Wioska

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20092
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20092

Guest
Morze By Ktos Pomyślał O Wstawieniu Lamp W Nocy I Rużne Pory Roku W Grze
Głosujcie:):):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wioska

myśle że to troche niema sensu ale..... mi sie podoba:):)
 

DeletedUser20795

Guest
Odp: Wioska

Morze By Ktos Pomyślał O Wstawieniu Lamp W Nocy I Rużne Pry Roku W Grze
Głosujcie:):):)

na "paluszki" czy na baterie sloneczna??

@down
pochodnia to nie lampa byly lampy w Egipcie bodajze juz ale male olejowe<z tłuszczów zwierzęcych>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wioska

Nie rozumiem w czym to ma pomóc?
W estetyce? To idź pograj w jakiąś RPG dla dziewczyn ;)

Dla mnie pomysł nic nie wnoszący i kompletnie nie potrzebny!
Jestem na NIE!

PS. O sondzie zapomniałeś... :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wioska

przeciez pochodnie juz sa, w budynkach sie pali swiatlo. nie wiem czego jeszcze chcesz, zarowek??
a co do por roku to przeszukaj sobie forum, taki porpozycje juz byly i zostaly bardzo pozytywnie ocenione przez graczy. problem w tym ze jak zakladasz temat o porach roku to wypadaloby go zilustrowac screenami, chocby jakimis ogolnymi projektami. jak chcesz pory roku to siadaj do photoshopa (tylko kup oryginal) i maluj sniezek
 

DeletedUser20869

Guest
Odp: Wioska

a w zimę będzie padał śnieg

to jest nie potrzebne bo tylko będzie obciążało jeszcze bardziej serwer
 

DeletedUser21389

Guest
Odp: Wioska

Powinny być różne pory roku ale....... to nie jest konieczne, jestem na tak, byłoby ciekawe tylko jeszcze jedno.....................


ORTOGRAFIA!!!

Mnóstwo błędów, srce się kraja :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wioska

Jak już takie rzeczy proponujcie, to może trzeba dopracować swój pomysł. Na KP jest możliwość zainstalowania własnych plików graficznych. Ale - chociaż dość długo szukałem na Forum instrukcji, jak to zrobić, i skąd takie pliki można pobrać, niestety - mi się nie udało :/
Jakby była taka możliwość i zrobione pliki - to być może i byłaby tam opcja zmiany pór roku - na odpowiednią z nich można by było instalować odpowiedni pakiet graficzny - nie obciążający serwera - bo sczytywany z komputera
 

DeletedUser8971

Guest
Odp: Wioska

Juz kiedyś była o takim czymś mowa.
Troche to bez sensu i tak jak ktoś wcześniej podkreślił obciążało by to serwer, a i tak wiekszość osób nie ma ustawionego przeglądu graficznego, tylko klasyczny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry