forum (nie chcę być źle zrozumiany).

  Jako, że nie wyraziłem swojego zdania jeszcze, to tylko powiem, że zagłosowałem na "tak". Ale to był mój pierwszy odruch. Nie, nie wynikał on z mojej postawy do Administracji i ogólnie całego teamu, bo mój stosunek do nich jest jak najbardziej pozytywny i rozumiem ich wkład (w sensie - zaangażowanie) oraz czas jaki poświęcają tej żmudnej pracy (w gruncie rzeczy chyba satysfakcjonującej). Więc jak już zacząłem, zmieniło mi się trochę myślenie. Nie głosowałbym za wprowadzeniem tego na Forum, a już na pewno nie w taki sposób, bo... godzi to pośrednio w Administrację. Złym tutaj nie jest sam pomysł, ale sposób jego przedstawienia. Prowadzi on tylko i wyłącznie do niepotrzebnej wojny na osi Administracja (tudzież Moderacja) - Użytkownicy. Dlaczego tak uważam? Ano choćby dlatego, że nie mamy prawa decydować o tym czyje posty z jakiego działu będą wyświetlane dla przeciętnych użytkowników tegoż Forum. To jest zadanie Administracji, aby udostępnić to do wiadomości publicznej, bądź nie rozpowszechniać.

  Idąc dalej tym tropem, faktycznie tego tematy mogą przybierać formę ataku na Administrację i prostym przykładem na to jest właśnie ten temat. Kiedy temat zaczyna schodzić w złym kierunku i odpiera kontrargumenty Administracji (tudzież Moderacji) w sposób taki, w jaki Administracja się stawia przeciw wprowadzeniu pomysłu (a argumenty przedstawili), to nie można niczego innego się spodziewać po naszym Teamie, jak twardej obrony. Pomyślcie o tym w jaki sposób przedstawiacie swój pomysł dla szerszej opinii.

  Oczywiście nie mam zastrzeżeń co do samego pomysłu, wydaje mi się, że wersja DiabelkoS'a niczym się nie różni od tej propozycji przedstawionej przez Wasai (z prostej przyczyny - ten licznik postów istnieje właśnie po to, żeby widzieli go zwykli użytkownicy, nie Ci mający dostęp do Forum Ukrytego), a Administracja powinna poważnie przemyśleć sens tego licznika na naszym Forum. Bo oprócz miejsca w rankingu najaktywniejszych użytkowników nie daje Wam nic, a przynosi wiele kontrowersji. Czy naprawdę tak Wam zależy, aby pokazać swoją aktywność na Forum? Tępi (przepraszam za wyrażenie) użytkownicy i tak nie zrozumieją, dlaczego tych tysięcy postów nie można zobaczyć i będą się burzyć, co do rzekomej aktywności Administracji, ta bardziej ułożona część Forumowiczów (wypowiadająca się między innymi tutaj) ma chyba troszkę inny cel we wprowadzeniu tego pomysłu w życie :)

  Jakieś konkrety, dowody? Nie zauważyłem osobiście, a moim zdaniem ranga nadana temu użytkownikowi jest obraźliwa, przynajmniej w świetle prawdziwych spamerów.

  Domysły i pomówienie - nie na poziomie dyskusji argumentowanej :)
   
 14. delAQUA

  delAQUA Banned

  Dołączył:
  19. Lut 2008
  Wiadomości:
  59
  Docenione treści:
  0
  Odp: Wyłączenie licznika postów na ukrytym

  jejku co was obchodzi kto ile ma postow ?? ja niewiem czemu sie tak czepiacie
   
 15. Beorg

  Beorg Topornik

  Dołączył:
  3. Wrz 2007
  Wiadomości:
  195
  Docenione treści:
  5
  Odp: Wyłączenie licznika postów na ukrytym

  Odpowiedź jest prosta acz istotna: dążymy do tego, żeby ilość postów na Forum była wyznacznikiem aktywności użytkownika na tymże Forum ogólnie dostępnym. I nie chodzi tu o ogólnie dostępny Dział Czesia. Gdyby połączyć to z aktywną moderacją, aktywność użytkownika była by też miarą jego, hm... tu mi brakuje słowa, ale wiecie o co chodzi ;)

  Obecnie jest to dobra alternatywa ku uporządkowaniu Forum, biorąc pod uwagę fakt, że pomysł z całkowitym wyłączeniem licznika postów upadł.
   
