Wieża strażnicza

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
659
Drodzy Gracze,

pierwsze pomysły związane z tym projektem sięgają 2014 roku, teraz w końcu doszło do tego, że możemy ogłosić coś, czego nie robiliśmy od lat - dodanie nowego budynku!
Wielu z Was słyszało już o nim, zwłaszcza Ci, którzy uważnie śledzą materiały umieszczane na naszym Facebooku oraz na InnoGames TV. Wielkiego zaskoczenia więc nie będzie, że tym nowym budynkiem jest wieża strażnicza!

Wieża strażnicza jest zupełnie nowym dodatkiem do Waszych wiosek, nie zastępuje żadnego z obecnych budynków.
Pozwala ona zarówno nowym jak i doświadczonym graczom na filtrowanie informacji, zwłaszcza w bardziej zaawansowanej fazie gry. Zasada jej działania jest prosta: z wieży lepiej widać, co pozwala na szybsze zdobycie informacji o nadchodzącym ataku i oznaczenie go adekwatną ikonką.
Doświadczeni gracze, dzięki bieżącemu śledzeniu i opisywaniu pojawiających się ataków, wciąż będą w stanie zdobyć o nich więcej informacji, w tym zakresie wieża nie będzie pomagała.
Wieża dostarcza cennych informacji, ale też jej zbudowanie wiąże się z niemałymi kosztami. Dlatego ważnym elementem będzie jej rozstawienie w strategicznych miejscach imperium. Będzie to również interesujący cel dla wrogich jednostek.


Ogólne zasady działania wieży strażniczej
  • Każdy nadchodzący na Was atak, który wpada w zasięg wieży jest oznaczony poprzez określenie wielkości armii (liczba jednostek) oraz faktu czy zawiera on szlachcica.
  • Opisywanie to dotyczy nie tylko ataków na wioski w zasięgu wieży, ale także ataki przechodzące przez ten obszar.
  • Oznaczenia ataków są przechowywane nawet jeśli atak wyjdzie później poza obszar zasięgu wieży.
  • Oznaczenia będą widoczne na liście ataków nadchodzących na daną wioskę, a dla posiadaczy Kont Premium także na ekranie Przybywające.
  • Obszar zasięgu wzrasta wraz z poziomem rozbudowy wieży.
  • Maksymalny poziom wieży wynosi 20.
  • Wymagania budynkowe wieży są takie same jak kościoła: ratusz i zagroda na poziomie 5.
  • W przeglądarce zasięg wieży jest wyświetlany na mapie. Użytkownicy mobilni będą mogli skorzystać z osobnego ekranu wieży.
Więcej szczegółów odnośnie działania wieży znajdziecie na naszym Wiki, zachęcamy Was także do zapoznania się z filmikiem prezentującym tę funkcję.

Mamy nadzieję, że ten nowy budynek się Wam spodoba i polubicie oferowane przez niego nowe możliwości. Z ciekawością będziemy obserwować, jak wpłynie on na Wasze strategie i czy zmienią się liczebności wojsk uczestniczących w atakach!

Zapraszamy Was serdecznie do podzielenia się z nami Waszymi uwagami odnośnie wieży strażniczej w dedykowanym do tego temacie.

Pozdrawiamy serdecznie!
Wasz Plemiona Team
 
Ostatnia edycja: