Współdzielenie łącza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser196188
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem limitu czasowego ograniczenia interakcji kont współdzielących łącze?


  • W sumie głosujących
    19

DeletedUser196188

Guest
Witam. Mam problem związany ze współdzieleniem łącza przez kilka osób. Uważam, że regulamin regulujący to zjawisko jest zbyt surowy. Rozumiem czemu jest właściwie zakazane multikonto, bo do tego się wszystko sprowadza (pomijając fakt, że w wielu przypadkach gra po prostu rodzeństwo i chce się rozwijać blisko siebie), jednakże uważam, że funkcje związane ze współdzieleniem powinny być odblokowane po upływie jakiegoś czasu ( na przykład 30 dni). Proszę sobie wyobrazić, że na przykład dwóch braci tworzy konta obok siebie, idzie im całkiem dobrze, należą do tego samego plemienia, podbili kilka wiosek i nagle jakiś potężny przeciwnik zaczyna ich atakować. W takiej sytuacji całe to posiadanie przyjaciół w pobliżu mija się z celem i jest wielkim utrudnieniem, bo jak wam wiadomo nie mogą wysyłać do siebie wsparcia, nie mogą atakować tego samego gracza, nie mogą wymieniać się surowcami i podsumowując nic nie mogą co jest związane z ich kooperacją. Czym by się różniło posiadanie przyjaciela w pobliżu (ze wszystkimi prawami i brakiem zakazów kooperacji) od posiadania gracza, z którym by się dogadało i właściwie grało razem. Moje pytanie brzmi: Cy dałoby się coś zmienić w regulaminie plemion w sprawie współdzielenia łącza aby usunąć zaistniałe utrudnienia w grze?
Pozdrawiam
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
gram na każdym świecie z żoną z tego samego neta i te ograniczenia mocno nas wstrzymują:/ opcja z tymi 30 dniami jest dobra. Może być i nawet pół roku bo dopiero po tym czasie w wrogich plemionach jest coraz mniej graczy więc opcja atakowania innych graczy jest coraz trudniejsza. Na początku wiadomo, jest mnóstwo graczy których można atakować więc to nie jest problem.
 

DeletedUser196188

Guest
Nie rozumiem, dlaczego jest tak mało głosów na ankiecie. Poza tym głosować powinni tylko gracze dzielący łącze z kimś innym, bo inaczej jest to bez sensu. Każdy kto gra sam na pewno zagłosuje na nie, żeby się łatwiej grało. Tak na prawdę osoby współdzielące łącze mają tylko pod górkę. Wystarczyłoby przecież zostawić tylko blokadę na handel i wysyłanie surowców, ale dlaczego wysyłanie wojsk wspierających jest zablokowane??
 

DeletedUser196230

Guest
w pełni sie z wami zgadzam, ja gram z młodszym bratem na jednym łączu, i jak to bywa brat bratu ma nie pomóc? bezsens... rozumiem ze jest regulamin, ale moim zdaniem jest zbyt surowy, wprawdzie niewiele da się zmienić, ale ten limit czasowy byłby dobrym rozwiązaniem
 

DeletedUser196263

Guest
Zgadzam się, dziwne że wcześniej nikt nie poruszył tego tematu.
 

DeletedUser57768

Guest
Osobiście w pewnym sensie popieram pomysł .Jednak takie działania mogły by dotyczyć wyłącznie wysyłania wsparć bo chyba tylko w tej dziedzinie miało by to sens .
Z drugiej strony wiem że pisanie tu tego jest stratą czasu bo masz support ma swoje programy do zakazanych komend i musiał by coś zmienić a na pewno jest to nie wykonalne ,nie zgodne z regulaminem itd ..itp ...więc życzę powodzenia .
 

DeletedUser196188

Guest
Miło by było jakby ktoś z Plemiona-Team wypowiedział się w tym temacie.

W ogóle jakby się tak zastanowić to regulamin plemion w przypadku współdzielenia łącza mówi o "kilku" graczach. Zatem jeśli tylko dwóch graczy współdzieli łącze to nie powinno być problemu :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser57768

Guest
Miło by było jakby ktoś z Plemiona-Team wypowiedział się w tym temacie.

W ogóle jakby się tak zastanowić to regulamin plemion w przypadku współdzielenia łącza mówi o "kilku" graczach. Zatem jeśli tylko dwóch graczy współdzieli łącze to nie powinno być problemu :D

Tylko idąc Twoim tokiem myślenia ....wychodzi na to że śmiało można posiadać dwa konta i grać jak by na jednym bo jak zwał tak zwał ...
Ale zapominasz o tym że właśnie dzięki braku takich zabezpieczeń sporo ludzi ułatwia sobie w pewien sposób grę ...i jednak ciężko mi się zgodzić z argumentem że" jeśli dwóch to nie powinno być problemu".Właśnie w takich przypadkach jest ich najwięcej bo może Ty faktycznie zagrasz z siostrą czy bratem ...ale 50 innych już zagra z sobą ...
 

DeletedUser91356

Guest
Proponowane rozwiązanie najprawdopodobniej nie zostanie wprowadzone.

Rozumiemy graczy grających z drugą osobą jednak doświadczenie każe nam odrzucić ten pomysł.
Co z tego, że ja gram z bratem gdy obok na mapie ktoś inny tworzy wokół siebie po 10, 20 czy nawet 60 multikont?

Jakiś czas temu na pewnym świecie zablokowałem gracza, który dość mocno przekroczył liczbę 60 kont (dodam tylko, że nie był to jeden z nowszych światów). Jedynym pytaniem właściciela kont, które z resztą gracze często nam zadają było " gdybym ustawił dzielenie łącza też dostałbym bana na wszystkie konta?"

Musicie państwo zrozumieć, że jesteśmy tylko ludźmi. To co robimy, robimy for fun, czysto charytatywnie. Nie jesteśmy w stanie codziennie monitorować tak dokładnie światów i wyłapywać nowych multikont bo wymagałoby to od nas zwolnienia się z pracy i zamieszkania w schronisku :)
Reasumując, zanim byśmy wyłapali multikonta mogłoby dojść do sytuacji, w której Pan i brat macie na przeciwko siebie gracza z kilkunastoma kontami. Proszę rozważyć co w takiej sytuacji będzie bardziej korzystne.

Okazja czyni złodzieja, większość graczy gra uczciwie co często przyznaje cofając im blokady jednak jest spora część osób próbująca oszukać nas, i Was.
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Nie oszukujmy się, gra na kilku kontach jest męcząca. Jeśli ktoś ma multikonta to są one małe więc w późniejszym etapie gry nic nie wniosą do gry. Tutaj padła propozycja by np po pół roku wyłączyć część z tych blokad a w tym czasie oba konta(prowadzone przez 2 różne osoby) będą o wiele większe niż kilka kont prowadzonych przez jedną osobę.
 

DeletedUser196188

Guest
Proponowane rozwiązanie najprawdopodobniej nie zostanie wprowadzone.

Rozumiemy graczy grających z drugą osobą jednak doświadczenie każe nam odrzucić ten pomysł.
Co z tego, że ja gram z bratem gdy obok na mapie ktoś inny tworzy wokół siebie po 10, 20 czy nawet 60 multikont?
...

Rozumiem ostrożność Plemiona-Team, jednak żadnym problemem nie jest napisanie skryptu weryfikującego ilość takich kont. Ja nie mówię o 10, 20 albo 60 kontach, bo nikt nie ma takiej dużej rodzinki :) Jednak uważam, że jeśli miałoby to funkcjonować dla dwóch kont i to po 3 miesiącach to nie jest to zły pomysł.
 

DeletedUser188708

Guest
Nie mozecie wprowadzic blokade np do 100k a pozniej juz bez tego? Tak samo mialem, znajomego mi bili te same lacze a nie moglem mu nic zrobic.
 
Do góry