 16. saszi

  saszi Banned

  Dołączył:
  4. Lut 2008
  Wiadomości:
  16
  Docenione treści:
  0
  Odp: Wyłączenie licznika postów na ukrytym

  G - Czemu macie tyle postów?
  A - Bo się udzielamy na forum.
  G - To czemu macie 50 postów, a jest napisane, że macie ponad 1000.
  A - Bo się udzielamy na ukrytym forum, które jest tylko przeznaczone dla administracji.
  G - Ta, jasne! Spamujecie, a nam nie pozwalacie!
  A - ...

  Punkt widzenia danej sytuacji zależy od miejsca, w którym się znajduję dana osoba. Co do sondy - jakoś Pan mi tak uparcie twierdził, że plemiona 4.0 odniosły sukces, bo mają lepsze statystyki od wcześniejszych światów, nie biorąc pod uwagę innych współczynników wpływawających na grę niż dane liczbowe.
   
 17. dabros14

  dabros14 Guest

  Odp: Wyłączenie licznika postów na ukrytym

  jestem za wyłączeniem licznika wtedy ,,SPAMERZY" nie będą pisali już takich głupot.
   
 18. Skazany Na Blues

  Skazany Na Blues Pikinier

  Dołączył:
  18. Sty 2008
  Wiadomości:
  47
  Docenione treści:
  6
  Odp: Wyłączenie licznika postów na ukrytym

  Ty chyba nawet nazwy tematu nie doczytałeś do końca. Tu jest mowa o forum ukrytym.
   
 19. Rob73

  Rob73 Topornik

  Dołączył:
  9. Cze 2007
  Wiadomości:
  249
  Docenione treści:
  3
  Odp: Wyłączenie licznika postów na ukrytym

  Pytanie jedno czy dyskusja powiedzmy na temat czy ma powstać dział dla "Czesiów" różni się czymś od tego typu dyskusji jaką mamy tutaj??Chyba nie obie dotyczą spraw nas wszystkich,czy tutaj także wyłączyć naliczanie.Z innej beczki czy macie te same problemy na innych forach,wszak tam także istnieje ukryty dział dla administracji i zapewne tam także naliczane są posty.Kolejna sprawa rozumiem iż najbardziej boli to iż J. jest stawiana jako wzór aktywności na forum ale czy ona nie jest aktywna? Jest i wierzcie mi nie spotkałem się jeszcze z takimi tematami jakie tworzy pierwszy z listy najlepszych "gadaczy cywilnych" [LINKA].
  Może aby było sprawiedliwie podam moją osobę do weryfikacji:
  mało postów,większość i tak na normalnym ogólnym forum.Wyznaje pewne zasady:nie masz nic do powiedzenia nie mów wcale,nie daje się sprowokować do bezsensownych i bezcelowych dyskusji.... i najważniejsza: nie zależy mi na tytułach czy cyferkach .jednak nie którzy mają chyba właśnie z tym problem są lekko niedowartościowani.
   
 20. XinPL

  XinPL Topornik

  Dołączył:
  17. Cze 2007
  Wiadomości:
  287
  Docenione treści:
  22
  Odp: Wyłączenie licznika postów na ukrytym

  @-a w tej wypowiedzi sypnąłeś ogółami....

  @2- Na innych forach raczej nie ma liczników, bądź jest mniej userów (mniejsza "walka" o rangę). Oczywiście mam na myśli fora, na których ja bywam od czasu do czasu.

  @3-Mnie to nie boli, że JG ma najwięcej postów, chciałbym aby licznik postów świadczył o czymś. Jeśli nie będzie licznika na ukrytym, w offtopie, to wtedy będzie można brać go pod uwagę.

  @4- Link nie działa, nie wiem o co Ci chodziło w tym zdaniu...

  @5- a co ma Twoja osoba (jej weryfikacja<---subiektywna) do tego tematu? Załóż własny thread u Czesia, i tam się opisz. Masz mało postów, ale są długie, najczęściej wyczerpujące.

  @6- ehem..Jeśli ktoś myśli, że ma na celu "doścignięcie" teamu, to nie o to chodzi. Bzdura. Możecie sobie tłumaczyć:
  "Mam dużo postów, a oni..nie. I niech tak zostanie, nie będę wbijał sobie noża w plecy. Zaraz zamknę temat, i po problemie."
  Ale nie o to tu chodzi...
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.