Wstępne logowanie - rozmieszczenie na mapie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser187531
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser187531

Guest
Witam, nasuwa mi się pytanie, w trakcie wstępnego logowania zaprasza się graczy aby razem stworzyć plemię i jest to jasna sytuacja ze powiedzmy ja tworze plemię i zapraszam 20 znajomych to oni będą blisko mnie. Gdy w momencie wstępnego logowania połącza się 2 plemiona w 1 tzw fuzja. to gracze jak będą porozrzucani na mapie.? Zakładamy że ja i 2 zalożyciel plemienia nie znamy się i nasi gracze pomiędzy sobą się nie znają?

Jak wtedy wygląda rozmieszczenie graczy?
 

DeletedUser187531

Guest
Czyli jak założyciel 1 jak i 2 plemienia zapraszał wszystkich czlonków to po fuzje gracze powinni wszyscy blisko siebie się znajdować ?


Oraz jak to wygląda gdy 2 obce plemiona zrobią sojusz? rownież blisko są gracze rozrzucani?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser183545

Guest
Jeżeli dojdzie do fuzji we wstępnym logowaniu, to wszyscy będziecie blisko siebie.
Jedynie gracze z plemienia będą blisko, a sojusz będzie miał rozmieszczenie losowe, czyli blisko lub daleko Was.
 

DeletedUser187531

Guest
Czyli w sumie nie jest ważne kto zaprasza, gracze nie muszą być zapraszani przez tych samych graczy do plemienia? Idąc tym tropem to wszyscy gracze znajdującym się w plemieniu będą rozrzuceni w tej samej okolicy? Nawet osoby "obce", które same złożyły podanie do plemienia znajdą się blisko siebie ?


Musze mieć pewność
 

DeletedUser185533

Guest
Wszyscy członkowie tego samego plemienia znajdą się obok siebie. Bez znaczenia jest, czy ktoś się zgłosił, czy dostał zaproszenie od Ciebie, czy od Twojej tchórzofretki.
 

DeletedUser186701

Guest
To potwierdzone info, że sojusznicy trafić mogą albo blisko, albo daleko od siebie :)? Bo na wstępnym twierdzą inaczej :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry