Wojsko-Przesyłanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20605
  • Data rozpoczęcia

I co?

  • Tak?

    Głosy: 9 37,5%
  • Nie?

    Głosy: 15 62,5%

  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

DeletedUser20605

Guest
Pomyślałam że bylo by lepiej gdyby:
Szlachcica przesylano z wioski "X" do wioski "Z"("Z" i "X" to moje wioski) a z wioski "Z" do opuszczonej kilka razy i jest moja :)



PS.Mapa nie jest widokiem moich wiosek, jest od mojej koleżanki bo ja nie umiem robić takich rzeczy(Przesłała e-mailem)
 

DeletedUser14875

Guest
Odp: Wojsko-Przesyłanie

Wow, nie wiedzialam ze moj widok na mapke Ci sie do tego przyda! no ale wracając do tematu to.. hmnn... ale tylko do przesylania szlachty? Jeśli tak to.. moze i ulatwia gre ale na TAK
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojsko-Przesyłanie

Nie wiem co by to zmnieniło ,jestem na NIE
 

DeletedUser19685

Guest
Odp: Wojsko-Przesyłanie

Jestem na nie. Od tego tylko mały krok do przesyłania wojsk.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojsko-Przesyłanie

PRZECIW. po to sa te wszystkie drogie palace, paczki, monety i grubasy zeby sie wioski przejmowalo jak najtrudniej, nie ma co tego ulatwiac bo nie o to tu chodzi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojsko-Przesyłanie

haha naprawde pomysł na poziomie i oczywiscie jak przystalo na kolezanke trzeba ją pochwalic chociaz pomysł jest beznadziejnie głupi a sama Marcia jest przeciw takim pomyslom jak autorem jest inna osoba a co do samego pomysłu jeszcze raz powtórze kompletnie beznadziejny a nie pomyslałas ze to za duze ułatwienie?? gdyby takie cos wprowadzono osoby by o wiele szybciej znikały z mapy...morał??? pomysl!! zanim takie cos znowu napiszesz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojsko-Przesyłanie

Gra nie może być za łatwa=NIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojsko-Przesyłanie

Wojska (do ktorych zalicza sie rowniez szlachcic) moga byc kontrolowane (mozna im wydawac rozkazy) tylko i wylacznie z macierzystej wioski.
Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry