Wojny - sposób relacjonowania na forum

Czy jesteś za tym by w dziale :Wojny: można było również komentować ich przebieg?

  • Tak

    Głosy: 6 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    6
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

-RachCiachCiach-

Szlachcic
Wynik reakcji
319
Myślę, że to jest dobry moment by poruszyć ten temat. Do tej pory nie rozumiem i chyba nie zrozumiem, czemu w dziale wojny można jedynie wrzucać rapki, a dopiero w dziale dyskusja komentować trwającą wojnę.
Większość graczy z pewnością jest za tym, by w jednym temacie można było wrzucać rapki i je komentować, najbardziej odpowiedni wydaje się być dział Wojny. Dlatego też prośba do modków czy istnieje taka możliwość?
Z pewnośćią z czasem będzie więcej wypowiadanych wojen, więc warto by było dać nam taką mozliwość, wówczas z pewnościa wiecej plemion decydowało by się na obszerne relacje z ich przebiegu.
Nie ukrywajmy na chwilę obecną sposób w jaki mozna to uczynić jest kłopotliwy i zniechęcający.
 

DeletedUser

Guest
Takie coś jest przydatne i rzeczywiście to o czym mówiłeś wkurza ;/
 

DeletedUser165979

Guest
Mianowicie same komentowanie w temacie pod raportem jest interesującą opcją. Wchodząc w temat wolałbym zamiast samych konwerterów/screenów widzieć również komentarze do sytuacji wojennej, a nie szukać tego w innych tematach/działach. Po pierwsze ciężej wtedy się zorientować w batalii między danymi stronami, po drugiej wyszukiwania komentarzy w innym temacie zajmuje troszkę czasu. Pomysł można jeszcze podzielić, ale wtedy moderatorzy mieliby więcej pracy. Jeśli ktoś przywyknął do aktualnej sytuacji to można pójść na rękę i tej stronie. Zainteresowane strony zaznaczają w pierwszy poście, że w danym temacie "zaznaczają" aby nie dodawać żadnych komentarzy tylko będą wrzucane raporty i proszą moderatora odpowiedzialnego za świat, aby usuwał zbędne dyskusje.
 

DeletedUser19566

Guest
Ja tego pomysłu zupełnie nie widzę. Już teraz pod raportami jest masa postów o treści "świetny rapek", "oby tak dalej", "super Ci poszło". To nie dyskusja tylko spam w czystej postaci.
W dziale dyskusje tworzy się oddzielny dział. Można nawet link do konkretnego posta z rapkami wkleić we własnym poście w trakcie dyskusji, nikt tego nie zabrania :) Nie widzę tego pomysłu, jak dla mnie spam będzie się szerzył i nic więcej z tego nie wyniknie.
 

DeletedUser165979

Guest
Dlatego można dodać do regulaminu działu, że posty typu "świetny rapek" lub inne niewnoszące nic do tematu zostaną kasowane, a pozostaną tylko wypowiedzi, które rozwijają wątek lub rozwijają komentarz do raportu.
 

DeletedUser165979

Guest
Ktoś z administracji raczy tutaj zaglądnąć i się wypowiedzieć, czy też wysyłamy w kosmos temat? Bo nikt z zainteresowanych, czyli odpowiadających za światy się nie wypowiedział.
 

micfil94

Miecznik
Wynik reakcji
0
Dlatego można dodać do regulaminu działu, że posty typu "świetny rapek" lub inne niewnoszące nic do tematu zostaną kasowane, a pozostaną tylko wypowiedzi, które rozwijają wątek lub rozwijają komentarz do raportu.

Podobne założenia mają inne działy, a nie zawsze jest to respektowane. Rewolucja to nie jest, osobiście nie korzystam z działów na forum dotyczących wojen, więc mnie nie robi różnicy.
 

DeletedUser165979

Guest
Ale tutaj nie mówimy o innych działach, a konkretnych dlatego takie zdanie. W typowych OO można sobie na to pozwolić, a w innych to niezbyt.
 

DeletedUser166761

Guest
Ja jestem jak najbardziej za. Gdyby nie ten problem założe się, że wiecej plemion i wiecej graczy udostępniało by swoje raporty wiedząc że nie trzeba latać z działu do działu i od tematu do tematu. Dla mnie jest to bardzo dobry pomysł, a dla tych, który będą spam pod raportami robili banik poprostu na 2-3 dni to może się nauczą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry