Wioski barbarzyńskie - czy na pewno są tam barbarzyńcy?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser144323
  • Data rozpoczęcia

Odpowiedź

  • Tak

    Głosy: 26 24,8%
  • Nie

    Głosy: 79 75,2%

  • W sumie głosujących
    105
Status
Zamknięty.

DeletedUser144290

Guest
Musieliście mnie źle zrozumieć. Jak zaatakowałem tą wioskę (oczywiście zabrałem nieco surka) przyszedł mi raport jak za każdym atakiem, a w tym raporcie: ze z 50 pików zginęło mi (chyba 6 dokładnie nie pamiętam) i z 25 mieczników zginęło mi 2-uch. Wiosce barbarzyńskiej było po (chyba dokładnie nie pamiętam {dawne czasy}) 10 pikinierów.
Myślę, że może ktoś wysłał do niej pomoc lub jakiś gościu przestał grać i został spadek po nim. :confused:

Mogło być też tak, że jakiś gracz z okolicy, któremu zdarzyło się zostać farmą, odsyłał tam swojego deffa (np: na czas ataku, lub swojej nieobecności) czekając aż uzbiera się go tyle, by skutecznie obronić się przed farmerem (lub przynajmniej zniechęcić go do siebie).
 

DeletedUser135398

Guest
tak, a koczowniczę będą się do nas dołączać, bo w końcu to koczownicy, a potem odejdą ;D
 

DeletedUser144042

Guest
to tylko źle

to tylko zle przetłumaczona nazwa. Powinna nazywać się opuszczona, czy jakoś tak...
 

DeletedUser145385

Guest
No chyba to byłoby dobre w tej grze. Nauczyło by to graczy współpracy a tak to tylko ludzie farmią i się podniecają, że przejęli kilkanaście wiosek.
PS: Ludzie przecież nie muszą od razu po milion pików rekrutować.:p

gracze chcą się pobawić a nie bronić się przed atakami barby
ja stawiam na nie
 

DeletedUser143448

Guest
to by było fajne:D
np gdy zaatakuje się barbę ,ona zbiera toporki i też atakuje ciebie
 

DeletedUser145718

Guest
Wioska barbarzyńska jest stworzona wyłącznie do farmienia lub ogólnie rzecz biorąc do przejmowania (ale nie zawsze).
Taka wioska m.in jest także nazywana "wioska opuszczona" dlatego nie mam tam tzw. barbarzyńców ;)
Na nie
 
Status
Zamknięty.
Do góry