Wsparcie wojskowe

Dyskusja w 'Pytania' rozpoczęta przez użytkownika Jarowski.original, 8. Lut 2019.

Poleć tę stronę

1. Jarowski.original

Jarowski.original Chłop

Docenione treści:
    0
    Wsparcie wojskowe: tylko do członków plemienia

Tak się zastanawiam czy:
    Jeśli jestem w danym plemieniu i potrzebuje wsparcia wojskowego A dane plemię akurat nie może wysłać, jeśli przeskocz do innego plemienia i drugie plemię wyślę mi wsparcie , po czym wrócę do pierwszego plemienia to czy wsparcie od drugiego plemienia w momencie dojście do mojej wioski zostanie czy zostanie automatycznie odesłane do wioski macierzystej ?

2. Marseusz

Marseusz Zwiadowca

Docenione treści:
    39
    To zależy od ustawień świata. Przy wsparciu wojskowym czasem masz taki wpis:

"+ w momencie opuszczenia plemienia całe wsparcie w wioskach dawnych współplemieńców zostaje odesłane do domu, a jeżeli jakieś jest w tym momencie w drodze, to po dotarciu do celu natychmiast zawróci do wioski macierzystej"

Jeśli go nie ma to znaczy, że wsparcie u Ciebie zostanie.

3. Oski 1234

Oski 1234 Pomocna Dłoń Pomocna Dłoń

Docenione treści:
    7
    Tak jak zostało to już wspomniane, zależy od ustawień świata, na którym grasz. Przykładowo na świecie 133 przy zmianie plemienia, wsparcie które jest u Ciebie od współplemieńców zostanie zawrócone. Przy próbie opuszczenia plemienia będzie stosowny komunikat. Wszystkie ustawienia danego świata możesz sprawdzić tutaj:
    https://forum.plemiona.pl/index.php?forums/ogłoszenia-dotyczące-gry.65/