Wioska główna

  • Rozpoczynający wątek Wicher PL
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślicie?

  • Tak to super pomysł :D

    Głosy: 1 3,3%
  • Dobre ale trzeba doszlifować :/

    Głosy: 0 0,0%
  • Co to za szajs :(

    Głosy: 12 40,0%
  • Powinni Cie za to zbanować :x

    Głosy: 17 56,7%

  • W sumie głosujących
    30
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Co myślicie o tym że nie można zabrać pierwszej wioski(czyli tej którą dostajemy na starcie)
 

DeletedUser750

Guest
Odp: Wioska główna

Zastanowiłeś się dobrze nad tym pomysłem?
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: Wioska główna

Nie można przejąc pierwszej wioski? O to Ci chodzi?
Jeśli dobrze zrozumiałem, to kogo byś przejął na początku, jeżeli każdy ma pierwsza wioskę?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wioska główna

chodzi mi o to że nie trzeba by było zakładać nowej wioski. Może tak Jeśli masz 3 wioski 2 Wam zabiorą to tej 1 nie można szlachcicem zabrać
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: Wioska główna

Nie można przejąc pierwszej wioski? O to Ci chodzi?
Jeśli dobrze zrozumiałem, to kogo byś przejął na początku, jeżeli każdy ma pierwsza wioskę?

Opuszczone po 50 p. ^^.

Temat już był, jest totalnie porąbany na wszystkie strony, bo autor założył go po to, żeby mu się nie nudziło. Co to da... ? Rozwój byłby nienormalnie spowolniony, i zanim zrobilibyśmy wręcz od nowa jakąś wioskę to minęłoby strasznie dużo czasu.

chodzi mi o to że nie trzeba by było zakładać nowej wioski. Może tak Jeśli masz 3 wioski 2 Wam zabiorą to tej 1 nie można szlachcicem zabrać
Ale dlaczego? Co ci to da, skoro każdą kolejną ci zabiorą? A jak będą złośliwi to ci tą spalą? 0.0
 

DeletedUser750

Guest
Odp: Wioska główna

Zanim napiszesz jakąś propozycje to zastanów się nad tym, wypisz sobie na kartce plusy i minusy jeżeli ci to pomoże. A nie wpadnie ci do główki jakiś beznadziejny pomysł i od razu piszesz.
 

DeletedUser13433

Guest
Odp: Wioska główna

o jeny znowu beznadziejny nie mmusicie dawac linka do traviana bo pewnie z tamtad on to wzial jestem na nie i jak reszta uzytkownikow apeluje pomyslcie zanim napiszecie beznadziejny pomysł(według mnie) mam tez smialosc domyslac sie że tobie przejeli moze wszystkie wioski?? Jestem na NIE!!
 

DeletedUser13428

Guest
Odp: Wioska główna

To jest dobre dla kogoś kto ma 200 pkt., a nie 10000. Czyz nie ma racji? Poza tym- wolna gra :) Co? My nie mozemy przejmować wioch? No moze dlatego, ze jeszcze pałacu ni mamy :p
 

DeletedUser13339

Guest
Odp: Wioska główna

Witam, napisałeś że, nie można przejąc wioski, a Ty co byś zrobił (sorki za mała kopiarstwo tekstu) ?! I jeszcze jedno, nawet jak by Ci tej wioski nie przejeli, to byś został farmą...
 

DeletedUser13897

Guest
Odp: Wioska główna

Wiem że istnieje :/

po twoich postach nieda się tego poznać :/
pomysł jest tak samo dobry jak włożenie nowej jednostki: Chuck Noris:rolleyes: to co będziemy nie tykalni? i jaki to ma mieć sens:rolleyes:

zastanawiałem się nad: powinni cię za to zbanować albo to szajs... zgadnii co wybrałem :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wioska główna

Widze, ze jak rok szkolny się zaczął, to same genialne pomysły się na forum pojawiły, zanim coś tutaj na forum napiszesz w propozycjach to przemyśl to ze 3 razy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wioska główna

Pomysl nieprzemyslany.
Dlaczego? Zostalo juz napisane - na poczatku nikt by nikomu nie przejal wioski, bo kazdy mialby tylko jedna, ta jedyna ktorej nie mozna przejac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry