wiezienie

  • Rozpoczynający wątek michoo1998
  • Data rozpoczęcia

tak!

  • tak!

    Głosy: 18 15,4%
  • nie!

    Głosy: 73 62,4%
  • podrasój!

    Głosy: 22 18,8%
  • nie wiem!

    Głosy: 4 3,4%

  • W sumie głosujących
    117
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: wiezienie

po co to dodawac ?? za duzo klopoty byloby z tym;/ jestem na nie !! ktos wyzej napisal uzywac jako taniej sily roboczej !! a moze jeszcze podajcie propozycje zeby stworzyc naukowcow i albo na mapie zloza zlota;/ NIE!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: wiezienie

Zdecydowanie na nie. Ulatwilo by to gre.Wiec Nowi gracze (noobki) Mialyby miejsza szanse na istnienie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: wiezienie

Lepiej podrasój :p swoją ortografie, bo widać, że nie tylko chore pomysły przychodzą Tobie do głowy toteż nie umiesz wyjaśnić dogłębniej swojego pomysłu :eek:

Jestem na NIE i nic tego zdania nie zmieni.
 

DeletedUser8935

Guest
Odp: wiezienie

Ja Jestem całkowicie na nie i wątpię aby to było kiedykolwiek wprowadzone.

To byłoby kompletnie bezsensu i zmieniłoby sporo w grze.

Po co wymyślać i dodawać do plemion starożytny egipt i tanią siłę roboczą i dzisiejsze więzienie ...

NIE
 

DeletedUser13175

Guest
Odp: wiezienie

nie glupi pomysl tak to chociaz surke dostaniesz (jak bedziesz atakowal)a nie wojsko a jak ktos niechce??mogles zrobic ze np ktos ma szlachte a ty sie obroniles to mozesz wybrac wojska jakie chcesz miec a nie wszystkie
 

DeletedUser17172

Guest
Odp: wiezienie

bez sensu lepiej niszczyć niż brać wroga do siebie
 

DeletedUser

Guest
Odp: wiezienie

max. poziom to 20
wymagania to koszary 10 poziom, stajnia 10 poziom, warsztat 10 poziom, ratusz 15 poziom.
1lvl = 223 miejsca dla więzniów
2lvl = 346
3lvl = 472
4lvl = 546
5lvl = 618
6lvl = 692
7lvl = 785
8lvl = 893
9lvl = 1028
10lvl = 1178
11lvl = 1365
12lvl = 1591
13lvl = 1736
14lvl = 2037
15lvl = 2358
16lvl = 2576
17lvl = 2896
18lvl = 3136
19lvl = 3537
20lvl = 4000

tu muwie ile na jeden raz mozna trzymac wezniow
 

DeletedUser22105

Guest
Odp: wiezienie

straty są niepotrzebne, kto chce powinien by skorzystać z wiezienia. wiezienie to byłoby rekrutacjią na strone przeciwnika którego atakowali
oto czas przejscia na strone przeciwnika
pika 10 min
miecz 11 min
topór 10 min
łuk 13 min
zwiada 15 min
LK. 20 min
ŁNK 24 min
CK 27 min
taran 30 min
katapulta 35 min

Człowieku zastanów się!! Na co Ci to więzienie?? Niby kiedy odbywała by się ta rekrutacja?? Atak trwa zaldwie setną sekundy!! I to by wzmożyło powstawanie multikont!! Ktoś odchodzi z gry, to przesyła wojsko do kolegi!! Na nie!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: wiezienie

pokszywdzony niema wplywu na wojska:cool:
miejacy wojska moglby rzadac okupu, typu : damci wszystkie wojska za XXX karzdego surowca
 

DeletedUser16572

Guest
Odp: wiezienie

Jeśli dobrze zrozumiałem, to więzienie będzie budynkiem. Zatem mam pytanie: gdzie go wepchniesz w wiosce? Jestem na NIE.

michoo1998, rozumiem, że to ty założyłeś ten temat, ale po co go odkopałeś? On ma ponad dwa miesiące :rolleyes:
 

DeletedUser901

Guest
Odp: wiezienie

pomysl z wiezieniem jest nawet w porzadku tylko musialby pelnic inna role bo ta co autor przedstawil jest do bani. Jestem na nie
 

DeletedUser20782

Guest
Odp: wiezienie

no to sobie tak zrób

a jestem na NIE!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: wiezienie

ja zaglosowalem na NIE bo nawet nie wyjasniles dokladnie o co ci chodzi i watpie zeby cos takiego bylo w grze sa sprawdzone sposoby walki itd i nie ma w ich co zmieniac


post skierowany do tworcy tematu
 

DeletedUser11583

Guest
Odp: wiezienie

Nie. Może ja nie chce przejmować jego wojsk?. A pozatym to wole straty niz jakies wiezienie..
 
Status
Zamknięty.
Do góry