Wsparcie wojskowe

Status
Zamknięty.
Wsparcie wojskowe: tylko do członków plemienia

Tak się zastanawiam czy:
Jeśli jestem w danym plemieniu i potrzebuje wsparcia wojskowego A dane plemię akurat nie może wysłać, jeśli przeskocz do innego plemienia i drugie plemię wyślę mi wsparcie , po czym wrócę do pierwszego plemienia to czy wsparcie od drugiego plemienia w momencie dojście do mojej wioski zostanie czy zostanie automatycznie odesłane do wioski macierzystej ?

Marseusz

Pomocna Dłoń
Pomocna Dłoń
To zależy od ustawień świata. Przy wsparciu wojskowym czasem masz taki wpis:

"+ w momencie opuszczenia plemienia całe wsparcie w wioskach dawnych współplemieńców zostaje odesłane do domu, a jeżeli jakieś jest w tym momencie w drodze, to po dotarciu do celu natychmiast zawróci do wioski macierzystej"

Jeśli go nie ma to znaczy, że wsparcie u Ciebie zostanie.

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Dodatkowo można sobie plik konfiguracyjny świata po prostu pobrać i porównać wartości w nim :) Pliki konfiguracyjne światów dostępne są zawsze pod ścieżką:
Kod:
https://pl{NUMER_ŚWIATA}.plemiona.pl/interface.php?func=get_config
a stała określająca tryb ograniczenia wsparcia nazywa się no_other_support i siedzi w sekcji ally:
  • 0 - wsparcie można wysyłać do kogokolwiek
  • 1 - wsparcie tylko do członków plemienia
  • 2 - jak wyżej + automatycznie zawraca po opuszczeniu/zmianie plemienia :)

Hermitowski

Guest
Oczywiście, że można, jak się wie gdzie szukać i co oznaczają poszczególne zmienne, tego nie ma nigdzie jawnie napisanego.
Bo jak np interpretować
<buildtime_formula>2</buildtime_formula>

Poza tym:
"2 - jak wyżej + automatycznie zawraca po opuszczeniu/zmianie plemienia :)"

Rozwiązanie plemienia też jest pewnym typem opuszczenia plemienia dla jego członków. Czy wojsko też jest wtedy cofane?
@Lukasz032

Status
Zamknięty.